2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aynen öyle canım, elektronik ve banyo ürünlerini o yüzden internetten alacağım. Ama kıyafetler gayet uygundu, iyice gezip birkaç yerden fiyat almak lazım. Pazarlığa da açıklar, sıkı pazarlık edebiliyorsun.

canım ya Allah razı olsun. güzel gönlün hoşluklar bulsun çok teşekkür ederim
internet fiyatı 65-70 tl arası pek fark yokmuş. olmazsa ikisinden birer tane alsam yeter zaten. bizler kesme dikme ya da artan nevresimlerde büyüdük

aldıklarını burdan paylaş başka bir forum daha takip etmek zor oluyor telefondan filan :),
gecelik ne aldın merak ettim nasıl birşey

Ben baktim bile yazdim ama seni eklememisim gormedin herhalde yukarıdaki yazimi oku

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

yün yorgan iyiymiş birde yıkanabiliyor.. yüne sağlıklı diyorlar ya bizde yaptırmayı düşünüyorduk ama onuda ben yıkayamam yünü

bu böylece yıkanır heralde eşiminde english home ve mademcoco ya karşı aşırı ön yargısı var..

canım niye önyargısı var eşinin???Benim yüne allerjim var.Bebeğiminde olabilir belki.Ben yün kullanmayı düşünmüyorum.

aldıklarını burdan paylaş başka bir forum daha takip etmek zor oluyor telefondan filan :),
gecelik ne aldın merak ettim nasıl birşey

gecelik almadım, sabahlıklı pijama takımı aldım kırmızı renk. kırmızı kurdeleyle güzel olur :) oğluşumun hastane çıkışı da kırmızılı, tam takım olcaz :)

canım niye önyargısı var eşinin???Benim yüne allerjim var.Bebeğiminde olabilir belki.Ben yün kullanmayı düşünmüyorum.

Benim bildiğim yun yorgan yikanmazki bu nasil yikaniyormus :? Silikon olmasin o etiketin de maçta kaci yunmus yaziyomu canim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Benim bildiğim yun yorgan yikanmazki bu nasil yikaniyormus :? Silikon olmasin o etiketin de maçta kaci yunmus yaziyomu canim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Allah allah simdi inceledim nette evet %100 yun yaziyor hemen arkamda english home var inceleyim bari gidip

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

aman onun kafada öyle nefret ediyor oralara girmeye...bak şimdi yün sağlıklı diye düşünüyordum alerji hiç aklıma gelmedi

neyse bizm alacak şeyler hep durduğu için inşallah onada sıra gelir

iyiyim canım internet kuşu oldum yine oturdum ne alsam diye bakınıyorum
benim ablam ve görümcem kullandı chicco al diye tutturdular. aklımda mustela da kalıyor zaten. burdaki kızlar uyardı stok yapmana gerek yok diye
yoksa manyak gibi üçer tane şampuan, sabun felan alıyodum hatta eşime söyledim fazla alıyomuşuz almayalım diye, o da diyo ki biz kullanırız o zaman
deniz süngerini bende muğladan tanıdıklara yollatsam olur mu ki denizden taze taze çıkarıp satıyolar orda
english home'a hemen bakıyorum şimdi internetten
ana kucağı için; çok sağol canım. sen bebişe düzdün bu kadar da kendine hiç bişey almıyorsun yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…