2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlı haberlerle gel insallah

gecelik ıyımıs fıyatıda güzel güle güle giy canım..

birde normal dogum ya da sezeryanda farklı mı almak gerekiyor..

Canm bn oglumda bir gecelik birde sabahlikli piyama takimi almistim illa leke kan sut bisi oluyo yedek de almak lazim hadtaneyede bebise en az iki takim lazim

canım gün içinde uyumak benim başımı ağırıtıyor uyuduğun içinde ağrıyabilir başın..
Heralde cnm olabilir yine bagladim bakim basimi gecer ins.
cok guzel cnm saol..

ne bilim cnm ya iste boyle bi gebe oldum ben de :) herkes sasiriyo :)
Hii ora aklima gelmedi cnm ya burda paylasiverdik :)

o sapsal da ben mi oldum ???

Yok canim benim est sen olurmusun yanlis anladin özür dilerim :)) e bebek de calisan kiza demek istedim ben hat karisti

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canm bn oglumda bir gecelik birde sabahlikli piyama takimi almistim illa leke kan sut bisi oluyo yedek de almak lazim hadtaneyede bebise en az iki takim lazim

anladım canım o zaman bir pijama bir gecelik takımı alayım teşekkürler

bebek için bir 10lu takım düşünüyorum birde beşli

ya da şundan istiyorum 10lu artı bu yeter mı yoksa birde 5 li mı alayım

O gecelikten bende aldim banti da var durmadan takip dolasiyom çok hoşuma gidiyor çok şekerler :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Cok parcali almaya da gerek yok cnm hepsini kullaiyosun emin ol ayri bide tulum al ama tulum alirkwnde iki bacagindanda citcitli alin tek bacagi giydrmek cikarmak sorun oluyo cok minicim oluyolar insan kiyamiyo dokunmaya

Kiz bu ne güzelmiş bayildim ya ben buna nerde yaptirican bunu bide ne kadar ben olsam bundan yaptiririm

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canim facete küçük mutluluklar dükkanı diye bir yer fiyati takım fiyati vardı işte lohusa taci ayakkabısı filan 100 küsürdu ama t öncesinde görümcem deneyecek yapmaya yapamazsa yaptıracam inşallah. .görümcem çocuk Gelişimi lisede çok hoş seyler yapıyorlar keçeyle yapabilirim dedi. Harflerin kalıplarını alacak bi deneyecek olmazsa alırız :)

Benimde var bi tanidigim el becerisi vardır bende bi gostereyim bakalim belki yapar çok iyi oldu bu

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ben de kutladim magnumun 25. Yilini :)

Kizlar iyi aksamlarya kizlar bizde 2014 agustos anneleri geri sayim baslasin adli topik acalimmmi ya artik geri sayiyoruz orda kac gunummuz kaldi yazalim son aylarda heyacanli olur

Cok parcali almaya da gerek yok cnm hepsini kullaiyosun emin ol ayri bide tulum al ama tulum alirkwnde iki bacagindanda citcitli alin tek bacagi giydrmek cikarmak sorun oluyo cok minicim oluyolar insan kiyamiyo dokunmaya

Sağol canim benim bilgiler için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…