2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bana ilk 3800 dediler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
iste cnm pazarlikli hali oydu.
varya pimpirikli oldum birsey olucakmıs gıbı gelıyor 3 ay riskli derler ya genelde gecen gun kk da bır konu acıldı 20 haftalık kjaybetmıs bebegını.sımdı uykularım kacıyor

Onu bende okudum ben hep oralarda geziyorum eşim okuma diyor..Allah esirgesin saklasın bebeklerimizi..ne yaparsak yapalım Rabbim ne derse o olur. .Sağlık versin herkese
Eskiden okuyordum kafayi yedim artik asla okumuyorum.
Eki Görüntüle 1071171
Kızlar baya araştırdım bu bebek arabasını almayı düşünüyorum quiny moodd

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~
cnm cok guzel ama pahali biseyr benzio.

kizlar bebeklerinize isim buldunuz mu? benim oglum olacak insallah ama hala isim bulamadim. onerilerinizi paylasir misniz

Benim kizim defne arya olacak insallah :) ohlum olsaydi adini cihangir koyacaktim.

Aslinda iki isim istemiyorum. Bana da yardimci olun kizlar birini secseniz defne mi arya mi bi anket yapmis olayim 😊

bana bir bayan bakmıştı demekki dr.lar değişiyor..
inş 28 nisanda gösterir yüzünü..
çok aşırı bakmadı derken organlarının falan ölçümlerini yapmadı mı?

kız sen çok komiksin beni çok güldürüyorsun çok yaşa emi:)))doğru soran yok sorsalar sorduklarına bin pişman olurlar zaten ben aklımda ne varsa sayarım

dün bu muhabbetin üstüne çok komik bişey oldu:)) bebek mağazasına girdik eşimle. ilk defa anakucağı gördü şaşkınım benim :))) aaa diyor bu kendi kendine sallanıyor, tembel anne babalar için yapmışlar ebru tam bize göre dedi :))) bak bunu listeye yazıyorum birine hediye ettirelim dedi:)))) anlayacağınız benim kocada sizden ama bizede soran yok henüz :)))
biraz sonra süt sağma cihazlarına bakarken sana böyle bişey alalım mı dedi, alalım dedim, bunlar ne kadar dedi, yaklaşık fiyatını söyledim, tamam hediye listesine yazalım o zaman dedi :))) aynı forumdakiler gibisin dedim :)))

herkese günaydın arkadaşlar

dün kanzda indirim vardı. 4 tane çıkçıtlı badi aldım. alırken hangi ay alacağımı bilemedim. bu kıyafet işinin içinden çıkamıyorum. neyden kaçtane alınacak, ne boy alınacak bir türlü bilemiyorum. eşimle bakıyoruz o bana soruyor ben ona soruyorum :)))
bilen arkadaşlar bir liste yapmama yardımcı olun lütfen kaçtane zıbın kaç tane badi kaç tulum vs ve aldıklarımı hangi ay alayım. hemen büyüyor diyorlar ama kaç tanesi kafi gelir bilemiyorum

kizlar bebeklerinize isim buldunuz mu? benim oglum olacak insallah ama hala isim bulamadim. onerilerinizi paylasir misniz

Ayenn, benim de oğlum olacak ama bende bulamadım Bir an önce içime sinen bir şeyler bulayım istiyorum ama tık yok.. Bir taraftan babamın adını da koymak istiyorum; süleyman, dedesinin ismini taşısın istiyorum, bir taraftan onun ardına isim uyduramıyorum... Eşimle anlaşmamız da kız olursa ismini o, erkek olursa ben koyacaktım. tabii ikimizin de istemeyeceği bişey olmayacaktı. Akşam soruyor bana ne düşündün diye, hiçç... Valla çocuk doğacak adı yok

Canım benim de ilk bebeğim, annemin dediklerine göre ilk 3 ay zıbın takımları battaniyeler yetermiş.. Onları da çok fazla almana gerek yok dedi, nasılsa bir daha giyemeyecek diye.. 4 zıbın takımı aldım ben.. Hatta bir bornoz takımı da aldım ama annemle konuşunca almasamıydım dedim, ufacık bebeğe ne bornozu havlu yeter dedi :) Doğru söylüyo, şimdi her şey var, çıkarıyorlar görünce heves edip alıyosun ama biraz da gereksiz kalıyo çoğu sonradan.. sonrası için tulum, yelek, takım filan 9 ay -1 yaş ,için de takımlar var, o tip şeylere bakıyorum ben şimdilik.

Aslinda iki isim istemiyorum. Bana da yardimci olun kizlar birini secseniz defne mi arya mi bi anket yapmis olayim 😊

İki isimli olsun nolur kii :) Ama ikisinden biri için fikir soruyorsan bence defne.. Ama bu iş çok zor.. başkasına demek kolay da.. ben hala bulamadım, şimdi senin aklın da aryada kalacak, eminim:) iki isimli olmasına çok da takmıyorsan ve ne güzel ikisini de beğenip uydurmuşken iki isim koy bence..

😆😆 esim defne istiyo aryayi begenmedi bakalim genelde herkes defneyi tercih ediyo :) tesekkur ederim fikrin icin canim

Ben henüz kendim birsey almadım.
Annem zibin aldi 15 tane kimi kısa kollu kimi uzun boy boy almış. .sonra 3-6 ay 6-9 ay alıyor geçen bak söyle birsey almış

Eklentiler

• $1397628339013.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 42
  • $1397628384674.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 37
  • $1397628406192.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 59
  • $1397628450353.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 45
  • $1397628478671.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 55
  • $1397628503429.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 42
  • $1397628525693.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 33
  • $1397628555659.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 50
  • $1397628597541.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 37
  • $1397628635496.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 42
  • $1397628669956.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 41

günaydınlar canım, kesinlikle katılıyorum sana. bebek mağazalarına gidiyorum bakıyorum bakıyorum geri çıkıyorum.. göbek bağı düşmeden önce farklı zıbınlar oluyomuş düştükten sonra farklı, kısa kolu mu alsam uzun kollu mu? kaç tane alsam diye düşüne düşüne bi bakıyorum hiç birşey alamadan dışardayım :) haftaya annemgelcek benim de yanıma onu alıp gideyim diyorum ama tabi burdaki tecrübeli anneler de bize yardımcı olursa seviniriz

derdiniz isim olsun kızlar, 6.aya giriyoruz benim çocuğun cinsiyeti daha kesin değil bi türlü bacakları açmyor, bağdaş kurup oturuyor.

derdiniz isim olsun kızlar, 6.aya giriyoruz benim çocuğun cinsiyeti daha kesin değil bi türlü bacakları açmyor, bağdaş kurup oturuyor.

Hayda... bilerek yapıyodur o yaramaz İnsan öğrenmek ister haklısın, ama sağlığı yerindeyse gerisi dert değil, mesajını okurken içimden erkek geçti nedensiz, arada çıkar böyle.. hayırlısı bakalım.. bende merak etitm şimdi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…