2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Sana bişi diyim mi rekor Çağla Şikel de 6 kilo ile bitirdi hatun. Sen nasıl 5 kilo ile bitiricen. Özel bir durumun yoksa, atıp tutmak istemem ama doktorun biraz abartmış olabilir mi

özel durumum yok ama valla doktorun dediğini yapmaya mecburum burası küçük şehir güzel doktor pek yok,doktorum buranın en iyisi

evet canım katılıyorum sana benimde çilek e allerjim oldu ya normalde yoktu hamilelikten kaynaklandı sanırım heryerim kabardı geçen gün yedim.Artık yemiyorum allerji çok fena aman dikkat et

evet daha havalı ve daha güvenli acısız

yaa kızlar ara ara benim midemde batma oluyor birde sağ kolumda batma ağrı oluyor. nefes alırken zorlanıyorum.. nedir bu sizce??

kismetinde varmis demekki :)

aaaaa aaa o zmn ablan kilo vermis bebek almis . Ama kilolu iinsanlar cok almazmis diye biliyorum.

16 aylık oğlum var,şimdikide erkek işde araları 19 ay oluyor çok ama çok az oldu araları
19 ayda dikis kapanmazmiymis ayol :)

selam güzel anneler ben bebişimin odasıyla ilgili fikir ayrılığına ddüştüm yardım edinnn banaaa
Eki Görüntüle 1070342 Eki Görüntüle 1070343
ben beyazciyim cnm oyle renkli sevmiyorm

Diğerlerini okuyunca anladım sen daha yeni doğum yapmışsın. Allah kolaylık versin sana

evet ya hiç sorma daha kendimi aştım dalga geçiyorum,26 yaşına yeni girdim daha gencim,tam terfi edecektim ilk hamilelik,şimdi yine maaş filan zam alacaktım ki hamile olduğum anlaşıldı aynı parayla çalışmaya devam,hayırlısı olsun

Canım ben de aynı olmuştum, KBB ye göründüm, bana da lagropen verdi ama burun spreyi filan vermedi, tuzlu ve karbonatlı su yap onla gargara yap dedi ve doğal okyanus suyu aldırdı burnuma sıkmak için de, öksürük bende de çok vardı ama öksürük şurubu vermedi. Bir de hamilelerin kullanabildiği alerji ilacı varmış, ben biraz alerjik bir yapıya sahibim onun için Allerpill diye bir ilaç verdi. Allerpil 58, okyanus suyu da 38 liraydı

Bakalım, ben de deli gibi besleniyorum şu anda, umarım hızla arayı kapatırım. 1 haftayı çok ta önemsemiyor doktorlar ama 2 hafta ciddi bir fark dedi doktorum. Pazartesi kontrole gidicem, inşallah yediğimin içtiğimin faydasını görürüm.

Kızlar ne güzel şeyler almışsınız bu arada, ben sadece bir kaç parça kıyafet aldım şimdiye kadar, onların da çoğunu kullanamıcam çünkü kızım olacağını zannederken detaylıda erkek olacağı söylendi. Yani elimde hiç bir şeyim yok. Ne de güzel organik kıyafetler almıştım, artık pembe mor giyer oğlum
Stres oluyorum, nereden başlasam ne alsam..

kismetinde varmis demekki :)

aaaaa aaa o zmn ablan kilo vermis bebek almis . Ama kilolu iinsanlar cok almazmis diye biliyorum.

19 ayda dikis kapanmazmiymis ayol :)

ben beyazciyim cnm oyle renkli sevmiyorm

ben beyaz diye diretiyorum da eşim renkli olsun diyo bembeyaz olmasın diyo. bakalım nolcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…