2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kııızzz gördüm göbüşünü :KK70:
ne tatlı olmuşun
sen kaç kilo aldın bu arada???

ha bi de daha almadıysan o sallanan seylerden
bak sana naçizane tavsiye
ben bunu kullandım
herkesciklere tavsiye ederim
sudan ucuz :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bunlar yanlamasına sallanıyor ya
uyuma garantili :KK70:
:KK16:
tecrübeyle sabit

Canım ya güzel uygunda bulamadik ki nerde satılıyor :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

paralar tabi :)
harcama paraları boşa :KK52:
bak al bunda 2 sene kullan :KK53:
tecrübeyle sabşit arkadaşım
kızıma kullandım ben
yine de sen bilirsin
o resimdekiler 6 ay kullanılıyor
arkadaşım aldı ordan biliyorum
walla

Ayyy evet bu çok seker güzelmiş alayim gitsin boşver aldıktan sonra ne dicekki :KK70: kaç para peki bu ?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Günaydinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Kizlar ya benim kiz cok tuhaf bazen göbek deligi hizalarinda tekmeliyo ama cogunlukla alt karin kismini tekmeliyo, vajinaya yakin. Plasentam yukari cikmiyo mu ne oluyo anlamadim???

Fikri olan?

Bir de tekmeleri sertlesti sanki :KK1:

Benimde göbek deligimin etrafından vuruyor genelde ama plesantam gayet normal onla alakali olduğunu sanmiyorum seninki de yukari cikar merak etme bi arkadasinda asagidaymis düzelmiş sıkma canini :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Benimde göbek deligimin etrafından vuruyor genelde ama plesantam gayet normal onla alakali olduğunu sanmiyorum seninki de yukari cikar merak etme bi arkadasinda asagidaymis düzelmiş sıkma canini :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

insallah ya.. sen kacinci haftadasin ?

İnşallah birşey olmaz dün benim sipada hareket ediyor ama önceki gibi değildi sinir oldum Allah esirgesin inşallah uyuyordur. .Ayrıca cok hareket ediyorlar ama hepsini hissetmiyoruz. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ye dondurmalari sonra niye kilo aldim de :KK66: sen seker yüklemesi yaptirdinmi ? Bazi annisleri okuyorum bi tanede yetmiyomus oturup hopur hopur goturuyolarmis Bende çok severim bana yazik degilmi burada kendimi tutmak için cirpinip duruyom dibine düşerim dondurmanın ama kizlar yapmayin gözünüzü Seveyim tutun bogazinizi kilo için demiyom heee seker için diyorum sabredin 3 aycik daha :sly:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canım bünyeden bünyeye fark eder.sen az alırsın diğeri aynı şeyleri yemenize rağmen çok alır.yani ben arkadaşın aşırı yediğini sanmıyorum.ben de 10 kilo aldım.ama demek ki vücudumun hamilelikte kiloya ihtiyacı varmış diyorum.çünkü çok yiyen biri değilim.bebeğim de çok sağlıklı ben de maşallah :nazar:

Canım bünyeden bünyeye fark eder.sen az alırsın diğeri aynı şeyleri yemenize rağmen çok alır.yani ben arkadaşın aşırı yediğini sanmıyorum.ben de 10 kilo aldım.ama demek ki vücudumun hamilelikte kiloya ihtiyacı varmış diyorum.çünkü çok yiyen biri değilim.bebeğim de çok sağlıklı ben de maşallah :nazar:

Moonlight testin sonuclarini aldin mi?

Herkes dondurma sezonunu acmis. :KK1: Ben temkinliyim hasta olurum diye korkuyorum. Mayis`in sonuna kadar bekleyecegim. :KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

senın için çok sevındım işalalh sagsağlım kucana alırsın olsun yat yeterkı bebgın ıyı olsun:KK16:

Teşekkür ederim tatlım, yamaya devam ama napalım olsun, bebeğim iyi ya :nazar: ben mutluyum.Allah hepimizinkini sağsalim kucağımıza almak nasip etsin inşallah:nazar:

X