2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

maşallah çok tatlı :)

Günaydın canım.benimki de önden gidiyor canım.ben doktoruma sordum bu durumu.adet günümüze göre hesaplıycaz haftamızı bebeğe göre değil.ama Allah korusun erken doğum olursa bebeğin önde gitmesi avantajmış.mesela 30 haftalık doğum olsa Allah korusun , 31 haftalık doğmuş gibi olcakmış.doktorum bu şekilde açıkladı bana.

yok canım boyum 1.67 hiç de uzun falan deyilim.Her açıdan ofsayt yani hocammBu hareketliliği kafama takmaya başladım ben.Dur bakalım bi 20.haftaya girelim ozaman daha hareketli olacak mı??

yo yine boy varmış canım sende.. 1.67 şuan türk bayanlarının ortalamasında uzun bile sayılabilir :))) ben ilk hareketini 16+5 te hissettim ama belli belirsizdi.. 2 haftadır filan çok bariz artık. ama çoğu kere uyudukları için her an hissetcez diye bişey yok tabii.. ara ara durgunlaşıyor mesela 1 hafta çok az hareket etmişti, internette şey okumuştum. dönem dönem gelişimin yoğun olduğu haftalarda enerji daha çok gelişime aktarıldığı için hareketler azalabilir diye.. o yüzden çok takmamak lazım. önemli olan ara arada olsa hareket etmesi.. ama 2 gün üst üste hiç hissetmesem o zaman telaşlanırım

Ayyyy 2 de randevum varrr ayrintili ultrasonnn)) heyecandann olecegmm.asistan tok gel dedi.bakalim bebegim gosterecekmi kendini)

ayyy negüzel çok heyecanlı benimde pazartesi günü randevum var detaylı için.Hadi bakalım güzel haberler alalım.

ben eskiden daha çok hissediyordum sanki.Yada bana öyle geliyor bilmiyorum.Neyse bekleyip göreceğiz 20.haftaları

bencede ellerini ayaklarını sallayıp duracaklar tepinecekler sürekli yerim ben onları yaaaaaaaaaaa

ilk defa aşık olmuş gibi aptal aptal sırıtıyorum bebeğimi düşündükçe :))) leylaya çevirdi beni mecnunum, aslıya çevirdi beni keremimm :)))) aa keremde güzel isim koyabilirim bak aklımda olsun :)))

ilk defa aşık olmuş gibi aptal aptal sırıtıyorum bebeğimi düşündükçe :))) leylaya çevirdi beni mecnunum, aslıya çevirdi beni keremimm :)))) aa keremde güzel isim koyabilirim bak aklımda olsun :)))
hahahahhaha deliiibende öyleyim aynı dediğin gibiyim vallaha çok güzel bir duygu annelik ya Allah herkese nasip etsin inşallah.Bu arada Kerem ismi çok güzel benim yiğenimin birinin adı Kerem ve çok akıllı uslu sakin ve zeki bir çocuk Keremler öyle oluyor.

Allahım ya bide başını bağlamışfaydası oluyo mu bari?

hadi yaaa ... süper tamam o zaman kerem listemde birinci sıraya yerleşti bile ) evet yaaaaaa annelik muhteşem bir duygu ..........:))))

ama o zaman az hisseden annelerin bebekleri ellerini kaldırmıyormuda :))) bence bazı bebekler daha hareketli oluyor

düşünüyorum canım :)) bu arada sen belirledinmi isim

ama o zaman az hisseden annelerin bebekleri ellerini kaldırmıyormuda :))) bence bazı bebekler daha hareketli oluyor

Bende şey diye duydum mesela tatlı çok tüketen annelerin bebekleri daha hareketli oluyormuş.Benim tatlıyla hiç aram yok.Neredeyse hiç tüketmiyorum sadece arada sırada dondurma yiyorum kalsiyum alayım faydalı diye oda.

Isim koyarken cok dikkatli olmak lazim kerem ismi guzel ve anlamli enerjisi yuksekmis. Iyice arastirip birakmak lazim sonucta omur boyu o ismin enerjisini tasiyacak cocugumuz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ne zaman düzene girecek acaba hareketleri doktor hissedemeyebilirsin bazı günler dedi ama yine de endişe tavan yapmış durumda bazen hiç durmadan hareket var bazen yok psikolojim bozuldu ya😭

Allahım ya bide başını bağlamışfaydası oluyo mu bari?
valla ne bilim bunca yildir yapilio :) bende bagladim aslinda bilimsel aciklamasi da var.esim di
I ben 28 yasindaki kadinla mi yatiom 60 yasindakinle mi anlamiyorumbu ne hal diyor :)

cnm simdilik nisa dusunuyoz

olabilir bencede çünkü ben tatlıya bayılırım özellikle sütlü tatlılara... hareketini hissetmek istediğimde de çikolata yiyorum , hele birde sırt üstü yatarsam tamamdır :))

kerem isminin enerjisi yüksek mii?? ya ben çok seviyorum o ismi ama melankolik biri olmasından korkuyorum.. kerem aslı filan ordan öyle bir çağrışım yapıyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…