2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bazı arkadaşlarım bebeklerinde evde oldukları müddetçe hiç ıslak mendil kullanmamışlar, onun yerine daha sağlıklı diye pamuğu ıslatıp silmişler. Bana da mantıklı geliyor ama doğunca aman bide pamukla mı ugraşcam mı derim bilemedim

Ben istanbul uskudardayim canim bebek ürünü satmiyorum ama satan yerler biliyorum bide dokundummu anlarim kumaştan yakinsan dicem ama anladigim kadariyla uzakta oturuyosun ben seni götürür gezdirirdim yardimci olurdum eğer sadece netten alma sansin varsa ozaman taç organik al derim her zaman organikler daha yumuşak oluyor veya söyle yapalim ben uskdarda müsait olduğumda bugün eğer satan bi yer bulursam bakayim inceleyim kumasini sana yazayim olurmu maalesef bebis ürünleri biraz pahali ama ne yapalim onlara feda olsun

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Tabiki daha sagliklisi o pamukla silmek ama biz biraz usengeciz iste ahhh bu arada bi tekme yedim kizimdan uyariyomu ne yapiyor demek usenmemek lazim zaten cokda batirinca islak mendil yetmiyor goturuyosun düşün altına veya çeşmenin altina bi güzel yikiyosun poposunu

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Haklisin beterin beteride var ama hic rahat değilim kizbebeklerde daha çok oluyomus sanirim bu gaz problemleri. Seninkide kiz degilmi?

Selam kızlar, dün tatili bahane edip Eminönü'ne gittik anneler ve eşimle. Oğluşuma ve kendime ciciler aldım, çok yorulduk ama değdi. Kıyafet işini hallettik şimdilik çok şükür Akşam serdik tüm aldıklarımızı koltuğa, bakıp bakıp sevdik Kendime de sabahlıklı pijama takımı, emzirme sütyeni-atleti, süt pompası aldım. Geriye kaldı banyo malzemeleri. Onları da sizin gibi internetten alayım diyorum ama nereden ne alacağımı hiç bilmiyorum. Hangi marka banyo ürünleri, hangi marka ateşölçer almalı acaba?

ya bende gidicektim kalablık olurmu diye tereddüt ettim, üşengeçlik yaptım gidemedim
neler aldın nereleri tavsite ediersen, fiyatlar daşrıyla aynımı nasıl.. neler aldın cicilerin resmini yollasana..

bence brauan aeş ölçer al ben hızlal.com dan almıştım
pompa ne marka aldın?
banyo bence sebamedd

Son düzenleme:
selam anneler baba evınden dondum dınlendım kafa dagıuttım geldım..babam gıdıcekmısın dedı kıyamam alışmış :) yarın doktora gıdıcez dedım sen gıtme kocan gtısın dıyor :) sarıldı öptü ayrılırken canım babam ınsan nasıl kıymetlerını bılıyor evlenınce dokundu bana boynunu büküşü..uzakta degılız 2 ayda bır gıdıorum mutlaka..ama 4-5 gun kalkınca alısmısız..neyse geldım sonuc olarak evıme..yarın ıcın randevu aldım özellıklede sordum ayrıntılı ultrasona gırıcem ek ucretı nedır dıye kadında bırılerıne sordu sadece muayene ucretı ödeyeceksınız dedı sasırdım sevındımde ayrıca :) bakalım benım kucuk kızım nekadr buyumus..her gıttıgımızde esımle sana benzemıyor bana benzıyor dıye kavga edıyoruz :) benımmm ooooooo öyle yanı anneler benden böyle.

kızlar,
ben ümraniye bulgurlu tarafında oturuyorum var mı yakınlarda oturan.. süt izninde filan bebişleri buluştururuz..4 ay evdeyz nasıl olsa...

yaa kızlar benim aklıma bi kaç gündür bu konu takılıyor..
ben çalışmıyorum evdeyim fakat ilk günlerde bebek sütün hepsini içemiyor ya sırf ozamanlar için
göğüs pompası almalımıyım sizce??

bence manuel ucuzlarından alabilirsin ama evdeysen öyle elektirili filan alma

Cnm aldıklarını 2014 anneleri kiyafet paylasim bolumunde paylasana bizde gorelm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm aldıklarını 2014 anneleri kiyafet paylasim bolumunde paylasana bizde gorelm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım burdan paylşayım ya birdaha başka bir foruma takip filan zor olur ekliyorum

Eklentiler

• $41433_110913_8966.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 32
  • $256831-75.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 41
  • $1622337_10152243395099547_1228364090_o.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 33
  • $1779860_10152243400014547_1252658911_n.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 48
  • $10003462_10152243399684547_1474287191_n.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 32

Canim ben simdi taç organik pike takimina baktim kumasi gayet güzel pamuk saten nevresim takimi kullandinmi hic ayni onun kumasina benziyor ilk ele çok yumuşak değilmiş gibi geliyor ama kolali olduğu için kolasi gidince yumuşar iyice gönül rahatligiyla alabilirsin fiyatida buradaki mağazada 77 lira

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

diger olanalrdan almayalım mı yani bende baktım 90 mı neydi normal olanalr eşimde hemen buna 90 verilir mi dedi :)

bari bende paketli olandan alayım .

Ya ben geçenlerde eminonunde havuzlu han var oradan aventin Emziğini 20 liraya aldim sonraki hafta ebebek magazasina gittim ayni emziği 13 liraya inmiş görünce sasirdim kaldim eminönü diye illaki ucuz anlamına gelmiyormus daha iyi anladim araştırmak lazim guzelce

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…