2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba hamisler hepimize hayirli gunleerr...
Kizlar uzuldum ben birazcik yaaaaa
1aydir gobegime ve gogsume bebe yagi badem yagi ve bephanten kullaniyordum 1gun icinde ucunu deee hatta:26:
Bu sbh tesaduf gogsumun altindan supriz yapti bana catlaklar..simdilik gogsun altinda ve biraz yanlara dogru ozellikle sagda...sanki son 3 4gun icinde olmus:26: yoktu ki oncesinde..gobekte simdilik bisey yok ama gorunuse gore her gun supriz yapa biliyormus yasadim gordum sevinmem erkenmisss

Merhabaa... günaydın... tabi ki düşünüyoruz, ben de 18.haftaya girdim dün, henüz hissetmedim... açıkçası bende anormallik var sanırım. aşırı merak yok. :)ilk haftalar gerçekçiydim bu haftalar hissedilenler bebiş diil diye ama hala öyleyim nedense... kim büyütecek, nasil olacak anneanne/babanne/bakıcı düşünceleri tüm çalışan annelerde oldğu gibi bende de var... bunlar çok normal..

daha erken senin ivin cnm.sıkma canini ben senin haftalarda sbh cok yemek yeyip 1saat uzaniyordum sirt ustu kipirdamadan anca o zamam 1 2haraket hiss eymistim.istersen sen de deneee ise yariyor..misal ben hala gun icinde ayaktayken basim bir ise karisirken hiss etmiyorum anca yrmekten sonra ya oturunca ya uzsnincaaa

kaç haftaliksin? henüz erken gibi belki kaşıntı başka birşeydir...bir de çok üzülme sonuçta biraz çatlamaya hazirlikli olmaliyiz kizlar, içimizde bir mucize var, bi insan oluşuyo eskisi gibi kalamasak da bunlar da güzel şeyler. sen önlemini aliyorsan gerisini artık doğaya ya da Allah'a birakacaksin :) stres yapma onlar bebişinin izleri...

15+3 üm ama benim cildim normalde de çok kurudur zaten pul pul dökülür.Çünkü hamile kalmadan önce suyu okadar az içyorudum ki.Vücudumun kuruluğundan da kaynaklanan bir kaşıntı var sanırım ama işte bu çatlağa dönüşmez umarım.Bebişi düşününce çatlak falan düşünmüyor insan olursa olsun diyo ama olmasa daha iyi tabi

Canım bir de Kraft Calipso'ya bak, 333 tl fiyatı. Ben onu aldım oğluma, içinin yatağını almak kaldı sadece. En beğendiğim model bu olmuştu benim..

Canım bir de Kraft Calipso'ya bak, 333 tl fiyatı. Ben onu aldım oğluma, içinin yatağını almak kaldı sadece. En beğendiğim model bu olmuştu benim..

Ben gracoyu alt kısmında bölmeleri var diye çok sevmiştim aslında. Bunun da yanında varmış bölmeler. Hem de daha uygun. Hemen inceliyorum. Teşekkür ederim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Parkyatağa 200 liradan fazla vermek çok anlamsız geliyor bana... ama karyola almayacaksanız olabilir ne bileyim. 300-400 lira plastik ve sabit olmayan bi yatak için çok bence... ben de parkyatak düşünüyorum ama max 150 lira vermek istiyorum, oda da yapacağiz diye. ama ilk zamanlar yanımızda yatabilsin diye park yatak.

bebeklere zarar gelmesin de varsın çatlak olsun... eskiden çatlak kremi mi kullanmış herkes kimsenin karnında iz yok ama

günaydın herkese

ya canım çok sıkkın dün eşimle birlikte olduk prezervatif kullanıyoruz sonrasında üzerinde kan lekesi gördüm

sildim filan yoktu duş aldım o zamanda yoktu...daha sonra wc ye gittiğimde sildiğimde kan

değilde leke şeklinde biraz vardı gece iki defa kalktığımde belli belirsiz simdi yok ama sonradan yanma hissi yaşamaya başladım şuanda filan hissediyırum...

birşey yoktur umarım çok korkuyorum.kadınlarkulubunde aynı durum olanları okudum doktorlar normal demiş aşırı kanama yoksa diyor

doktorumu arayacam şuanda erken biraz daha kanama var mı yok mu tam anlamak istiyorum..

canım çok sıkıldı..aksam bide yürüyüş yapmıştık belimde ağrımştı..aranızda böyle bir durumla karşılasan oldu mu

canım benim nasılsın??? üzme kendini sakın ve bence kremleri kullanman iyi cildin kuruysa. dıştan nemlendirmiş oluyorsun. ama iç katmanlarında nemli olması için su içmek çok önemli.. zorla kendini. susatacak şeyler yee.. kocaelideki en iyi kadın doğumculardan biri hatta belki en iyisi günlük 3 litre su tüketimini öneriyor. birde çok kaşıma kaşıdıkça yırtılır diyor eskiler..

hic bilmiorum cnm ya biz en son ekimin ortalarinda yapmistik :) Insallah onemli bise degildir.

Kizlarrrr benim gobegim kirt kirtttt bi kasinio bi kasinioo daha simdiden boyleyse ben hapi yuttum yagliyorum ama demekki yine de kuruyor ya da catliyor.

günaydın, geçmiş olsun. önemli birşey değildir inşallah, öyle olsa ağri sızı mutlaka daha kötü birşeyler olurdu... Birşey soracağım, neden prezervatifle korunuyorsunuz? Dr. mu dedi?

günaydın, geçmiş olsun. önemli birşey değildir inşallah, öyle olsa ağri sızı mutlaka daha kötü birşeyler olurdu... Birşey soracağım, neden prezervatifle korunuyorsunuz? Dr. mu dedi?

doktoru aradım açmadı tekrar arayacam ama başka doktoru aradım oda olabilir dedi ama kendi doktorumu arayacam

prezervatifte ben bir yerde okumuştum boşalma erken doğum riski yaratıyor diye birde ne bileyim hani dışardan mikrobik birşey olmasın diye

böyle istedim :) yani azıcık çatlağım...

:)) arkadaşım erken doğum riski mi? olsa olsa 35.haftadan sonra olur böyle birşey... mikrobik birşey yoktur, zaten bebişin o sıvıdan oluştu... Dr. olabilir demiş ne güzel, inş senink de öyle diyecek, içini rahat tut.

canım bence prezervatif olayı bebeğin için daha sakıncalı prezervatif naylonsu ve bence bebeğe zararlı bişi bende biyerde okumuştum erkek spermi protein vs. açısından zengin olduğundan bebek için faydası bile varmış ve bendende ilişki ile değil ama geçenlerde koyu kahve lekeler geldi 3 ayı atlattığımızdan gelsede böyle lekelerin sorun yaratmadığını okudum çok yerde sorun etme bişi olmazzz

canım güzel şeyler düşün ki güzel şeyler gelsin başına hiç öyle şeyler düşünme nekadar mutlu olacağını düşün aklını boşalt bu gibi üzüntü verici şeyler düşünürsen bebeğinede zarar verirsin psikolojik olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…