2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Oyyy üzme kendinide bebisini de lütfen yazik herşey halolur eşya sonuçta ne ki bebegin iyi olsun üzülmesin dimi önemli olan o ben mesela daha hic birşey almadim daha zaman var kasma rahat Birak kendini eğer içine sinseydi alirdin zaten demek cokda begenmedin boşver daha güzelini daha iyisini bulursun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynı sey benımde basıma geldı sımdı kendıne cok güzel bir tatlı hazırlıyorsun herhangı bırsey güzel bir film buluyorsun ınternetten ve ben ıyıyım sakınım bunlar hormon etkısı hersey yoluna gırıcek dıyorsun ve komedi tarzı bır fılm acıp ayaklarını uzatıp izşiyorsun..öncesınde güzel bır duş alabılırsın :) hersey yoluna gırıcek tatlım...kacarsa kacsın besıkti bılmem neydı hıcbırsey senden ve bebegınden onemlı degıl...ben tek bır cöp almadım daha bebegıme alıcam bosverrrrrrrrrrrrrr

Kızlar dün gece bi rüya gördüm gece yatmadan dua edip yatmistim hayırlı bi isim bulur koyariz bebege insallah die ve kizimiz olcak nasip olursa ama rüyamda bana bi kağıt getiriolar aciyorum icinde ARAF, MUHAMMED yazio uyandım hemen arafin anlamina baktim hiç böle bi kelime duymamistim daha önce hayir olsun inşallah

Ay yerim seni tatlı şey inan bendede öyle oluyor arada ama ben harbiden bilmiyorum .. ağlama canım benim hirpalama kendini. .

Hayır olsun canım.bilen birine yorumlattın mı?

Sizlerle paylaşmak istedim erkek annelerine fikir
nasıl olsa aynı aileden değiliz.. :)
bir çoğunu malzemleri alıp kendim yapmayı planlıyorum tabi dikiş nakışlar için annemle..
cnm su pars yazan cok guzelmis ama sen onu nasil yapican mobilyadan sanirim.

Canım bakmaya gittik iş çıkışında kalmamış hiçbirşey çok üzüldüm 😔😔😔

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~
amann nolcak cnm baska yerden alirsin.

Kizlar benim bacaklarim uyusuyo gun icinde surekli sizde de var mi ayni durum

cnm su pars yazan cok guzelmis ama sen onu nasil yapican mobilyadan sanirim.

amann nolcak cnm baska yerden alirsin.

isimli çerçeveyi kendim yapmıcam o tasarımı yapanlar var onlardan satın alıcam..
ama diger kilota tarzı şeylerini alıp züerine sticker filan yapmayı düşünüyorum

günaydınlar efendim bütün annelerimize
:)
kızlar ben 21 haftadayım bu 2. hamileliğim
ve hala doğru düzgün hissedemiyorum
bazen hissediyorum bazen hissedemiyorum
2 gündür günde 1 kere falan hissettim
kötü bişey yoktur dimi ?????????????????????????

Canım benim ilk.. Başta ben ne hissedeeğimi bilmiyorum sanırım diyordum, sonra hissettim ve sıklığını düşününce seninki gibi.. Hareketli değiller sanırım, arada sırada duyuyorum bende artık anlayabildiğim halde.. Ultrasonda bile en son 2,5. ayda hareketliydi, sonra gittiklerimde hep uyuyordu.. Tembel olacaklar herhalde

isimli çerçeveyi kendim yapmıcam o tasarımı yapanlar var onlardan satın alıcam..
ama diger kilota tarzı şeylerini alıp züerine sticker filan yapmayı düşünüyorum

Ben bunları eşim düşünsün, o yaptırsın istiyorum, çok mu şey istiyorum ya...?

kendi eşimi düşünüp cvp veriyorum
daha çok beklerim
erkekler bizim kadar ince düşünce nerdeeeee,,, bunu şuraya yaptır desem
zar zor belki hatta boşver bile diyebilir.

Benim ki boşver demez de hiç demiycem ya bi kaç kere ima edicem yaptırsın, düşünsün, uğraşsın.. yaptırmazsa da çok kırılırım valla.. Bakalım göreceğiz.. Haklısın ama asla senin benim gibi değiller, battaniye örüyorum bebeğime, uğraşma hazırını alsana diyo, aldım zaten de örüyorum işte o da başka bişey..

Dönersin merak etme.. Bi siteye hamile kıyafetleri gelmiş sabah sabah gördüm bende onlara bakıyorum.. alsamm mı kii diye düşünüyorum..

havalar ısınıyo
en güzeli elbise
öbür türlü altına ne giyim üstüne ne giyim diye dolap basında sinir krizi gecirion :)
elbiseyi giy cık

ya sanki
2 gün önce daha cok hareket ediyor gibiydi..
hatta gecen gün baya bes dakika karnım oynadı dısardan görünüyordu
ama şimdi hissetmiyorum
günde 1 kere o da zor bela gaz mı bebek mi anlamıyorum

Ben bunları eşim düşünsün, o yaptırsın istiyorum, çok mu şey istiyorum ya...?

kendi eşimi düşünüp cvp veriyorum
daha çok beklerim
erkekler bizim kadar ince düşünce nerdeeeee,,, bunu şuraya yaptır desem
zar zor belki hatta boşver bile diyebilir.
valla ben cevremde oyle bir erkek tiplemesi tanimiyom mutlaka vardir tabi :) ben benimkine cikolata yaptirmam lazim dağıtmak için dedim bi koli tadelle alir dagitirirZ dedi :) sen kendi afkadaslarima git dagit dedim bende :)
Ama isi icabi boyle yerlerde calisan ya da boyle ortamlara giren bi erkek dusunebilir :) malesef o bizde yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…