2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba herkeseeee
kızlar annemin adı Elif ve kızıma annemin ismini koymak istiyorum.eşimde düşündü ve kabul etti.Elifim demek hoş olur dedi.:KK16:
çok bulunan bir isim ama hem türküeri var hem de tınısı ve anlamı güzel.
sizce?

şu an ise progestanı almış vaziyette ayaklarımı uzattım laptop kucağımda .hükümet kadın 2 filmini de ayarladım izlicem.umarım wc ye gitmem gerekmez.ne kadar yatıcaam konusunda bilgisi olan var mı.20 gündür böyleyim artık gezmek istiyorum.hepinizi öpüyorum.

günaydın canım
ben ilk haftalarda 50 mg yüklemesi yaptırdım. aç karnına kan verip glikozu içip bir saat aç beklettiler beni.

Benim 100mg ki ilk defa yaptiracagim, doktor riskli buluyor sanirim, ailede herkes seker hastasi oldugu icin.
Insallah midem bulanmaz saatlerce acliga..

en son 18hftada girmistim ultrasona o zaman da serviks boyu 3.6smdi..dk normali 4sm.dedi nisanda bakalim kisalma olursa serviks bagi dikilecekti..korkum ondan acaba kisaldimi diye..randevum ay sonunda dahaaa:KK19:

Seninki yine iyi 3.6. Benimki 3.0 :)
En son kisalmamisti. Kisalmaz insallah seklinde bekliyorum bir dahaki kontrole kadar. :KK9:

ayy çok teşekkür ederim canım içimi rahatlattın.peki bana sabah-akşam vajinal al dedi.akşam yatmadan alırım da sabah zor oğlumu okula gönderiyorum.ne kadar yatmak gerek alınca?

Ben de sabah ve akşam vajinal alıyorum.sabah 12 gibi kalkıyorum canım .kalkınca kullanıyorum.saatlerini kendine göre ayarlarsın.sabahkini geç kullandıysan akşamkininde geç kullanırsın.ben öyle yapıyorum.

ayy çok teşekkür ederim canım içimi rahatlattın.peki bana sabah-akşam vajinal al dedi.akşam yatmadan alırım da sabah zor oğlumu okula gönderiyorum.ne kadar yatmak gerek alınca?

Canım 10-15 dk falan yatrsın yeter sanırım.zaten ne kadar yatsan da bazen ilaç erimiş halde geri gelebiliyor çamaşırında görürsün.vücut ihtiyacı olanı alıyor merak etme.bazen de ilaç hiç geri gelmiyor vücut hepsini emiyor.

merhaba arkadaslar gribi atlatyorum yavas yavas dr gittim burun tkanikligi icin denz suyu verdi.kizlar benimde gobis buyuyo biraz batma gibi bise var
sanci desem degil anlamadim yani normalmi sizwde oluyomu sislik falan ama oglisum kipir kipir ilk defa dun aksam elimle hissetim vurmasini ayyy
cok guzel bi duygu allah herkeze nasip etsin insallah haftaya dr gidcez nasil heycanlaniyorum varya arkadaslar ilk resimlerini almslar nasil acaba yizu belli oluyomu cok heycan verici... mucizeee

Canım neden sordum, internette okudum çünkü eğer kolunu yeterince hareket ettirirsen kasa iyice yayılırsa ilaç ağrı falan olmuyormuş. Hemen düzeliyormuş kolun. Demekki doğru :KK1:

ben de vuruldum aşıyı geçen hafta.önceden vurdurduğumda kolumu hareket ettirmediğim için çooooooook aşırı ağrımıştı.bu sefer hareket ettirdim çok ağrısa bile.hemen geçti :) bir gün birazcık acıdı.

bu arada sağlık ocağı bana da 2 tane hamilelikte vurulacak dedi.doktorum da kesin yaptır dedi.doktoruma çok güvendiğim için korkusuz yaptırdım :)

Arada kalıyorum iste ben de 1 mi iki mi :) doktorum 1 yeter dedi gerçi :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar bacaklarımın dizden aşağısı sızım sızım sızlıyor.ay babanneler gibi oldum.geceleri uyutmuyor.zor uyuyorum.sabahları da sızlıyor.sıcak su torbası uyguluyorum.anca o iyi geliyor.mağnezyum içiyorum mağnezyum eksikliğinden olamaz.günde 1 litre süt içiyorum, kalsiyum eksikliğinden olamaz.ne yapcam ben ya.

merhaba herkeseeee
kızlar annemin adı Elif ve kızıma annemin ismini koymak istiyorum.eşimde düşündü ve kabul etti.Elifim demek hoş olur dedi.:KK16:
çok bulunan bir isim ama hem türküeri var hem de tınısı ve anlamı güzel.
sizce?

Elif ismini çok severim, adıyla yaşasın inşallah. Bence çok çok güzel bir isim. :nazar:

Benim 100mg ki ilk defa yaptiracagim, doktor riskli buluyor sanirim, ailede herkes seker hastasi oldugu icin.

En son kisalmamisti. Kisalmaz insallah seklinde bekliyorum bir dahaki kontrole kadar. :KK9:

Canim bu durumu nasıl anlıyorlar hiç vajinal muayene etmedi ler birde akıntı oluyor bendede ama vajinal fitil verirse ben yapamam nasıl olacak..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar bacaklarımın dizden aşağısı sızım sızım sızlıyor.ay babanneler gibi oldum.geceleri uyutmuyor.zor uyuyorum.sabahları da sızlıyor.sıcak su torbası uyguluyorum.anca o iyi geliyor.mağnezyum içiyorum mağnezyum eksikliğinden olamaz.günde 1 litre süt içiyorum, kalsiyum eksikliğinden olamaz.ne yapcam ben ya.
canım yeterli sıvı alıyor musun peki?günde kaç lt.su içiyorsun?

Canım 10-15 dk falan yatrsın yeter sanırım.zaten ne kadar yatsan da bazen ilaç erimiş halde geri gelebiliyor çamaşırında görürsün.vücut ihtiyacı olanı alıyor merak etme.bazen de ilaç hiç geri gelmiyor vücut hepsini emiyor.

ben de 2 saat yatıyordum yaa.tamam o zaman o kadar abartmayım.sen 12 de mi kalkıyosun değerini bil canım bu zamanların.tekrar teşekkürler cevabın için.:KK16:

maşallah canım :nazar::nazar: Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım :)
kuzum bende daha bişey yok bekliyoruz dr. gittim sol pco sağ da 1 yumurtam gelişmiş ay sonuna doğru belli olur geçen ayda aynısı oldu ama tutmadı hayırlısı canım artık :)

sağolasın:)hamile duası kabul olur diyorlaryaa tez zamanda hayırlı bir bebişe gebe olursun umarım canımcım :)

Canım 3.0 olduğu için doktorun iş yapma yat dedi mi?

Canım habire su içiyorum.3 litreden aşağı kalmıyorum.bugün balkona çıkıp bacaklarımı güneşe tutucam.belki işe yarar.tabi güneş çıkarsa.
hmm 3lt iyiymiş.Ozaman vücut susuz da kalmıyor?İlginç.Doktoruna sordun mu?o na sor bence mutlaka.

X