2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

o gun doktorumda izledim abartmayin diyo sterilize filan etmeyin diyo bebege ozel si icirmeyin siz ne iciosunuz o suyu icsin diyo.o makinalara gerek yok diyo cnm normal kaynatirsin suyu icinde bitti gitti buyuyuncede yokadigin bibeberonu bi kaynamis sudan gecirirsin tamam yani biz gercekten cok ince detay dusunuyoz herkes bu makinalardan mi alio ki ya da biz onlarla mi buyuduk :KK66:

evet öyle ama ne bileyim.. kolaymı diye düşünmeden etmyorum
birazda bizxim için rahatlık olabilir diye düşünsüm.
aynı anda 6 bieron filan buhardan geçiyor

kızlar kaçıncı haftada dogum iznine ayrılacaksınız
32den sonra 4 hafta daha raporla çalışabiliyoruz galiba
maksimum 36 hafta değil mi?

iyim canım sağol düzeldik aynı gün içinde..bende karnını gördüm ama telden bakınca yakalaymıyorum

güzel olmuş karnın kaynanam ben 3.5 aylık hamileyken 5 aylık gibisin demişti :) şimdi 5 aylığım heralde 7 gibi oldum bende..

Benim de 7 aylık gibi :-))))) çok hoşuma gidiyooo :-))))))

21+5 kontrola gittik Benim cadaloz kizim buyumussss 28 cm 530 gr olmuş ölürüm ben ona Allahim hepsini korusun :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

o gun doktorumda izledim abartmayin diyo sterilize filan etmeyin diyo bebege ozel si icirmeyin siz ne iciosunuz o suyu icsin diyo.o makinalara gerek yok diyo cnm normal kaynatirsin suyu icinde bitti gitti buyuyuncede yokadigin bibeberonu bi kaynamis sudan gecirirsin tamam yani biz gercekten cok ince detay dusunuyoz herkes bu makinalardan mi alio ki ya da biz onlarla mi buyuduk :KK66:

katılıyorum sana bende görünce ohaa yani daha ne satacaklarını bilemiyorlar diyorum

dur sonkez şu yazınızada bi muhalefet oluyum gidecem.Tencerede suyu kaynatın açın içine biberonu alın size sterilizasyon başka şeye gerek yok hadi by grşrz kaçtım ben:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
muhalefet olmadin kiz fikrim iz ayni :)))

evet öyle ama ne bileyim.. kolaymı diye düşünmeden etmyorum
birazda bizxim için rahatlık olabilir diye düşünsüm.
aynı anda 6 bieron filan buhardan geçiyor
yani ayni anda 6 biberonu napicaz ki sen bilirsin tabi ben almayi dusunmuyorum.

katılıyorum sana bende görünce ohaa yani daha ne satacaklarını bilemiyorlar diyorum
heee cnm daha neler neler var da bakma biz almiyoz.mesela yogurt yapma makinasi da bana cok sacma gelio.bende gebelikten sonra ogrendim yapmasını o kadar kolay ki bi sofraya sar tamam makinaya ne gerek var.

anaaammm bende istiyorum o saydıklarından
buyur gel sende sekerimm :)

yaa bende istiyorum.. ama burdaki lcw de görememiştim yenimi gelmiş acaba
lcw nin jimasinda dlogusa da mi varmis hic gormedim ben gidince bende bakim.ama kac beden almaliyiz ki 62 kiloyum suan kac olurum sonlara dogru acaba?

netten baktım şimdi kırmızısı tükenmiş stokta yok görünüyor, mavisinden var.. sen mavisinede baktın mı nasıldı??

Benim kiz olduğu için direk pembesine daldim ama çok tatlilar maviside eminim çok güzeldir ben bide simdi yazin hem evdede giyerim diye aldim kumasi çok güzel çünkü normalde rahatlıkla al o fiyata bedava :KK66:

muhalefet olmadin kiz fikrim iz ayni :)))

yani ayni anda 6 biberonu napicaz ki sen bilirsin tabi ben almayi dusunmuyorum.

heee cnm daha neler neler var da bakma biz almiyoz.mesela yogurt yapma makinasi da bana cok sacma gelio.bende gebelikten sonra ogrendim yapmasını o kadar kolay ki bi sofraya sar tamam makinaya ne gerek var.

buyur gel sende sekerimm :)

lcw nin jimasinda dlogusa da mi varmis hic gormedim ben gidince bende bakim.ama kac beden almaliyiz ki 62 kiloyum suan kac olurum sonlara dogru acaba?

canım biberon kaç tane almak lazım bide onun boyları filan varyaa ne boy almak lazım birde cammı yoksa öteki plastik gibi olandan mı almak lazım. ben gecelik pijamayı hamile kalmadan önce giydiğim bedenden yada bi büyüğünden almayı düşünüyorum

Benim kiz olduğu için direk pembesine daldim ama çok tatlilar maviside eminim çok güzeldir ben bide simdi yazin hem evdede giyerim diye aldim kumasi çok güzel çünkü normalde rahatlıkla al o fiyata bedava :KK66:

tamam canım hemen sipariş ediyorum o zaman.. bir tanede sabahlıklı filan pijama alsam tamam olur herhalde

kızlarrrr ben geldimmm çok mutluyum herşey yolunda oğlum çok sağlıklıymış.:KK16::KK16:Doktor çok iyi beslemişsin gelişimi önde gidiyor biraz haftasına göre böyle beslemeye devam et dedi.Bide bu erkek çok yakışıklı olacak dedi bana.Organları kalbi vs.herşey çok iyiymiş.Raporumuzu verdi bende doktoruma faxladım şimdi onun aramasını ekliyorum.Çok şükür Allah hepimize herzaman böyle güzel haberler almayı nasip etsin inşallah.Bu arada Ankarada ki arkadaşlar Eyüp ekiciden çok memnun kaldım çok şeker tatlı,sürekli sohbet ediyor ve çok pozitif bir doktor herkese tavsiye ederim.

senin göbüşünde çok güzel duruyorrrrr ve zaten çıtı pıtısın galiba negüzel.Bende hamilelikten önce 49-50 kg dım şimdi 56 yım bir türlü alışamadım buna:KK52::KK52:

Evet bana hamilelik yakıştı seviyorum gobegimi tesekkur ederim canım ben de 60la bitirirm buyuk ihtimal ama simdilik guzel gidiyo kilom 😆😆😆

arkadasim merakta birakma bizi ayrintili anlat cikinca bende cmartesi gdcm
dikkat et grz...
canım şimdi gördüm senin msjını kusura bakma.Geldim ben çok şükür herşey yolunda.Oğlumu çok iyi beslemişim böyle deva et dedi.Gelişimi haftasına göre biraz öndeymiş.Organları kalbi vs.hepsi çok iyimiş.Bide oğlum çok yakışıklıymış teyzesiii su içip duruyodu yine içerde eşek yaaaaaaa:KK9::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::emir_bebek:

X