2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bu yanlis bi inanc cunku bebek kesenin icinde saclar erkilemiyi ama artik rahim büyüdüğü icin mideye baski yapiyo ve yedigimiz yiyeceklerin asitleri bigazimiza kaçıyor epey araştırdım :) bu da refluye neden oluyo. Renny cok ii gelio bu konuda hemen gecirio

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar,
takı yastıgı begendiğim ama çok para istiyorlar yaa
ama bayıldımmmmmmmmm
sızce nasıl??
Daha ucuza yapan birini bulmam lazım..

günaydın kızlar doğum iznine kaçıncı haftada çıkacaksınız. doğum sonu ücretsiz izin düşünen var mı?

ben gittiği yere kadar çalışacağım Allah'ın izniyle. Sanırım 37.haftada mecbur çıkmamız gerekiyor artık her an doğum olabilir diye. Ücretsiz izin için o zamanki duruma bakacağım, ona göre bir karar vereceğiz.

Yaaa birde buna bayıldım
bu basit anneme yaptırıcam
sizede fikir olsun kızlarrr
hatta yaptıran olursa benide bilgilendirin lütfenn

Bu nasıl????????
Fikirlerden benden yaptıran malzemeleri bilen varsa paylaşssın :)

Eklentiler

• $weweeeee.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 28
  • $werrwerwewe.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 22
  • $P271011_14_03.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 31
  • $IMG_43984.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 59
  • $DSC_0856.jpg
    93,2 KB · Görüntüleme: 35
  • $5049908.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 27

Allahin izniyle duzelecek Inşallah canim sen doktorun dediklerini yap.gerisi allahin takdiri duaciyiz tüm bebisler

Sizlerle paylaşmak istedim erkek annelerine fikir
nasıl olsa aynı aileden değiliz.. :)
bir çoğunu malzemleri alıp kendim yapmayı planlıyorum tabi dikiş nakışlar için annemle..

Eklentiler

• $IMG_4380.JPG
    29,7 KB · Görüntüleme: 24
  • $IMG_4376.JPG
    24,8 KB · Görüntüleme: 26
  • $imagesCA6FT4XY.jpg
    7,5 KB · Görüntüleme: 36
  • $ýýoýoo.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 28
  • $hastane-odasi-organizasyon-7.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 28
  • $ereeeeee.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 30
  • $5555.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 36
  • $25f840e2a45d11e3b2270aeff6dc0bcf_8.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 40
  • $Screenshot_2013-10-23-19-09-46.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 39
arkadaslar 2k1arkadasimiz icin bu aksam ayetel kursu veya yasin okuyalim varmisiniz?yada bilenler vrsa salavati tefriciye karar verelim baslitalim
allah kabul eder insallah...

Tefriciye biliyorum..Kuran ni pek güzel okuyamiyorum malesef. .amam karar verip baslarsak ayetek kursi Tefriciye gerekirse zorlayip yasin okuyabilirim

Haber et canım

Allahin izniyle duzelecek Inşallah canim sen doktorun dediklerini yap.gerisi allahin takdiri duaciyiz tüm bebisler

Cevizleri, bademleri aldım önüme, sütümü de koydum. Bebişim büyür mü bilmiyorum ama ben bu tempoyla bir haftada 3 kilo alırım :)
Hepinizden, üzülen, destek olan, duasını eksik etmeyen, hepiniiizzdeeen Allah razı olsun, çok sağolun.
Sağsalim bebeklerimizi kucağımıza alırız inşallah.

Hamileyken alisveris merkezlerindeki o kontrol cihazindan geçmemek mi gerekiyor :?

radyasyon yaydığı için xray cihazlarından geçmemek gerekiyor canım. Ben öğrendiğim günden beri iş yerimdeki cihazdan geçmiyorum, hatta çakal arkadaşlarım oradan geçmediğimi görerek anlamışlardı hamile olduğumu

walla elbise hayat kurtarıcı
umarım eski halime dönerim çok korkuyorum
resmen genişledim

Allah kimseyi sinamasin evlat kaybiyla evlat yoksunluguyla.Oncelikle icini ferah tut canim .Allah in izniyle bisey olmaz.bebeklerin hepsi kalbi delik doguyo.duzelyo da sonradan.bol bol su ic ve haslanmis yumurtanin beyazini ye.gunde iki tane derlerdi bizim hastanede.elini karnina koy YA SAFI ismini cek canim gezdir karninda.insallah iyi olacak bebegin.ve insallah hepimiz sag salim aliriz kucagimiza..

çok geçmiş olsun canım
moralini yüksek tut..
afiyet olsun :)

Her gün bir yumurta yiyorum bakalım, şansıma herşey üst üste geldi bu ara. Çok hastaydım ben, 10 gün yattım, antibiyotikler filan, bir de hastanedeyken evime hırsız girdi, birşey almamış ama korkusu yetti filan. Bol bol dua ediyorum, herşey iyi olacak inşallah.

çok geçmiş olsun canım
moralini yüksek tut..
afiyet olsun :)

Sağol canım

ben tutumluanne'den 2.el aldım canım ama çok temiz kullanılmıştı. 380 TL'ye aldım. Chicco CT02 Travel sistem.

Güle güle kullan canım

Ayy biz ayni gunmu dogum yapcaz :)) 5 ağustos benim tahmini doğum tarihi senin ki ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…