2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

😆😆 esim defne istiyo aryayi begenmedi bakalim genelde herkes defneyi tercih ediyo :) tesekkur ederim fikrin icin canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya ben iki isme karşıyım isimlerden biri kullanılıp diğeri boşa koyulmuş gibi söylenmiyor okulda vs. artı hele hele kız çocuklarında 2 isim artı birde soyadı artı evlenince bide kızlık soyadını kullanıcaksa ohoo upuzun bişi olur bence

Ben henüz kendim birsey almadım.
Annem zibin aldi 15 tane kimi kısa kollu kimi uzun boy boy almış. .sonra 3-6 ay 6-9 ay alıyor geçen bak söyle birsey almış

canım ben çıtçıtlı badiler aldım aynen dediğin gibi değişik boylar almaya çalıştım.kimi kısa kollu kimi uzun kimi sıfır. ama bilinçli değil haa elime ne gelirse ondan alıyorum :)) ama öyle ayaksız altlar takımlar almadım. onlardan bir kaç tane alsam iyi olacak o zaman

günaydınlar canım, kesinlikle katılıyorum sana. bebek mağazalarına gidiyorum bakıyorum bakıyorum geri çıkıyorum.. göbek bağı düşmeden önce farklı zıbınlar oluyomuş düştükten sonra farklı, kısa kolu mu alsam uzun kollu mu? kaç tane alsam diye düşüne düşüne bi bakıyorum hiç birşey alamadan dışardayım :) haftaya annemgelcek benim de yanıma onu alıp gideyim diyorum ama tabi burdaki tecrübeli anneler de bize yardımcı olursa seviniriz :KK42::KK42:

aynen beni tarif ediyorsun:)) elime denk gelenlerden aldım ben bikaç tane.. ama bulanık suda balık avlar gibi ne alacağımı bilmeden rastgele aldım :))

ya ben iki isme karşıyım isimlerden biri kullanılıp diğeri boşa koyulmuş gibi söylenmiyor okulda vs. artı hele hele kız çocuklarında 2 isim artı birde soyadı artı evlenince bide kızlık soyadını kullanıcaksa ohoo upuzun bişi olur bence

Ben de sevmiyorum iki ismi aslinda ama elemeye calisiyorum sence hangizi defne mi arya mi :KK66:

aynen teyzesi 3 hafta üstüste ultrasona gittik göstersin diye, ne çikolatalar, sert kahveler ı ıııh yok... belki de uslu olacak :)) ben daha henüz hareketlerini de hissetmiyorum :KK43:(

Bende daha dun hissettim 21 haftaligim beş defa tekme atti ama sonra tik yok evham yapmamaya calisiyorum daha minicikler bide gün içerisinde calisiyorum belki de ondan dikkatim orda olmadigindan anlamiyorum sende acele etme herşey normal olduktan sonra elbet hissedicez hatta öyleymiş ki baya bi canda yakiyolarmis ve uyutmuyolarmis keratalar :))

Kendiside kilolu, dedim ben kendimi düşünemiyorum valla.
Zayıf olduğum için de benim çocuğumun kilolu doğacağını sanmıyormuş.
Biz tombik çocuk seviyoruz diyor kızını zayıflatmaya çalışıyor kavram karmaşası :))

Vallahi orası hiç belli olmaz benim 50 kilo arkadaşım 4 kilo çocuk doğurdu. Hatun 12 kilo aldı bütün hamileliğinde :KK17: yapan yapıyor :KK49:

Bende daha dun hissettim 21 haftaligim beş defa tekme atti ama sonra tik yok evham yapmamaya calisiyorum daha minicikler bide gün içerisinde calisiyorum belki de ondan dikkatim orda olmadigindan anlamiyorum sende acele etme herşey normal olduktan sonra elbet hissedicez hatta öyleymiş ki baya bi canda yakiyolarmis ve uyutmuyolarmis keratalar :))

aynı huzursuzluk bendede vardı çalıştığım için gün içinde kendimi dinlemeye vaktim olmuyor, şuan çok net hareketler hissedemediğimiz için farkınada varmıyoruz :KK9:

amaaaa dün gece soluma yattım tam daldım dalıcam en tatlı yerinde sert bi tekme yedim ay diyip hopladım :KK9: çok komikti bide güldüm kendime bikaç defa daha devam etti baktim dön demek istiyo sanırım sağıma yattım tam dalcam bida hey Allahım:KK1: dedim oğluşumm sabah iş var benimde çok uykum var hadi uyuyalım çıkssss dedi. en sonunda sırt ustu hafıf soluma doğru uyumaya çalıştım uyuyakalmışım =)

bak saat kaç oldu daha tık yok, bu çocuk bu gidişle gece yatmaz sabah kalmaz :KK53:

aynen canım acele etmyorum ben de. :) aynen bazen gün içinde kaçiriyor muyum diyorum ben de çalişiyorum çünkü. sonra dediğin gibi ileride zaten heran hissedicez evhama gerek yok diyorum ama seninki başlamiş 5 tekme felan durmaz artik annesi :) :nazar:

Vallahi orası hiç belli olmaz benim 50 kilo arkadaşım 4 kilo çocuk doğurdu. Hatun 12 kilo aldı bütün hamileliğinde :KK17: yapan yapıyor :KK49:

Ayy madallah ama ben 4 kilo olmasini istemem 3 olsun yeter :)) ben de 50 kiloyum bakalim kac kiloyla bitirecez hamileliklerimizi

dün bu muhabbetin üstüne çok komik bişey oldu:)) bebek mağazasına girdik eşimle. ilk defa anakucağı gördü şaşkınım benim :))) aaa diyor bu kendi kendine sallanıyor, tembel anne babalar için yapmışlar ebru tam bize göre dedi :))) bak bunu listeye yazıyorum birine hediye ettirelim dedi:)))) anlayacağınız benim kocada sizden ama bizede soran yok henüz :)))
biraz sonra süt sağma cihazlarına bakarken sana böyle bişey alalım mı dedi, alalım dedim, bunlar ne kadar dedi, yaklaşık fiyatını söyledim, tamam hediye listesine yazalım o zaman dedi :))) aynı forumdakiler gibisin dedim :)))

puhahahhahahahahah:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:canımm senin eşin doğru yolda aynen böyle devam etsin helalll:KK9::KK9::KK9::KK9:

Kızlar büyük bir yükten kurtuldum ve bebek odami aldimmmm çok mutluyum çok beğendim yatagimida 90×190 yaptiriyorumki ilerdede kullanabiliyim malzemesi MDF ek yerleri agac gurgen ve kurşunsuz boyadan yapilma sadece yatagin üzerindeki perde yok tavandan cibinnik inicek sizce nazil kizlar güzel dimi :)))

çoookkk beyendim güle güle kullansın bebiş bende mobilyasını beyaz düşünüyorum.Hem daha aydınlık hem de daha geniş gösteriyor mekanı.Hem büyüyünce de kullanır.Sadece kulplarını renkli almayı düşünüyorum.Bu takımın fiyatı nekadar acaba?kaça aldınız?

kizlar gunaydin detayli ultrasonda yuzu belli oluyomus bende 26dagdcm
dr ohafta bol su ic dedi bide tatli ye dedi bakalim oglusum nasil kontrolde suyuma bakti suyun cok iyi dedi
onun icin bebis cok hareket eder dedi dogru kipir kipr hele iste bazen konusurken nasil sert oluyo darbeleri yerim onu ben yaa
babasi karnima dokunmuyo bise olur diye anlatamadin gitti valla bi hissetse
korkmyack ama ... swker yuklemesi nasil oluyo kan koldan mi aliniyo arkadaslar?
ayy beninkide elini koymuyo dun resmen zipliyor dedim gel elini koyma uzaktan baksan da gorursun yok diyor adam dedim niye yaa niyee ??? Ben elleyemem tikliyim diyor :) korkarim diyor.

kızlar bebekler 17 numara ayakakbıyı kaç aylıkken giyebiliyor?
ayakkabi alma cnm elinde kalir.

Ayy madallah ama ben 4 kilo olmasini istemem 3 olsun yeter :)) ben de 50 kiloyum bakalim kac kiloyla bitirecez hamileliklerimizi

Ben 52 ile başladım. Şuan 54,5. 5 ayda 2,5 kilo almışım. Bakalım doktor ne diyecek. :KK49:

Ben de sevmiyorum iki ismi aslinda ama elemeye calisiyorum sence hangizi defne mi arya mi :KK66:

defne güzel narin kibar bi isim aryada sert geldi bana ama çok koyulmayan ender isimlerden anlamlarıda önemli tabiki defne ben İskenderunluyum burda yetişen bi ağaç ve sabunuda var aryada müzikle alakalı sanırım. daha farklı anlamı güzel isimler araştır daha vaktin varken ve ismin insan karakterini şekillendirdiğine karakteriyle uyumlu olduğuna inanıyorum benim adım nazlı ve acayip nazlıyım mesela ismimdenmi nedir :) . oğlumun adı barış mesela gerçekten barışçıl insancıl evde eşimle kavga ettiğimizde bizi barıştırır anne kavga etmeyin der asla küs kalmaz hemen barışır ben kızımın adını elif koyucam mesela etrafımda nekadar elif varsa hep iyi yerlerde araştırdım eliflerin yıldızı parlak oluyomuş şanslı oluyolar inşallah benim kızımada yansır elif isminin anlamı bende acayip kafanı karıştırdım dimi :)

çoookkk beyendim güle güle kullansın bebiş bende mobilyasını beyaz düşünüyorum.Hem daha aydınlık hem de daha geniş gösteriyor mekanı.Hem büyüyünce de kullanır.Sadece kulplarını renkli almayı düşünüyorum.Bu takımın fiyatı nekadar acaba?kaça aldınız?
gecmis sayfada fiyatini yazmisti cnm 3200 sanirim ama yatagiku seti cibinligi filan icinde.

canım ben çıtçıtlı badiler aldım aynen dediğin gibi değişik boylar almaya çalıştım.kimi kısa kollu kimi uzun kimi sıfır. ama bilinçli değil haa elime ne gelirse ondan alıyorum :)) ama öyle ayaksız altlar takımlar almadım. onlardan bir kaç tane alsam iyi olacak o zaman
Canim ayaklı tulumlardan al onlar çok kullanışlıymis..hastane çıkışları kaç tane olmali hani evde de onu mu giyer acaba

Oo süper maşallah çok iyi gidiyorsun :) Ben 24.haftamı +5 kg ile kapattım, benim de iyiymiş öyle dedi doktor. İnşallah çok şişmeden bitiririz hamileliği :nazar:

Vallahi öyle özel birşey de yapmadım ama şu sıralar iştahım acayip açıldı. Özellikle akşamları. Yemeğin hapı olsa alacak olan ben bildiğin yemek düşkünü oldum.

Kontrole de 2 hafta 3 gün var. Kesin bu 2,5 orada kalmaz :KK49: Çok şişmeden bitirsek normal doğum kolaylaşır. Bakalım nasip :emir_bebek:

X