2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bnmde test yaptrmam lazim sanirim artik ne eksikse bi kurtulamadum aft dan tam geciyo bi daha basliyo suan agzimda 3 yrde var bi canim yaniyoki sormayin ilacda kullanamiyorum zararliymis offf yaaa

Bnmde test yaptrmam lazim sanirim artik ne eksikse bi kurtulamadum aft dan tam geciyo bi daha basliyo suan agzimda 3 yrde var bi canim yaniyoki sormayin ilacda kullanamiyorum zararliymis offf yaaa

canım çok ekşili yemek de aft yapar...turşu limon falan...

Ya dun bi arkadasin kanamasi olup doktoru aramisti doktor da hemen gel demisti yazismalari bulamadim geri dondu mu o arkadaş bi sorun yoktur insallah kafama takildi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende kapalıyım kızlar malesef çok zor kıyafet olayı. Hele hele sıcaklarda ne yapıcaz bilemiyorum. Waikikiye baktım geçen bende ama bulamadım doğru düzgün bişey. pantolonlar hep dar paça ee kafada örtü altı dapdar çok çirkin geliyor bana yahu. Ben bursadayım çarşıdan bi kumaş pantolon aldım bide kot aldım yine. üzerine zaten uzun tunikler giydiğimden şimdilik idare edebiliyorum. Az daha havalar ısınınca direk elbise giymeye başlıyacağım ama.

Bu arada mucar 360 tl çok değilmi sen hangi şehirdesin merak ettim güzelim. Yazık ya birde renksiz. medical park renksizi 120tlye yapıyor benim doktorum renkliyi o fiyata yapacak diğer yerlerde de en fazla 220-230tlimiş.

Ceyda bu arada bizimde kızımızın adı Hira Nur olacak babası ve anneannesi öyle istiyor :)
canım Ankaradayım ben.Ve gittiğim kişi Eyüp ekici 1 numaradır.İşinde çok iyi oyüzden ona gittim.

Ya dun bi arkadasin kanamasi olup doktoru aramisti doktor da hemen gel demisti yazismalari bulamadim geri dondu mu o arkadaş bi sorun yoktur insallah kafama takildi

Geri dönmedi canım ben de merak ediyorum.inşallah iyidir , haber alırız inşallah.

canım merhaba bende şimdi tam onun yazısını arıyordum yaa bende merak ettim ne oldu acaba inşallah herşey yolundadır.Yazısınıda bulamıyorum yaa:KK14::KK14:

benim bildiğimde 3- 6 saat arası hareketsizlik normal benim 8 saat oldu gidiyorum şimdi dr a inş ii haberlerle dönerim arkadaşım:KK43:

canım seni çok merak ettik geri dönmedin ne oldu herşey yolundamı?bişey yaz nolur çok merak ettik umarım iyisinizdir bebişde sende:KK14:

Canim kara dut pekmezine baksan bir bebeklerin ağızları yara olunca bunu veriyorlar..sende bir ye belki iyi gelir
Evet bende merak ediyorum hatta bebek hareket etmiyor muydu. Kanama kısmını hatirlamiyorum ama biri alıntilamis hic harekt etmiyor doktor hemen gel dedi yazıyordu inşalllah iyidir.

Kizlar gunaydin
Aksam uzeri yine basim agrimaya basladi.gecer filan dedim gecmedi 11 gibi hap yuttum biraz uyumus kalmisim gözümü bi actim ki simsekler cakior sanki basimda uyuyamadim gece 2 idi esim kalkti masaj yapti bagladim basimi uyumaya calistim uyumusum.sabah igneye uyandim hareket edince yine hafif agriyi hissetim.hala yataktayim inanin korkuyom kalkinca agricak diye.acile gitsem ne yapabilirler ??

Bende kapalıyım kızlar malesef çok zor kıyafet olayı. Hele hele sıcaklarda ne yapıcaz bilemiyorum. Waikikiye baktım geçen bende ama bulamadım doğru düzgün bişey. pantolonlar hep dar paça ee kafada örtü altı dapdar çok çirkin geliyor bana yahu. Ben bursadayım çarşıdan bi kumaş pantolon aldım bide kot aldım yine. üzerine zaten uzun tunikler giydiğimden şimdilik idare edebiliyorum. Az daha havalar ısınınca direk elbise giymeye başlıyacağım ama.

Bu arada mucar 360 tl çok değilmi sen hangi şehirdesin merak ettim güzelim. Yazık ya birde renksiz. medical park renksizi 120tlye yapıyor benim doktorum renkliyi o fiyata yapacak diğer yerlerde de en fazla 220-230tlimiş.

Ceyda bu arada bizimde kızımızın adı Hira Nur olacak babası ve anneannesi öyle istiyor :)

Bende kapaliyim ve seni cook iyi anliyorum. Ben hamile giyim magazasindan bir tane bol kot aldim, birtane de siyah kumas aldim. Üzerlerine de kendi bedenimden 2 beden büyük tunikler/gömlekler aldim böylelikle rahat rahat giyiniyorum. Hem Hamile giyim pahali hemde istedigim uzunlukta degiller. Waikikiye baktim hepsi kisacik tunik, göbisler iyicene büyünce onlarda kisacalak. Sicak günler icin de ferace aldim, disarida giymek icin cok güzel feraceler var efil efil giy :) yine büyük beden aldim ki son ayima kadar giyeyim diye. Istersen sende bi bakin. Internette uygun fiyata bulabilirsin.

Kizlar gunaydin
Aksam uzeri yine basim agrimaya basladi.gecer filan dedim gecmedi 11 gibi hap yuttum biraz uyumus kalmisim gözümü bi actim ki simsekler cakior sanki basimda uyuyamadim gece 2 idi esim kalkti masaj yapti bagladim basimi uyumaya calistim uyumusum.sabah igneye uyandim hareket edince yine hafif agriyi hissetim.hala yataktayim inanin korkuyom kalkinca agricak diye.acile gitsem ne yapabilirler ??

Migren mi var sende canım kaçırmis olabilirim bikac defa yazmıştin agriyi..en fazla bizdeki ağrı kesiciyi önerirler gibi bilmiyorum Allah yardımcın olsun. Tansiyon mu yükseliyor acaba tüh inşallah Ağrın geçer çok berbat ağrı bir kere oldu hamileyken üç gün sürdü. .

Kizlar gunaydin

canım hiç kalkma fırsatın varsa dinlen bence.. acilde hiçbir şey yapamazlar.. sessiz bir ortamda kapa gözlerini yat. aç kalma ama daha çok ağrır.

Az önce kontrolden geldimm.oğluşum 507 gr olmuş, kocamannn:nazar: 12 gün önden gidiyor teyzeleri çok mutluyum.herşey yolunda ama 28.haftaya kadar tuvalet harici kalkmam hala yasakmış.ama gün içinde çok sıkılırsam azıcıkmoturabilirmişim:nazar: halinize şükredin valla sürekli yatmak berbat bişey ama olsun çok mutluyum oğlum iyi ben de iyiyim :KK49:

senın için çok sevındım işalalh sagsağlım kucana alırsın olsun yat yeterkı bebgın ıyı olsun:KK16:

Selam kızlar bebeği hala donmeyen hala ayaklarını asagida hisseden var mı? Ben çok asagida taşıyorum korkuyorum bir şey olur mu diye.

Migren mi var sende canım kaçırmis olabilirim bikac defa yazmıştin agriyi..en fazla bizdeki ağrı kesiciyi önerirler gibi bilmiyorum Allah yardımcın olsun. Tansiyon mu yükseliyor acaba tüh inşallah Ağrın geçer çok berbat ağrı bir kere oldu hamileyken üç gün sürdü. .

cnm oyle dr.a gidip evet sende migren var olayim olmadi ama tum belirtilerini tasiyorum sanirim var hamile degilkende bekarkende bu basagrisi var bendede annemde de.hani acaba geceleri dayanamadigimda gitsem oksijen filan verip tahatlatirlar mi bi kere oyle bise okumustum.

canım hiç kalkma fırsatın varsa dinlen bence.. acilde hiçbir şey yapamazlar.. sessiz bir ortamda kapa gözlerini yat. aç kalma ama daha çok ağrır.
kalkmiyim ama dedgin gini acim bisiler yiyip geri yatim.

X