2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınlarr hamişleeerr.. nasılsınız bakalım? biz bugün aşı olcaz ayy çocuk gibi korktum yaa.. :26:

Kizlar biz 17+4duz
benn bebegimin haraketlerini sabah kahvaltidan sonra his ediyorum arada aksamlarida olur yani gune 2-3defa en cok sizce normalmi yoksa azmi haraket ediyor cildiricam dusunmekden.. sizler gunde kac kere his edersiz ortalama!????
eee ben hiç hissetmiyorum :KK43: yani çok nadir .. :KK43:(doktor 10 güne kadar hissedersiniz dedi 10 gün geçti öyle hala düzgün bişey hissetmedim

akaşam diş çektirmekteydim tüm cesaretimi topladım o acılardan sonra çektirmeye gittik tüm çenem uyuştu hatta boğazıma kadar ama dişim uyuşmadı kızlar o iğne acısına rağmen çekilemedi 2 kutu antibiyotik hap ve 1 şişe antibiyotik şurupla dişimin iltahabı kurumamış şimdi 1 kutu daha Ben o koltuğuna nasıl cesaret toplayıp oturacağım :KK43: iğne felaket acıttı
Ayy cnm kabus gibi çektirince nasıl dayanican agriyaa

akaşam diş çektirmekteydim tüm cesaretimi topladım o acılardan sonra çektirmeye gittik tüm çenem uyuştu hatta boğazıma kadar ama dişim uyuşmadı kızlar o iğne acısına rağmen çekilemedi 2 kutu antibiyotik hap ve 1 şişe antibiyotik şurupla dişimin iltahabı kurumamış şimdi 1 kutu daha Ben o koltuğuna nasıl cesaret toplayıp oturacağım :KK43: iğne felaket acıttı
Canim benim yaaaa agrin hafifler insallah cekmeye ihtiyac kalmaz....ayyy cok kotu oldummm canin yaniyordur cok:26: Gecmis olsun cnm

Gunaydin hamisleeeeerrrr...
Hepimize bebislerimizle guzel bir gunnn diliyorimmm...:KK16::KK16::KK16:

günaydın kızlar, sabırsız hamişler burdaymış ben de 17.haftamın içindeyim ama hissetmedim hiç. biraz gerçekçi yaklaşyorum duruma. Doktor şuanda hissetmek için çok erken dedi, ilk gebeliğim bu. kafamı hiç yormadım hareket hissetmeye... 20.haftalarda gerçekten hissedeceğiz, sabırlı olalım :) :KK49:

benim de 16. haftam bugün bitti ama hiç bişi hissetmiyorum :KK43: erken mi acaba yoksa bişi mi oldu diye korkuyorum.ne zaman hissederim yaaa.bu hafta inşallah hissederim.sizler ilk ne zaman hissettiniz??

günaydın kızlar, sabırsız hamişler burdaymış ben de 17.haftamın içindeyim ama hissetmedim hiç. biraz gerçekçi yaklaşyorum duruma. Doktor şuanda hissetmek için çok erken dedi, ilk gebeliğim bu. kafamı hiç yormadım hareket hissetmeye... 20.haftalarda gerçekten hissedeceğiz, sabırlı olalım :) :KK49:
Eveeetttt sonuns kadar katiliyorummmm:KK34:
bu hftlari hiss ettim hiss etmedimle kendimize stres etmeyelim kizlarrr...bunyeyle alakali birazcik ta..kimisinin ic karni genis kimisi dar...bebek haraket hiss edince disardan gorulen de var haraket edip hiss edilmeyen de var..onemli olan 20haftadan sonraki surecde haraket hiss etmemizzzz..lutfen dusunmeyin artik bunlari...
benim de 16. haftam bugün bitti ama hiç bişi hissetmiyorum :KK43: erken mi acaba yoksa bişi mi oldu diye korkuyorum.ne zaman hissederim yaaa.bu hafta inşallah hissederim.sizler ilk ne zaman hissettiniz??
bi panik hamis dahaaaa:KK9::KK9::KK9:
normal cnm benim korkulacak bisey yokki...ben 3gunum var 20haftanin dolmasina don haftalarda anlaya bildim ancak... yani 18 19haftalarimda sbh kshvaltisindan sonra 1saat uzanip oyle hiss ettim cnm...2 3hafta gecsin sen de denersin kahvalti sonrasini:KK34:
bu arada kuzlar 12hftdan hiss ediyorum 13hftadan hiss ediyorum diyenleri benim dk kesinlikle yalanladi hatta guldu..mumkun degil dedi..cunki bebek cok gucsuzmus o haftalarda kas gucu olmadigi icin hiss edilecek gibi degil defi..sadece gaz haraketleri cogunu yaniltiyo dediki ben de ayni o hftlarda hatta 16 17lara kadar gazdan dolayi dedim..

Eveeetttt sonuns kadar katiliyorummmm:KK34:
bu hftlari hiss ettim hiss etmedimle kendimize stres etmeyelim kizlarrr...bunyeyle alakali birazcik ta..kimisinin ic karni genis kimisi dar...bebek haraket hiss edince disardan gorulen de var haraket edip hiss edilmeyen de var..onemli olan 20haftadan sonraki surecde haraket hiss etmemizzzz..lutfen dusunmeyin artik bunlari...
bi panik hamis dahaaaa:KK9::KK9::KK9:
normal cnm benim korkulacak bisey yokki...ben 3gunum var 20haftanin dolmasina don haftalarda anlaya bildim ancak... yani 18 19haftalarimda sbh kshvaltisindan sonra 1saat uzanip oyle hiss ettim cnm...2 3hafta gecsin sen de denersin kahvalti sonrasini:KK34:
bu arada kuzlar 12hftdan hiss ediyorum 13hftadan hiss ediyorum diyenleri benim dk kesinlikle yalanladi hatta guldu..mumkun degil dedi..cunki bebek cok gucsuzmus o haftalarda kas gucu olmadigi icin hiss edilecek gibi degil defi..sadece gaz haraketleri cogunu yaniltiyo dediki ben de ayni o hftlarda hatta 16 17lara kadar gazdan dolayi dedim..

:))) Ben daha cinsiyetini öğrenemedim, hareketine gelene kadarr şükredin yani :KK9: ... bugün öğleden sona gidicem inş gösterir kızlar...

:))) Ben daha cinsiyetini öğrenemedim, hareketine gelene kadarr şükredin yani :KK9: ... bugün öğleden sona gidicem inş gösterir kızlar...
insallah gosterir de canim..sen de kendine sukr et bugun gosterirse cunki ben 19hftamda oyrendim cinsiyyetini:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ustelik daha oncesinde dk.dan hic bir benzetmeyle falan da yorum gelmediii:KK52: cildiriyordum nerdeyseee:KK1: guya erkekler cabuk oyrenilirmisss ben 19lara kadar bekledim:KK52:

insallah gosterir de canim..sen de kendine sukr et bugun gosterirse cunki ben 19hftamda oyrendim cinsiyyetini:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ustelik daha oncesinde dk.dan hic bir benzetmeyle falan da yorum gelmediii:KK52: cildiriyordum nerdeyseee:KK1: guya erkekler cabuk oyrenilirmisss ben 19lara kadar bekledim:KK52:

yaaaaaaaaa........ herşeye hazırlıklıyım... bana da henüz hiç tahmin yapmadi... İnşallah saklamaz yoksa meraktan artık çatlarım :) sen yeni öğrendin o zaman. hayirli olsun oğlluşunuz...:21:

yaaaaaaaaa........ herşeye hazırlıklıyım... bana da henüz hiç tahmin yapmadi... İnşallah saklamaz yoksa meraktan artık çatlarım :) sen yeni öğrendin o zaman. hayirli olsun oğlluşunuz...:21:

Sgl canim..hepimizin bebisi hayirlisiyla gelsin evlerimize insallahh...kiz erkek hic fark etmiyo sadece saglikli ve guzel bahtli olsunlar da biz de onlarin guzel gunlerine sevinelim Insallahh...

Kiiizzlllaaarrr ama bana hic cvp yazmadinizzzz:26:
Gecenlerde sordum kac kilo aldiniz diyeeeee:44:
Benmi cok tompis tompis gidiyorum acabaaaa:44:
Simfilik 2bucukla 3kilo arasinda aldigim kiloo..sizde durumlar nasil????

ben görmedim sorunu canım:) bence çok normal gidiyorsun, benden 2-3 hafta öndesin. ben de şimdiye kadar 1.5 kg aldim 17.haftadayım. daha hamile olduğum da belli değil, sonradan yuvarlancam diyorum soranlara :)

eee ben hiç hissetmiyorum :KK43: yani çok nadir .. :KK43:(doktor 10 güne kadar hissedersiniz dedi 10 gün geçti öyle hala düzgün bişey hissetmedim

Ayy cnm kabus gibi çektirince nasıl dayanican agriyaa[/QUOTE

Canim benim yaaaa agrin hafifler insallah cekmeye ihtiyac kalmaz....ayyy cok kotu oldummm canin yaniyordur cok:26: Gecmis olsun cnm

sormayın canım ya dişimi uyuştumu diye bastırdı iltahapta olduğundansabah beri çenem dişim felaket o iğne acılarına rağmn çekileydiş bir ara iğne o kadr acıttıki adamın elini ittim iğne barrkn. iltahap kurumadığından öyle acıyor dd yokmu bnn baska yplu antibiyotiklerle kurumuyor bu iltahap ne olacak böyle.birde dr daha önce ndn gelmedin dedi bnde işte bu yüzden dedim masadan kalkarken bn bidaha gelebilecekmiyim bu acıdan sonra ddm çıktım :KK43:

Son düzenleme:

kuzum kilo değşiyor ben gecen haftaya kdr hiç kilo almadım. sonra 3 günde 3 kilo aldım şimdi baktım 2 kilo gitmiş yani şimdilik 1 kilo almış görünüyorum ama çok değişken ben bazen hiç bişey yiyemiyorum bazende acayip ucunu kaçıroyurum yemenn ye ye doymuyorum. biz kendiize alıyoruz anca bebeler alıyor biz alsakta almasakta kiloyu

bu arada akşam dişçinin diş çekme zini için kadın doğumdan izin belgesi aldım. bebein kilo 360 gr olmuş ben 400 bari olmuştur ddm ama neyse sağlıklı olsunda. ya bizimki ultrasona çekilirken bir mülaim sakin oluyor hareketsiz hanım hanım yatıyor evde karnımın içini 4 dönüyor. yüzünü gördük burun yapısı aynı ablası düğme burun küçücük.

Ben 5 kilo aldım Karnım da kocaman herkes hamile oldugumu anlıyor 😄

günaydın kızlar markafonide süslü dünyalar indirime girmiş yine çok cici şeyler var ben cinsiyeti belli olmadığından alamıyorum hiç bişey daha fiyatlarıda uygun gibi bakın bence bi

benimki de günden güne değişiyor cnm ama ortalama 1 kg aldım, fakat gel gör ki karnımı gören herkes hamile olduğumu gayet net anlıyor çünkü füze gibi bi göbeğim var :KK1::KK1: neyse bebiş alıyordur diyorum ben de o alsın da ben almıyayım

X