2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

cnm oyle dr.a gidip evet sende migren var olayim olmadi ama tum belirtilerini tasiyorum sanirim var hamile degilkende bekarkende bu basagrisi var bendede annemde de.hani acaba geceleri dayanamadigimda gitsem oksijen filan verip tahatlatirlar mi bi kere oyle bise okumustum.

kalkmiyim ama dedgin gini acim bisiler yiyip geri yatim.

evde kimse var mı yardım edecek? bu arada ekranada çok bakma o da ağrıyı arttırır

kızlar canan karatayın şeker yüklemesi hakkında söylediklerini dinleyen yada okuyan var mı?? ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ??

Kizlar gunaydin
Aksam uzeri yine basim agrimaya basladi.gecer filan dedim gecmedi 11 gibi hap yuttum biraz uyumus kalmisim gözümü bi actim ki simsekler cakior sanki basimda uyuyamadim gece 2 idi esim kalkti masaj yapti bagladim basimi uyumaya calistim uyumusum.sabah igneye uyandim hareket edince yine hafif agriyi hissetim.hala yataktayim inanin korkuyom kalkinca agricak diye.acile gitsem ne yapabilirler ??

Geçmiş olsun canım, benim ilk haftalarımda migrenim çok tutuyordu. Eczanelerde satılan soğuk bir jel var böyle mavimsi içinde biraz mentol var.
Buzdolabından çıkartıp alnıma koyuyordum soğuk etkisi ile baya bir rahatlatıyordu beni buda aklında olsun. 3-4 kez kullandım. Acilde ne yaparlar bilmiyorum ama çok kötüysen bir git bir kontrol ederler en azından.

evde kimse var mı yardım edecek? bu arada ekranada çok bakma o da ağrıyı arttırır
yok cnm kimse.evt cnm telden gitdim telin isigini da en karanliga getirdim.

kızlar canan karatayın şeker yüklemesi hakkında söylediklerini dinleyen yada okuyan var mı?? ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ??
bosver sen onu ya ben dinledim.yaptiricam.bi kendi oyle dedi diye diger dr.lar kotu mu yani.

tünaydın kızlar.. kuzucuklar nasıl ? sizlerin keyfi de yerindedir umarım...
bu aralar çok yoğunum hiç bakamıyorum topiğe. inşallah her şey yolundadır.

hazan ve mucar :) kızlar size haber vercektim. anakucağı siparişini verdik. kargoda şuan.gelince açar kontrol eder yazarım.
fiyatıda diğer sitelere göre uygun geldi bize. bence kaçırmayın. stok geçenlerde tükenmişti tekrar açılmış.

Kdv Dahil Fiyatı 140,79 TL
Havale İnd. (% 3) 136,57 TL

https://www.bebegold.com.tr:443/fisher-price-orman-gezisi-anakucagi-ve-sallanan-sandalyehttp://www.bebegold.com.tr/pinfo.asp?404;https://www.bebegold.com.tr:443/fisher-price-orman-gezisi-anakucagi-ve-sallanan-sandalye

bu arada kargo ücretsiz :))))

Son düzenleme:
Evet canim baya bir zaman gider bende cok seviyorum bulasik yerlerde ocakda firinda falan bir suru ürününü kullanıyorum bebek için olduğunu unutmusum bende ondan alayim iyi oldu valla hatirlattigin supersin :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Rica ederim canım ne demek :) ben de bi sürü ürününü kullanıyorum. Eğer üyeliğin devam etmiyorsa yardımcı olurum istediğin ürünlerde :KK34:

Geçmiş olsun canım, benim ilk haftalarımda migrenim çok tutuyordu. Eczanelerde satılan soğuk bir jel var böyle mavimsi içinde biraz mentol var.
Buzdolabından çıkartıp alnıma koyuyordum soğuk etkisi ile baya bir rahatlatıyordu beni buda aklında olsun. 3-4 kez kullandım. Acilde ne yaparlar bilmiyorum ama çok kötüysen bir git bir kontrol ederler en azından.
Saol cnm simdilik iyiyim gervekten mentol iyi gelior.dun kotu kolonya bile biraz rahatlatti valla .simdi de tulbente soguk kolonyayi doktum bagladim.

Ne demiş ki yaptırmayın mi demiş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben dinleyemedim iş saatim olduğu için annem dinlemiş televizyonda. kesinlikle gebelerin yaptırmaması gerekiyor filan demiş. bebeklerde insülin direncine yol açıyormuş filan.. bende şimdi netten araştırıyorum. çok kararsız kaldım.

Ay sen 1 yıldır kullanıyorum deyince annemin vardı genel temizlik olanindan yurt dışında zor zar bulmuştu babaannem vefat edince 3 hafta Türkiyeye gitmişler bende 3 haftada annemi mutlu etmek için her yeri piril pırıl etme hevesiyle koca şişeyi bitirmistim annem kızmışti :) gerçekten konsantreymis annem deyince anladım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ehehhe fazlasıyla konsantre hem de :KK1: genel temizlik ürününden nerdeyse 5-10 damla koyunca tüm ev temizleniyor. Ben ilk kullandığımda yaptım o hatayı, marketten aldıklarım gibi bi kapak döktüm kovaya, köpükten temizlik yapamadım :KK9:

bende o arkadaştan haber varmı diye merak ettiğimden hemen açtım forumu.. inşallah iyidir
inşallah canım ya :KK43:(baktım da hiç geri dönüp bişey yazmamış çok merak ettim ve korktum ben şimdi offff Allah korusun inşallah bişey olmamıştr.:KK14:

tünaydın kızlar.. kuzucuklar nasıl ? sizlerin keyfi de yerindedir umarım...
bu aralar çok yoğunum hiç bakamıyorum topiğe. inşallah her şey yolundadır.

hazan ve mucar :) kızlar size haber vercektim. anakucağı siparişini verdik. kargoda şuan.gelince açar kontrol eder yazarım.
fiyatıda diğer sitelere göre uygun geldi bize. bence kaçırmayın. stok geçenlerde tükenmişti tekrar açılmış.

Kdv Dahil Fiyatı 140,79 TL
Havale İnd. (% 3) 136,57 TL

https://www.bebegold.com.tr:443/fisher-price-orman-gezisi-anakucagi-ve-sallanan-sandalyehttp://www.bebegold.com.tr/pinfo.asp?404;https://www.bebegold.com.tr:443/fisher-price-orman-gezisi-anakucagi-ve-sallanan-sandalye

bu arada kargo ücretsiz :))))
aaa canım aldınmı bunuuu?süpersin güle güle kullansın bebişin.Ya bende istiyorum bunlardan ben salonda falan otururken oda yanımda oyalanır onun içinde.

aaa canım aldınmı bunuuu?süpersin güle güle kullansın bebişin.Ya bende istiyorum bunlardan ben salonda falan otururken oda yanımda oyalanır onun içinde.

kııızzz gördüm göbüşünü :KK70:
ne tatlı olmuşun
sen kaç kilo aldın bu arada???

ha bi de daha almadıysan o sallanan seylerden
bak sana naçizane tavsiye
ben bunu kullandım
herkesciklere tavsiye ederim
sudan ucuz :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bunlar yanlamasına sallanıyor ya
uyuma garantili :KK70:
:KK16:
tecrübeyle sabit

Eklentiler

• $1331211537.jpg
    $1331211537.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 51
Bnmde test yaptrmam lazim sanirim artik ne eksikse bi kurtulamadum aft dan tam geciyo bi daha basliyo suan agzimda 3 yrde var bi canim yaniyoki sormayin ilacda kullanamiyorum zararliymis offf yaaa

canım bende o aftlardan çok çekiyorum ALLAH yardımcın olsun çok zor gebelikten sonra testleri yaptır.. ben biraz sıkılayım hemen çıkıyr
vitamin eksikliği falan çıkmamıştı..

Kizlar gunaydin
Aksam uzeri yine basim agrimaya basladi.gecer filan dedim gecmedi 11 gibi hap yuttum biraz uyumus kalmisim gözümü bi actim ki simsekler cakior sanki basimda uyuyamadim gece 2 idi esim kalkti masaj yapti bagladim basimi uyumaya calistim uyumusum.sabah igneye uyandim hareket edince yine hafif agriyi hissetim.hala yataktayim inanin korkuyom kalkinca agricak diye.acile gitsem ne yapabilirler ??

ayy benimde ilk zamanlarda ağrıdı bi kaç kez
çook zor hamilelikte şu illet yaa
canım çok dikkat et kendine ağrı başlamaya hissedince tv ve pc nin ekranına bakma..
karanlık ve sessizde kal bir süre
acilede gitsen şuan sana bişey yapmazlar sanırım :KK43:
zaten bi kere ağrıdımı 2 -3 gün o ağırlık ve sersemlik kafada devam ediyor
sanki bi yerden darbe yemiş gibi
ALLAH yardımcın olsun arkadaşım şifa versin ..

ben dinleyemedim iş saatim olduğu için annem dinlemiş televizyonda. kesinlikle gebelerin yaptırmaması gerekiyor filan demiş. bebeklerde insülin direncine yol açıyormuş filan.. bende şimdi netten araştırıyorum. çok kararsız kaldım.

ne yaptırmamak gerekiyormuş?????

canım seni çok merak ettik geri dönmedin ne oldu herşey yolundamı?bişey yaz nolur çok merak ettik umarım iyisinizdir bebişde sende:KK14:

Annisler gunaydin dun geceden beri bende düşünüp duruyorum hatta arada da kontrol ettim Allahim güzel haberlerini almak nasip etsin ikisinide korusun

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

X