2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Linki acamadim can can sanirim su benim istedigim 189 luktan degil dimi.
aslinda o cokda ucuza gelmio ha cnm.aslinda marketlerde surekli indirime girio cok da almamiza gerek yok.

ya napim bacım hastanede bi saat masil beklicem bari size takilim :)
canımmm hani şu yere yakın mavi yan sallanan vardıya ondan işte butik bebeye gir ordan bak.

aslinda cok da fazla almaya heveslenmeyelim cunku bazi markalar kuru oluyor guzel olmuyor ya da kokusu hosunuza gitmeyebilior.dalini de alabiliriz ilerleyen zamanlarda.

dalinin ıslak mendili bilmem ama şampuan vs diğer ürünlerini bazı arkadaşımın doktorları yasakladı özelikle kız cocugu için
kıllanma yapıyormuş kzı cocuklarında.
bu arada kız cocuklarının alt temziliği daha önemli bildiğiniz gibi biz bu kodua biraz yırtmış olucaz erkek anneleri

Haklisin aslında paketi 4 liraya falan geliyor ama görünce almadan cikamadim ne bileyim ruh halinin islak mendile ihtiyaci vardi herhalde :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kızçelerrrrrrrrr unibaby alıp napacaksınız en iyisi prima nın ıslak mendili hemde fiyatı neredeyse aynı.Bence prima alın derim ama siz bilirsiniz tabi:KK34:

@edebiyatgamze demek o yuzden cunku ben hep oturuyorum :KK43:( neyse gecer inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dalinin ıslak mendili bilmem ama şampuan vs diğer ürünlerini bazı arkadaşımın doktorları yasakladı özelikle kız cocugu için
bu arada kız cocuklarının alt temziliği daha önemli bildiğiniz gibi biz bu kodua biraz yırtmış olucaz erkek anneleri

aynen öyle canım.Kız bebeklerde önden arkaya erkek bebeklerde arkadan öne doğru silinir popo.Bizim gibi erkek annelerinin sıkıntısıda bebişin altını açınca çoğu zaman pipisiyle etrafa fışkırtacaklar görürsünüz. o pipiyi durdurmak çok zor.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kızçelerrrrrrrrr unibaby alıp napacaksınız en iyisi prima nın ıslak mendili hemde fiyatı neredeyse aynı.Bence prima alın derim ama siz bilirsiniz tabi:KK34:

Benim bir tanidigim unibaby de calisiyodu çok önceden içeriklerini falan inceliyolardi ozaman laf arasında çok iyi olduğunu bebek agzina alip emse bile bi sakincasi olmadigini söylemişti kafama kazinmis almadim almadim sonra gittim yine unibaby aldim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

aynen öyle canım.Kız bebeklerde önden arkaya erkek bebeklerde arkadan öne doğru silinir popo.Bizim gibi erkek annelerinin sıkıntısıda bebişin altını açınca çoğu zaman pipisiyle etrafa fışkırtacaklar görürsünüz. o pipiyi durdurmak çok zor.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ya alt değiştirirken bir aparat ar pkastik nette gördüm adı ne acaba ondan alsak altını açtıgımızdaaçık kalsın biraz oynasın diye
benimde en korkutum şey suratıma gelmesi :KK43:

Benim bir tanidigim unibaby de calisiyodu çok önceden içeriklerini falan inceliyolardi ozaman laf arasında çok iyi olduğunu bebek agzina alip emse bile bi sakincasi olmadigini söylemişti kafama kazinmis almadim almadim sonra gittim yine unibaby aldim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
hmmm.Ama ben hep etrafımdaki kişilerden falan en iyisinin prima olduğunu duydum.Hatta prima eğer pişik allerji vs.yaparsa ondan sonra gelen en iyi ıslak mendil Nivea nın kremli olanı varya lacivert olan oymuş.Test edildi onaylandı.Haberin olsun canım.Ama sen bi dene unibabay i belki de dediğin gibi iyidir.Onu kullanmaya devam edersin.

canımmm hani şu yere yakın mavi yan sallanan vardıya ondan işte butik bebeye gir ordan bak.
hi ben onu sevmiom cnm ya o gun sana yolladigim pembeyi istiyom onalr daha tarz duruyor :)

oyle mi ?? Chicco yuda onermiolar goz yakiormus.mustela filan da pahali ne alsak uni nin yeno dogan sampuanini mi alsak.

Canimmmm yok oyle deme ben cok arastirdim uni yeni dogan diolarda baska bise demiolar.yoksa ben de uniyi siradan bi marka saniyordum.

Hahahaaa TVde bi dizi vardi neydi ya o özgü Namal falan oynuyordu ikizleri oluyor falan arkadaşlarına birakiyilor bakmalari için adam altuni değiştiriyor erkek olan bebegin sonra saftirigim altini kapatmadan oynamaya basliyo tam yukari surat hizasina getiriyor bebek bir saliyor adamin surati hep cis gülmekten aglamistim valla erkek anneleri hava atmayin burada boşa yani :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kızlar,
erkek bebişler için altı açıkken ani ıslanmalar için ebebek'in markası olan Baby&Me Pipiped diye birşey var..
çok komik hemen almak lazım...

Eklentiler

• $9999999999999999.jpg
    $9999999999999999.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 309
ya alt değiştirirken bir aparat ar pkastik nette gördüm adı ne acaba ondan alsak altını açtıgımızdaaçık kalsın biraz oynasın diye
benimde en korkutum şey suratıma gelmesi :KK43:
neymiş o dediğin canım acaba?Ben dalinin alt değiştirme bezlerinden aldım.Fiyatı çok uygundu hemde diğer kumaş olanları altını değiştirriken bişey bulaşsa atıp yıkaman gerekiyor sürekli.Ama bu alt değiştirme bezleri kullan at çok pratik oluyor.

hi ben onu sevmiom cnm ya o gun sana yolladigim pembeyi istiyom onalr daha tarz duruyor :)

oyle mi ?? Chicco yuda onermiolar goz yakiormus.mustela filan da pahali ne alsak uni nin yeno dogan sampuanini mi alsak.

Canimmmm yok oyle deme ben cok arastirdim uni yeni dogan diolarda baska bise demiolar.yoksa ben de uniyi siradan bi marka saniyordum.

bence bakım ürünü kesinlikle sebamed ben aldım şampuan sabun v.s
tüm doktorların önerisi

Hahahaaa TVde bi dizi vardi neydi ya o özgü Namal falan oynuyordu ikizleri oluyor falan arkadaşlarına birakiyilor bakmalari için adam altuni değiştiriyor erkek olan bebegin sonra saftirigim altini kapatmadan oynamaya basliyo tam yukari surat hizasina getiriyor bebek bir saliyor adamin surati hep cis gülmekten aglamistim valla erkek anneleri hava atmayin burada boşa yani :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
Aynen öyle canım yaa nişan alıp fışkırtıyorlar hemde işimiz zor:KK9::KK9::KK9::KK9:

evet bende almıycam bu mavi anakucağından bana göre de değil.Ama ilgilenen olursa diye paylaştım.Unibaby i denemek lazım ozaman ya bende merak ettim şimdi bak.

aslıdan tüm dotkroalrın tek önerisi ıslak emndil kullanmamak
yani en azından ilk zamanlar
pamuk ve suyla iyice temizleyin diyolar ama
oda her defasında zor yaa
evdeyken an azından yazın böyle yapmaya çalışmak lazım en önemisi kızlar için
kızların cidden temizlk hiyen çok önemli
bilyorsunuz sabun v.s hiç birşey önerilmiyor , bize bile sabunla sürmeyin diye öneriyolar,
kokulu şeyler kullanmamakta fayda var kızlar için

Ayyy herkes de farkli oluyor ya yarin yaptirim da kurtulim insallah.
cnm ben bunun icin anti factor Xa testi yaptirdim cikan sonuva gore igne dozunu arttirdim.

Canım ben en başından beri aynı vuruluyorum 0.4 clexan.nasıl yani anlamadım seninknin dozajını mı artırdı bu testle sonradan?

X