2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bi sorum olacak sırt üstü yatınca karnımın sol tarafı çok şiş ve daha yukarda duruyo bide sert ne olabilir ki bu ??

bebeğindir sırt üstü yatmamak gerkiyormuş kan dolaşımı açısından bebek yeterli kan gitmediğinden gerginleşebiliyormuş bir de daha ileriki aylarda Allah korusun kordon dolanabiliyormuş

Bugün bi arkadasimi aradim 1 aylık bebeği var ağlarken nefesi kesilmiş çocuk morarmis elimde kaldi resmen dio suyun altına sokmuş hemen kocasi suni teneffüs kalp masajı yapmış sonra burnundan kan akmaya başlamış nefes almış ayy çok kötü oldum ben öyle bi durumda kalsam elim ayağım buz kesilir kalirdim herhalde ;( kitap okusam diorum bu konularla ilgili varmı onerebileceginiz bişey ??

kızlar bebeklerinize tırnak makası tarak takımı falan aldınız mı alırken nelere dikkat ettiniz fiyat olarak uygun ama kaliteli bildiğiniz ürünler var mııııııııııııı,,,, bir de anaakucağı alan var mı kullanışlı gerekli bişey mi nerden aldınız neye dikkat ettiniz alırken ya da edeceksiniz???

canım doktoruna danış istersen onlar güzel kitap öneriyorlar bende sorucam doktora gittiğimde bakalım ne dicekk

merhabalar,bebeği hep solumda hısederdim,iki gundur sağ tarafımda hıssedıyorum sankı,bu normal mı,benım durumumu yasayanlar oldu mu aranızda

Evde bebeğin kalp atışlarını dinleme aletimde var eşimle beraber dinliyoruz ara ara

Adi ne canim bende isterim internetde varmi acaba bir arastirsak bizlerde bende isterimde super olur biraz stresden kurtulurum cunki ben bebisim az haraket edince cok stres yapiyorum usg ye de gitmek zararli her hafta filan o yuzden bu alet olursa super olur

Kizlar biz 17+4duz
benn bebegimin haraketlerini sabah kahvaltidan sonra his ediyorum arada aksamlarida olur yani gune 2-3defa en cok sizce normalmi yoksa azmi haraket ediyor cildiricam dusunmekden.. sizler gunde kac kere his edersiz ortalama!????

Bn hic hissetmiyorum iki gundr ya hareketli anlarimda hareket etti oda bugun saglik ocagina gittim kalp atslarini dinledim de rahatladim c tesi kont gidicwm bakalim goreyim prensesimi ilk kez heyecan yaptim bi kont bu seferkinde oglumda gun saat sayardum

Chicco'nunkileri aldım canım ben... Kuzenim de onları kullanıyordu bebeğinde gayet kolay dedi. Tırnaklarını kesmek o kadar zor bir iş değilmiş. Hatta şu zıbın takımlarının eldivenlerini bile giydirme dedi, yüzünü gözünü çiziyo arada ama, yapmaması gerektiğini anlıyo, beyin gelişimine destek oluyomuş, onun doktoru öyle demiş o zamanlar. Çok mantıklı geldi banada...

akaşam diş çektirmekteydim tüm cesaretimi topladım o acılardan sonra çektirmeye gittik tüm çenem uyuştu hatta boğazıma kadar ama dişim uyuşmadı kızlar o iğne acısına rağmen çekilemedi 2 kutu antibiyotik hap ve 1 şişe antibiyotik şurupla dişimin iltahabı kurumamış şimdi 1 kutu daha Ben o koltuğuna nasıl cesaret toplayıp oturacağım iğne felaket acıttı

Insallah bende kontole gitdigimde hersey yolunda olsun cok strese giriyorum haraket etmiyorsa sonra korkma annem diyor yavrum ben burdayim ..ama cok gec gec ve cok az hiss ediyorum haraketlerini..

Kizlar biz 17+4duz
benn bebegimin haraketlerini sabah kahvaltidan sonra his ediyorum arada aksamlarida olur yani gune 2-3defa en cok sizce normalmi yoksa azmi haraket ediyor cildiricam dusunmekden.. sizler gunde kac kere his edersiz ortalama!????
Cnm benim bu normal bisey...yani 20haftada bile hiss etmeyenler varr bu da normal..biz erken hiss ettik bu da normal..bu haftalarda bildigim kadar ara ara hiss edilir bu haraketler..onemli olan 21 22haftadan donra duzenli olarak hergun hiss edilmesiii o zaman aksama kadar bisey hiss etmezsen Allah korusun tedirgin olman lazim...ama bu haftalarda bile sbh aksm hiss ede biliyorsan bu cok guzel bisey..hatta benim takvimde yaziyordu gecenlerde artik yeni dogmus bebrk gibi uyuyor uyaniyor diyeee..sakin oldugunu gorunce uyudugunu anliycaksinnn bidigin cok stres yapma kendine icerde misil misil uyusun da buyusun pasa

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…