2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

valla bu gidişle başka forumlara bile kayabilirdin Allah korudu
amannnn Allah korusun kızzzzzzzz neler tartışıyolar başka forumlarda düşünsene öyle bi konunun altına gidipde o benim göbeğimle midem birleşti ondan öyle duruyo falan yazdığımı abovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

olmadı topluca dalarlar artık :))) hadi bakalım gör bebişinide gel her şey yolunda gider inşallah.. bol bol doküman iste anı olsun

Dun tavsiyeniz uzerine lwc ye gittim ben hep kale bakirkoye fln hidiyodum meger bagcilar meydandaki daha buyuk ve xok dgisik modeler varmis cocuk kati hele insan kendini kaybediyo tsortler cok uygundu ve guzeldi bide gecelik aldim http://aycelcehayat.blogspot.com.tr/2013/03/lcw-lohusa-geceligi.html?m=1 bunun pembesi cokk seker ve rahat tavsiye ederim 29 tl di

Canim telden girdiginde ekranin en altinda full ite yazior ya ona tikla ya da mobil site yi off a getir o zaman laptopdaki ekranin aynisi oluyor.yarin bi dene olmazsa anlatirim tekrar.
ciddimisinnnn???Tamam canm hemen deneyim ya sinir oldum ben bu telefondan girme işine.

hamişler günaydın napıyosunuz bakıyım sizBen saat 10:00 da ayrıntılı ultrasona gideceğim Eyüp Ekiciye çok heyecanlıyım umarım herşey güzel geçer.

hayırlı haberlerle gel insallah

gecelik ıyımıs fıyatıda güzel güle güle giy canım..

birde normal dogum ya da sezeryanda farklı mı almak gerekiyor..

O gecelikten bende aldim banti da var durmadan takip dolasiyom çok hoşuma gidiyor çok şekerler :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
hayırlı haberlerle gel insallah

gecelik ıyımıs fıyatıda güzel güle güle giy canım..

birde normal dogum ya da sezeryanda farklı mı almak gerekiyor..

sağol canım aminn.Sen nasıl oldun?Yazdığını okudum ama üzüldüm sormak istemedim sakinleş sen diye eşinle nasılsınız?

hamişler günaydın napıyosunuz bakıyım sizBen saat 10:00 da ayrıntılı ultrasona gideceğim Eyüp Ekiciye çok heyecanlıyım umarım herşey güzel geçer.
aaa super cnm benimde persembe gunu ben de cok heyecanliyim hersey yolundadir umarim.

ciddimisinnnn???Tamam canm hemen deneyim ya sinir oldum ben bu telefondan girme işine.
kiz ben hep teldeyim lap top duruyo o bana buyuk gelio acmaya useniom tel bana daha kullanisli gelio.onu ayarlada hastanede beklerken konusuruz.ee sen daha nerdesin yola cikmadin mi.

Yat gitsin bosverrrrrrrr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
kalktim cnm ya iism cok bugun.sabah 6 da esim gidio ignemi vuruyoz onu yolculayip gerci yatiyorum uykum acilio bi saat yatakda dolandim durdum simdide uyanamadim.

olmazzz kızz kalk bebiş acıkmıştır yazık.Ben detaylı ultrasona gidicem şimdi döndüğümde kalkmış ol.Kahvaltıyıda hazırla geliyorum
Tamam cnm bekliomm dolapta yufka var kalkimde sana borek gozleme filan yapim :)

bak yaaa börek diyo gözleme diyo banaadoktor bana rejim yap diyetisyene gönderecem diyo sen ne diyosunyok henüz çıkmadık gideceğimz yer yakın acele etmiyoruz oyüzden şimdi çıkıyoruz ama.Bu arada ben kadınlar kulübünü ıphone için indirdim.Öyle bir uygulama vardı.Orada bu dediklerin yapılmıyor galiba.Neyse bende googgle dan girerim kk ya napıyım hadi gelince grşrz.

kızlar selam,
aldıgımız biberonları nasıl steril edicez. sizce en iyis sterilizatör almak mı?
o gun doktorumda izledim abartmayin diyo sterilize filan etmeyin diyo bebege ozel si icirmeyin siz ne iciosunuz o suyu icsin diyo.o makinalara gerek yok diyo cnm normal kaynatirsin suyu icinde bitti gitti buyuyuncede yokadigin bibeberonu bi kaynamis sudan gecirirsin tamam yani biz gercekten cok ince detay dusunuyoz herkes bu makinalardan mi alio ki ya da biz onlarla mi buyuduk

sağol canım aminn.Sen nasıl oldun?Yazdığını okudum ama üzüldüm sormak istemedim sakinleş sen diye eşinle nasılsınız?

iyim canım sağol düzeldik aynı gün içinde..bende karnını gördüm ama telden bakınca yakalaymıyorum

güzel olmuş karnın kaynanam ben 3.5 aylık hamileyken 5 aylık gibisin demişti :) şimdi 5 aylığım heralde 7 gibi oldum bende..

Son düzenleme:
tamam anam sana kepek ekmegi domates salatalik o zaman bana borek filan :) sil onu sil ben de hevesle indirdim silmem bir oldu google dan gir.

dur sonkez şu yazınızada bi muhalefet oluyum gidecem.Tencerede suyu kaynatın açın içine biberonu alın size sterilizasyon başka şeye gerek yok hadi by grşrz kaçtım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…