2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar benım vajınal bölgede bır agrı var bugün ara ara bıcak gıbı saplanıyor gecıyor nedenı ne olabılır....

valla canım hiç bilmiyorum öyle batıyor cıkıyor sancı gıbı...kötü birsey olabılırmı dedım...endişelendım biraz.soguk algınlıgı olamaz kendıme cok dıkkat edıyorum.enfeksıyonmu kaptım acaba ya :KK43: öyle kokulu bır akıntı falanda yok anlamadım gıttı

kızlar benım vajınal bölgede bır agrı var bugün ara ara bıcak gıbı saplanıyor gecıyor nedenı ne olabılır....

Eger cok uzun sürmeyen böyle bir anda gelen giden agrilarsa rahimin genislemesine bagli oldugunu söylemisti bana doktor. Tam da 20. haftada ben de kafama takmistim. Eger cok asiri olmuyorsa ve kisa sürüyorsa tahminim rahim genislemesidir.

Eger cok uzun sürmeyen böyle bir anda gelen giden agrilarsa rahimin genislemesine bagli oldugunu söylemisti bana doktor. Tam da 20. haftada ben de kafama takmistim. Eger cok asiri olmuyorsa ve kisa sürüyorsa tahminim rahim genislemesidir.

uzun sürmüyor canım...ama sık sık girip cıkıyor agrılar.umarım öyledır

uzun sürmüyor canım...ama sık sık girip cıkıyor agrılar.umarım öyledır

Bende cok erken baslamisti o agrilar ama domtoeum hamilelikte normal oldugunu soyledi vajinal agri ve ozellokle sag tarafa giren ani sancilarin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım bende de oluyor.. bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım hem de, gayet normal.. Karın bölgemde bile oluyor bazen.. Yalnız şuna dikkat ettim normal kıyafetlerini kullanıyorsan hala ve az biraz da olsa sıkıyorsa o çok büyük bir etken. Beli lastikli bir şeyler bile giysem ben azıcık sıkıyorsa başlıyor ağrı yapmaya.. Bu aralar almak lazım hamile kıyafeti, iç çamaşırı vs..

Ne giecegimi bilemiyorum :KK43: kizlar gobekleriniz ne durumda buyudu mu belirgin mi disardan goren hamile.oldugunuzi anliyor mu

günaydın hamişlerrrr...
Ne giecegimi bilemiyorum :KK43: kizlar gobekleriniz ne durumda buyudu mu belirgin mi disardan goren hamile.oldugunuzi anliyor mu

canım benim gayet belli oluyor artık çok net anlaşılıyor hamile olduğum. 3 kg aldım toplamda hepsi göbeğimde sanki :)

Himm benim esimde bebege bisey olacak diye odu patliyo konusuyorunm anlatiyorum yinede o psikolojiden cikartamadim bende aman istemezsen isteme dedim artik rahat biraktim iki haftada bir falan anca oluyo :KK66:

2 hafta da bişeydir sen ona şükret canım:KK9::KK9:

konu tam üstüne gelmiş :) eşimi biraz önce sıkıştrıdım yok yahu adam yanaşmıyor bana...aksamda gecelıklerımı gıymıstım dısardan gelırken kapının sesini duydum hemen koridora gectım elımş dayadım duvara kapayı acıtı benı görünce öyle kahkahalarla gülmeye basladı.. :KK37::KK37: bildigin evde kovalıyorum :26: neden diyorum millet 7.aya kadar devam edıyor dıyorum.:emir_bebek: kıza ayıp olur dıyor şakaya vuruyor..korkuyormuş bişi olucak diye yapamıyorum napayım dıyor :KK4:...

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1:canım çok güldüm sana alemsin yaaa:KK9::KK9:benim eşimde çocuğa ayıp olur diyip duruyo

günaydın,kızlar progestan kullananlar neden kullanıyor? bebeğe herhangi bir zararı var mı?
ben de kanama yok biraz akıntı ve aşağıya doğru baskı var tam alt tarafta.bu bsakıdan dolayıo ben şikayetçiyim diye verdi.sizde de var mı aynı his.sanki çok gerek yoktu gibi geldi bana :44: sizlerde de adım atarken ve sabah kalktığınızda ve gece bu garip ağrı oluyor mu? ne kadar süre kullanacaksınız?
lütfen cevaplarınızı bekliyorum..:26:

günaydın,kızlar progestan kullananlar neden kullanıyor? bebeğe herhangi bir zararı var mı?
ben de kanama yok biraz akıntı ve aşağıya doğru baskı var tam alt tarafta.bu bsakıdan dolayıo ben şikayetçiyim diye verdi.sizde de var mı aynı his.sanki çok gerek yoktu gibi geldi bana :44: sizlerde de adım atarken ve sabah kalktığınızda ve gece bu garip ağrı oluyor mu? ne kadar süre kullanacaksınız?
lütfen cevaplarınızı bekliyorum..:26:

günaydın benim 2. ayımda kanama olmuştu ozaman kullanmıştım 1-1.5 ay ,dediğin şey oturduğum yerden kalkarken oluyor bende bi boşluk gibi aşağıya doğru baskı gibi.. ama dr a sormadım bile.

Canım ya 3 porsiyon mu :KK43: doktorum bana bir liste vermişti orada 2 bardak süt ya da 2 kase yoğurt yazıyordu bende 1 bardak süt, 1.5 kase yoğurt tüketiyorum. Sütü bu yaşıma kadar içmemiş biri olarak nesquikle idare ediyorum ama şuanda yoğurt yemek işkence oldu midem bulanıyor .acaba yeterli kalsiyum almıyor muyum?

Bnm dr umda 2 porsiyon dedi sutu

Bnm aldi basini gidiyo anlamamak mumkun degil malesef 6.5 kilo aldim zaten

Canım bende de oluyor.. bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım hem de, gayet normal.. Karın bölgemde bile oluyor bazen.. Yalnız şuna dikkat ettim normal kıyafetlerini kullanıyorsan hala ve az biraz da olsa sıkıyorsa o çok büyük bir etken. Beli lastikli bir şeyler bile giysem ben azıcık sıkıyorsa başlıyor ağrı yapmaya.. Bu aralar almak lazım hamile kıyafeti, iç çamaşırı vs..
cnm ben ne kadar dar olan kilot atlet bluz kot vs.. ne varsa dolabimdan kaldirdim zaten giyemiyom bosuna yer kapliyor.3 tane esofman alti bi tane hamile kotu aldim.bide giydigim bedenden buyuk kilot aldim yumusak 6 li paketlerde olanlardan.henuz cok gobegim yok bluzleri idare ediom.yaz icin alicam 2 3 tisort evir cevir donder giyerim iste onlari.

X