2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hi ben onu sevmiom cnm ya o gun sana yolladigim pembeyi istiyom onalr daha tarz duruyor :)

oyle mi ?? Chicco yuda onermiolar goz yakiormus.mustela filan da pahali ne alsak uni nin yeno dogan sampuanini mi alsak.

Canimmmm yok oyle deme ben cok arastirdim uni yeni dogan diolarda baska bise demiolar.yoksa ben de uniyi siradan bi marka saniyordum.

Mustela pahali biraz haklisin ama ne yapalim bebislerimizin cani sağolsun ben şuan acikcasi ondan başka bir sampuana güvenmiyorum zaten çok uzun sure gider diye kendimi avutuyorum neyapiyim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Haklisin aslında paketi 4 liraya falan geliyor ama görünce almadan cikamadim ne bileyim ruh halinin islak mendile ihtiyaci vardi herhalde :KK66:

Ceyda & Rıfat

HİRANUR 27.08.2014
aman bosver iyi etmissin o gun bende 3 lusunu 10 kusur liraya gorunce ondan cok da ucuz almamissin dedim.

aynen öyle canım.Kız bebeklerde önden arkaya erkek bebeklerde arkadan öne doğru silinir popo.Bizim gibi erkek annelerinin sıkıntısıda bebişin altını açınca çoğu zaman pipisiyle etrafa fışkırtacaklar görürsünüz. o pipiyi durdurmak çok zor.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
hee cnmmm sizinkinde de pipinin ucunun icine kaka kaciyor :)))

ya alt değiştirirken bir aparat ar pkastik nette gördüm adı ne acaba ondan alsak altını açtıgımızdaaçık kalsın biraz oynasın diye
benimde en korkutum şey suratıma gelmesi :KK43:
bben hhic gormedim cnm oyle bise.

Hahahaaa TVde bi dizi vardi neydi ya o özgü Namal falan oynuyordu ikizleri oluyor falan arkadaşlarına birakiyilor bakmalari için adam altuni değiştiriyor erkek olan bebegin sonra saftirigim altini kapatmadan oynamaya basliyo tam yukari surat hizasina getiriyor bebek bir saliyor adamin surati hep cis gülmekten aglamistim valla erkek anneleri hava atmayin burada boşa yani :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
ayyyy merhamet o benim dizimdiii ne sacma bitirdiler.

kızlar,
erkek bebişler için altı açıkken ani ıslanmalar için ebebek'in markası olan Baby&Me Pipiped diye birşey var..
çok komik hemen almak lazım...
allah askina al ha hemennn :)))

neymiş o dediğin canım acaba?Ben dalinin alt değiştirme bezlerinden aldım.Fiyatı çok uygundu hemde diğer kumaş olanları altını değiştirriken bişey bulaşsa atıp yıkaman gerekiyor sürekli.Ama bu alt değiştirme bezleri kullan at çok pratik oluyor.

ebeebkte alt değiştirm bezleri çok uygun hemöde cicili bicili
bencede günlükte bunlardan kullanmak lazım diger örtüler çok gereksiz bence hijensiz çünkü ilk zamanlar çok altı açılacak kaç tane almak lazım

ebebekin babyme ıslak mendilinni içinden çıkıyormuş kesinleikle almak lazımm

Evet inceledim ben agzi basinca acilanlardan tabi islak mendilin hem kurumamasi hemde disardan toz almamasi için daha mantikli aslında ben bilmediğimden almadim ondan senin etrafında kullanan varsa memnunlarsa alabilirsin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

aman bosver iyi etmissin o gun bende 3 lusunu 10 kusur liraya gorunce ondan cok da ucuz almamissin dedim.

hee cnmmm sizinkinde de pipinin ucunun icine kaka kaciyor :)))

bben hhic gormedim cnm oyle bise.

ayyyy merhamet o benim dizimdiii ne sacma bitirdiler.

allah askina al ha hemennn :)))
öffff kız Allah korusun kaçmasın yaaa yazıkkkk:KK9:

ebeebkte alt değiştirm bezleri çok uygun hemöde cicili bicili
bencede günlükte bunlardan kullanmak lazım diger örtüler çok gereksiz bence hijensiz çünkü ilk zamanlar çok altı açılacak kaç tane almak lazım
Canım ben dalininkinden 3 paket aldım.Uzun süre gider diye düşünüyorum.Bitince tekrar alırım.Çünkü 1 alt açma bezi bazen hiç kirlenmeyebiliyor.Tertemiz kalyor onu atmaya gerek yok hemen kirleninceye kadar kullanıyorsun oyüzden uzun süre gidiyor.Hatta bebek veya çocukların yataklarının altına sıvı geçirmemesi içinde kullanılıyormuş bu biliyor musun?üzerinde yazıyor hani altına kaçıran çocuklar için falanda ideal bişey yani alez gibi aynı.

selamlar hamişler :KK49:

bu bebek bakım ürünlerini bana da chicco tavsiye ediyolar ama çok kararsızım.
bebeğin tırnak makasını, banyo süngerini felan alan var mı??????
bu arada ana kucağımız geldi çok mutluyum bebişime ilk defa bişey alabildim diye :KK53:

bir deee nevresim takımı alanlar olmuş, kızlar kalitesi nasıl ? gerçi Özdilek güzeldir ama bana tacın organik bebek nevresimini al dediler.
bi de bunda yardımcı olun daha da bişey istemem :KK17::KK17::KK17:

Canım ben dalininkinden 3 paket aldım.Uzun süre gider diye düşünüyorum.Bitince tekrar alırım.Çünkü 1 alt açma bezi bazen hiç kirlenmeyebiliyor.Tertemiz kalyor onu atmaya gerek yok hemen kirleninceye kadar kullanıyorsun oyüzden uzun süre gidiyor.Hatta bebek veya çocukların yataklarının altına sıvı geçirmemesi içinde kullanılıyormuş bu biliyor musun?üzerinde yazıyor hani altına kaçıran çocuklar için falanda ideal bişey yani alez gibi aynı.

misafirliğe filan giderken daha iyi olru bencede,, çantada 2-3 tane yedek koymak lazım..

selamlar hamişler :KK49:

bu bebek bakım ürünlerini bana da chicco tavsiye ediyolar ama çok kararsızım.
bebeğin tırnak makasını, banyo süngerini felan alan var mı??????
bu arada ana kucağımız geldi çok mutluyum bebişime ilk defa bişey alabildim diye :KK53:

bir deee nevresim takımı alanlar olmuş, kızlar kalitesi nasıl ? gerçi Özdilek güzeldir ama bana tacın organik bebek nevresimini al dediler.
bi de bunda yardımcı olun daha da bişey istemem :KK17::KK17::KK17:

Chicconun tirnak makasi falan güzeldir çocuk bakarken kullanmistim hic bisey olmadi bende ondan almayi düşünüyorum ama makas seklinde olandan onun kullanimi daha kolay geliyor bana nevresim konusunda Özdilekde iyidir tacda ayni urunler bitek marka farki var arada kumasda satiyorum ozdilekde ordan biliyorum ozdileginde mutlaka organik olani vardır ama önemli olan içeriği çünkü yan ürünleri olabiliyor yada ne bileyim pamuguna gore urun grubu ayrıla biliyor mutlaka elinle Dokun bak kumasina iceregi saf %100 pamuk olsun yeterli bence bide çok sert olmasin bazi kumaşlar pamuk olduğu halde bile sert olabiliyor oyuzden belki tacin organik olani daha yumuşak olabilir yada bambu agacindan yapilmis nevresim takimi varsa ben daha henüz incelemedim çok onada bir bak :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Chicconun tirnak makasi falan güzeldir çocuk bakarken kullanmistim hic bisey olmadi bende ondan almayi düşünüyorum ama makas seklinde olandan onun kullanimi daha kolay geliyor bana nevresim konusunda Özdilekde iyidir tacda ayni urunler bitek marka farki var arada kumasda satiyorum ozdilekde ordan biliyorum ozdileginde mutlaka organik olani vardır ama önemli olan içeriği çünkü yan ürünleri olabiliyor yada ne bileyim pamuguna gore urun grubu ayrıla biliyor mutlaka elinle Dokun bak kumasina iceregi saf %100 pamuk olsun yeterli bence bide çok sert olmasin bazi kumaşlar pamuk olduğu halde bile sert olabiliyor oyuzden belki tacin organik olani daha yumuşak olabilir yada bambu agacindan yapilmis nevresim takimi varsa ben daha henüz incelemedim çok onada bir bak :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

sen hangi şehirdeydin bacım ben sana gelip tüm işlerimi halletsem :KK9:
elimle dokunup alma imkanım yokta bende internetten almaya çalışıyorum. aslında dediğin gibi bazısında %100 pamuk yazıyo ama öyle yumuşacık olmuyor. kıyafetlerden bile anlıyosun. kalitesiz pamuk kullandıkları için mi acaba nedir.
tacın ve özdileğin internetteki ürününde %100 pamuk yazıyo. ama kumaş farkı nasıl acaba. bakmak lazım. bu gidişle alamıcam heralde internetten:KK31:

tırnak makasını ben alıyordum geçenlerde eşim o ne öyle ne kadar pahalı gümüş söz makası mı alıyoruz yav dedi :KK9:

X