2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar büyük bir yükten kurtuldum ve bebek odami aldimmmm çok mutluyum çok beğendim yatagimida 90×190 yaptiriyorumki ilerdede kullanabiliyim malzemesi MDF ek yerleri agac gurgen ve kurşunsuz boyadan yapilma sadece yatagin üzerindeki perde yok tavandan cibinnik inicek sizce nazil kizlar güzel dimi :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok güzel bence güle güle sağlıklı günlerde kullanın inşallah.

Kızlar büyük bir yükten kurtuldum ve bebek odami aldimmmm çok mutluyum çok beğendim yatagimida 90×190 yaptiriyorumki ilerdede kullanabiliyim malzemesi MDF ek yerleri agac gurgen ve kurşunsuz boyadan yapilma sadece yatagin üzerindeki perde yok tavandan cibinnik inicek sizce nazil kizlar güzel dimi :)))

Çok güzel canım Güle güle kullansin kuzucuk. ..

hehehe saol cnm :) hee soran yok olsa da yok saol filan dioruz diyemiom sunu al bunu al diye :)canimm cok guzel gule gule kullanin benim alacagimin aynisi gibi ufak tefek fark var o kadar kulplarina kadar ayni.bitek benimkini sifonyeri soyle.kaca aldiniz cnm bunu?Eki Görüntüle 1070623

Tesekkur ederim tatlim sende güle güle kullan Allah bebislerimizi sagsalim içlerinde yatirmayi nasip etsin. İçinde yatagi,uyku seti,cibinnigi dahil 3200 anlastik nakit sen ne kadara sordun

Tesekkur ederim tatlim sende güle güle kullan Allah bebislerimizi sagsalim içlerinde yatirmayi nasip etsin. İçinde yatagi,uyku seti,cibinnigi dahil 3200 anlastik nakit sen ne kadara sordun

cnm ben daha almadim ama yatagi filan icinde yok direk sadece mobilya.3400 dediler.

cnm ben daha almadim ama yatagi filan icinde yok direk sadece mobilya.3400 dediler.

Pazarlik yapinca fiyatini düşerler merak etme ortalama ayni demek ben İst oturuyorum demirkapidan aldim baya model güzel şeyler var eğer buralardaysan bak arastir :KK66:

Pazarlik yapinca fiyatini düşerler merak etme ortalama ayni demek ben İst oturuyorum demirkapidan aldim baya model güzel şeyler var eğer buralardaysan bak arastir :KK66:

Bana ilk 3800 dediler

kızlar sağ karın boslugumdaN gıren bıcak sapması gıbı gelıp gıden agrı var nedenı ne olabılır

kızlar sağ karın boslugumdaN gıren bıcak sapması gıbı gelıp gıden agrı var nedenı ne olabılır

Normalmis cnm bana da cok oluyodu doktora sordum ozelliklw sagdan girer sanci dedi korkma normal dedi

Normalmis cnm bana da cok oluyodu doktora sordum ozelliklw sagdan girer sanci dedi korkma normal dedi

varya pimpirikli oldum birsey olucakmıs gıbı gelıyor :KK43:3 ay riskli derler ya genelde gecen gun kk da bır konu acıldı 20 haftalık kjaybetmıs bebegını.sımdı uykularım kacıyor:KK43::KK43::KK43::KK43:

varya pimpirikli oldum birsey olucakmıs gıbı gelıyor :KK43:3 ay riskli derler ya genelde gecen gun kk da bır konu acıldı 20 haftalık kjaybetmıs bebegını.sımdı uykularım kacıyor:KK43::KK43::KK43::KK43:

Onu bende okudum ben hep oralarda geziyorum eşim okuma diyor..Allah esirgesin saklasın bebeklerimizi..ne yaparsak yapalım Rabbim ne derse o olur. .Sağlık versin herkese

aynı sey benımde basıma geldı sımdı kendıne cok güzel bir tatlı hazırlıyorsun herhangı bırsey güzel bir film buluyorsun ınternetten ve ben ıyıyım sakınım bunlar hormon etkısı hersey yoluna gırıcek dıyorsun ve komedi tarzı bır fılm acıp ayaklarını uzatıp izşiyorsun..öncesınde güzel bır duş alabılırsın :) hersey yoluna gırıcek tatlım...kacarsa kacsın besıkti bılmem neydı hıcbırsey senden ve bebegınden onemlı degıl...ben tek bır cöp almadım daha bebegıme alıcam bosverrrrrrrrrrrrrr :KK76::KK76::KK76:

Oyyy üzme kendinide bebisini de lütfen yazik herşey halolur eşya sonuçta ne ki bebegin iyi olsun üzülmesin dimi önemli olan o ben mesela daha hic birşey almadim daha zaman var kasma rahat Birak kendini eğer içine sinseydi alirdin zaten demek cokda begenmedin boşver daha güzelini daha iyisini bulursun :KK66:

Ay yerim seni tatlı şey inan bendede öyle oluyor arada ama ben harbiden bilmiyorum .. ağlama canım benim hirpalama kendini. .

bir boş vakit bulursam film olayını yapmak iyi gelebilir hepinize teşekkür ederim gerçekten bebekle ilgili olmayan hiç bir konuşmam düşüncem ya da ilgim yok uzun zamandır annelik dışında bir kitap okumadım film izlemedim tabi sonunda böyle oldummm

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397590280.972467.jpg
Kızlar baya araştırdım bu bebek arabasını almayı düşünüyorum quiny moodd

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

X