2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

tünaydın kızlar.. kuzucuklar nasıl ? sizlerin keyfi de yerindedir umarım...
bu aralar çok yoğunum hiç bakamıyorum topiğe. inşallah her şey yolundadır.

hazan ve mucar :) kızlar size haber vercektim. anakucağı siparişini verdik. kargoda şuan.gelince açar kontrol eder yazarım.
fiyatıda diğer sitelere göre uygun geldi bize. bence kaçırmayın. stok geçenlerde tükenmişti tekrar açılmış.

Kdv Dahil Fiyatı 140,79 TL
Havale İnd. (% 3) 136,57 TL

https://www.bebegold.com.tr:443/fisher-price-orman-gezisi-anakucagi-ve-sallanan-sandalyehttp://www.bebegold.com.tr/pinfo.asp?404;https://www.bebegold.com.tr:443/fisher-price-orman-gezisi-anakucagi-ve-sallanan-sandalye

bu arada kargo ücretsiz :))))

Teşekkürlerr :) Hala alıp almamakta kararsızım ya ne yapsam ki? Bebek arabasının anakucağı var, ilk zamanlar onda idare eder miyim acaba diye düşünüyorum. Bir yandan da bu çok şirin geliyor gözüme. Eşim de şu an için gereksiz görüyor ama fiyatı da çok uygun. Ne yapsam acep?

Kizlar ben de bunun pembesini alicam kumasi filan cok guzel terletmio oyle naylon degil (kullanananlar var cevremde ).kanz da bu marka satilio bi gezicem bulamazsam nette siparis edicem mecburen.
http://www.e-toker.com/casual-activity-rocker-ana-kucagi-pink-3311

Oyyy çok güzelmiş fiyatini görmedim ama super yaa ben önceden çocuk bakiyodum benim elimde büyüyen bebisin bebek arabasini falan almistim guzelce temizleyip yikayip streclemistim oyle duruyor sapasağlam marka olarak da chicconun bebek arabasinin ustu ayriliyo puset oluyo arabaya araba koltuğu olarak konulabiliyo birde elektrikli bir mekanizması var onun üzerine puseti oturtunca elektrikli kendi kendine sallaniyor ben ona güvenip bisey almiyorum ama renkli koyu mavi yaaaa simdi siz boyle pembis pembis koyunca ozeniyom benim kizim niye mavi mavi yatsin diye ama onlari es geçip yeni bisey almak aptallikmi olur ki :? Yoksa Esim beni paralarmi :KK70:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Yok canim benim est sen olurmusun yanlis anladin özür dilerim :)) e bebek de calisan kiza demek istedim ben hat karisti

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Kizz sen benim sana demedigimi anladin dimi bu arada kafama taklidi :?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha önce sattim bütün toplantilarina eğitimlerine kadar gidip içeriklerini öğrenmiştim ebde zatenndis macununa kadar kullaniyorum gönül rahatligiyla kullanabilirsin bende amway alicam bi kaç sayfa geride bi arkadaşla yazismam var oda almis ve satiyomus tavsiye ediyor :)

nette 87 tl yazıyorl
leke çıkaracısı filan varmı acep?

nette 87 tl yazıyorl
leke çıkaracısı filan varmı acep?

canım ayrıca bi leke çıkarıcı kullanmana gerek yok, bak açıklamasında şu yazıyor: "SA8 Baby, organik veya protein bazlı kalıntılar ve vücut kiri gibi bebeklere ait zorlu lekeleri çıkarmak üzere, içeriğindeki aktif bir oksijenli ağartıcıdan faydalanır"

Son düzenleme:
:KK14::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:dua edelim onun için Kötü bir haber almayı kaldırabileceğimi sanmıyorum.Zaten çok hassasım şu sıralar her an herşeye ağlayabilirim:KK43:
ya size bise diyim mi benim su iki haftam filan hep aglamakli gecti hic mutlu degilim.sanmiyorum cnm bise yojtur insallah.

amannnnnnnn kızzz buda çok güzelmişşşşşş:KK16:maviside varmış hem off kafamı karıştırdın şimdi benim:KK9:
cnm bunu kullananlar cok memnun iki cocuk buyuttuler ustunde bi kanzlari gezim olmazsa netten uygun fiyatlisini buluruz.

Oyyy çok güzelmiş fiyatini görmedim ama super yaa ben önceden çocuk bakiyodum benim elimde büyüyen bebisin bebek arabasini falan almistim guzelce temizleyip yikayip streclemistim oyle duruyor sapasağlam marka olarak da chicconun bebek arabasinin ustu ayriliyo puset oluyo arabaya araba koltuğu olarak konulabiliyo birde elektrikli bir mekanizması var onun üzerine puseti oturtunca elektrikli kendi kendine sallaniyor ben ona güvenip bisey almiyorum ama renkli koyu mavi yaaaa simdi siz boyle pembis pembis koyunca ozeniyom benim kizim niye mavi mavi yatsin diye ama onlari es geçip yeni bisey almak aptallikmi olur ki :? Yoksa Esim beni paralarmi :KK70:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
189 yazio bazi sitede 169 bazisinda 149 cnm arastiricam işte.sen ne yap bilio musun simdi bise alma baktin o sana yetmoo ya da hosuna gitmedi iki dakka siparis verirsin ertesi gun gelir nolcak.

Teşekkürlerr :) Hala alıp almamakta kararsızım ya ne yapsam ki? Bebek arabasının anakucağı var, ilk zamanlar onda idare eder miyim acaba diye düşünüyorum. Bir yandan da bu çok şirin geliyor gözüme. Eşim de şu an için gereksiz görüyor ama fiyatı da çok uygun. Ne yapsam acep?

bebek arabasının ana kucağı zaten ilk aylar için çok ideal canım.
tek sıkıntısı varmış. bebeği içinde uzun süreli uyutmamak gerekiyormuş. bel rahatsızlığına yol açmaması için.
benim bi yakınım onu mutfakta tezgahın üstüne felan da koyuyodu çok şirin :KK1:
ama bi kaç ay sonra bebiş iki büklüm olduğu için kullanım dışı kalmış.

ya size bise diyim mi benim su iki haftam filan hep aglamakli gecti hic mutlu degilim.sanmiyorum cnm bise yojtur insallah.

cnm bunu kullananlar cok memnun iki cocuk buyuttuler ustunde bi kanzlari gezim olmazsa netten uygun fiyatlisini buluruz.

189 yazio bazi sitede 169 bazisinda 149 cnm arastiricam işte.sen ne yap bilio musun simdi bise alma baktin o sana yetmoo ya da hosuna gitmedi iki dakka siparis verirsin ertesi gun gelir nolcak.

bende bazen durduk yere bunalıma giriyorum falan garip bişeyler oluyor hormonlardan sanırım ya hamilelik hormonlarımızı çok etkiliyor ondan.Tamam ben araştırıyım onu canım

Rica ederim canım ne demek :) ben de bi sürü ürününü kullanıyorum. Eğer üyeliğin devam etmiyorsa yardımcı olurum istediğin ürünlerde :KK34:

canım ayrıca bi leke çıkarıcı kullanmana gerek yok, bak açıklamasında şu yazıyor: "SA8 Baby, organik veya protein bazlı kalıntılar ve vücut kiri gibi bebeklere ait zorlu lekeleri çıkarmak üzere, içeriğindeki aktif bir oksijenli ağartıcıdan faydalanır"

Bende tam yaziyodum senide ekliyodum ayrintili daha iyi yazarsin diye hazancim ben baya oldu birakali çünkü sende güzelce yazmisin zaten ayrıca birde 35 ° sicaklikta cozuldugu içinde lekelere hemen etki edip cikartma özelliğine sahip :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

bebek arabasının ana kucağı zaten ilk aylar için çok ideal canım.
tek sıkıntısı varmış. bebeği içinde uzun süreli uyutmamak gerekiyormuş. bel rahatsızlığına yol açmaması için.
benim bi yakınım onu mutfakta tezgahın üstüne felan da koyuyodu çok şirin :KK1:
ama bi kaç ay sonra bebiş iki büklüm olduğu için kullanım dışı kalmış.

zaten salondayken filan kanepeye yatırırım, ancak mutfaktayken filan koyarım bebek arabasının anakucağına.
O zaman bebek 3-4 aylıkken baktım ihtiyaç oluyor o zaman alayım ya, şimdilik boşuna durmasın evde :44:
Sen de kullanınca ve ürün gelince yaz mutlaka yorumlarını :KK3:

anladim anladim da cvp yazamadim aksam basimin agrisindan :)
senin bu başının ağrısı nolacak.Ne çektin bee canım.Başımın ağrısı geçsin diye yapmadığın şey kalmadı.Tülpent bağladın,olmadı kolonya sürdün,oda olmadı kolonyayı tülbente döküp öyle sardın ne çektin be yavrummmm :KK9::KK9:kız şaka maka normalmi bukadar baş ağrısı acaba?

Haklisin en iyisi bekleyip kullandıktan sonra karar vermek :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

paralar tabi :)
harcama paraları boşa :KK52:
bak al bunda 2 sene kullan :KK53:
tecrübeyle sabşit arkadaşım
kızıma kullandım ben
yine de sen bilirsin
o resimdekiler 6 ay kullanılıyor
arkadaşım aldı ordan biliyorum
walla

zaten salondayken filan kanepeye yatırırım, ancak mutfaktayken filan koyarım bebek arabasının anakucağına.
O zaman bebek 3-4 aylıkken baktım ihtiyaç oluyor o zaman alayım ya, şimdilik boşuna durmasın evde :44:
Sen de kullanınca ve ürün gelince yaz mutlaka yorumlarını :KK3:

kesinlikle öyle yap canım. belki gerek bile duymayacaksın.
mutlaka yazarım, inşallah pişman olmam bende :KK53:

Günaydinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Kizlar ya benim kiz cok tuhaf bazen göbek deligi hizalarinda tekmeliyo ama cogunlukla alt karin kismini tekmeliyo, vajinaya yakin. Plasentam yukari cikmiyo mu ne oluyo anlamadim???

Fikri olan?

Bir de tekmeleri sertlesti sanki :KK1:

X