2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlı olsun oğluşun kızında yeri ayrı erkeğinde rabbim her ikisinin de hayırlısını versin inşllh.
oh oh 15 yıl sonra boyunca olunca oğluşun koluna girersin arkadaşları sorar ablanmı die o da gururla hayır annem :)der senin keyfine zaten diyecek olmaz

ben kimseye cinsiyeti söylemedim haftaya cumartesi kısmetse netleşsin o zaman artık söyleyeceğim eşim erkek istiyor benim ilk evliliğimden oğlum var eşimin ilk evliliğinden kızları var benim için farketmez kızımda oğlumda ama eşim bişey demiyor ama acayip erkek istiyor :)

Yok canım bakılmıyor. Bu arada kızım olcakmış benimmmm
analı babalı büyüsün nadir kız bekleyen annelerden benimde kız dedi ama bakalım hayırlısı bizde cicili bicili giydirir gezmelere gideriz

hmmm sanırım bende gidicem ayrıntılıyaa
Ayrıntılı ultrason önemli bence bir arkadaşın bebeginin bir ayağı içe dönükmüş ayrıntılı ultrasonda doktor fark etmiş doğumdan hemen sonra tedaviye başladılar şimdi hiç fark edilmiyor ve çocuğun yürüyüşü falan sa çok normal ben kesinlikle gireceğim

onu kocama dedim yapsana banaaa ben gormedem boyle baka kaldi bana tamam dedim yapma

Kiz bu duz gidip geldiiiiiii kiz demekkiiiiiiiyarin oyreniyorum insallahhhhhh son 1gunnnnn

Allahımmmm çook güldüm sana yaaaa hadi öğren gönlünden geçen olsun inşallah hayırlısıyla

Çok sağol canım ya ben de kız olur diye hiç ümitlenmemiştim öyle mutlu oldum ki allah bize o günleri göstersin inşallah.

Bende bu ayin 15 inde felan gidicem kontrole dr kendimi istiyo ayrintili.ultrason kendimizmi.soyluyoruz yaptiran warmi burda ???

bizde atlattık canım bizimkide erkek:)) bende senin gibi düşündüm gidip hemen hastane çıkışı aldım :))))

erkeklerdeki bu oğul merakını anlamıyorum, benim eşimde uçtu havalara resmen, forma alacakmış takım kıyafetler alıp birlikte giyeceklermiş falan filan bi sürü hayali var :)))))

ben bi şok yaşadım kız bekliyordum... ilk dakikalarda mutluluk hüzün bir aradaydı ama şimdi çok mutluyum ..)

hadi yaaa ... önemli o zaman yaaa

aynen canım erkeklerde oluyor bu istek ben erkek evlat kız evlat sevincinide yaşadım çok şükür inan işey farketmiyor ne eksik ne fazla evlat evlat rabbim sağlık sıhhat versin acılarını göstermesin inşllh da ben korkuyorum doğumdan sonra bi daha erkek olurmu ki bidaha olsun diye ısrar eder die korkuyorum da gerçi Rabbim olanlara ömür versin yeter benim için hamiellikte zor büyütmekte emek istiyor herşey annelere düşüyor

ayakta çalışıyor olman seni ekstra zorluyordur kendimden biliyorum... Allah yardımcın olsun. demir ilacı için ben de çok geç kalmış sayılmam demekki. hamilelik takvimine göre siz bizden biraz daha büyüksünüz ama yeni başlamışsınız demire, şifa olsun:)

Herkesin hamileligi hayirli olsun insallah..Size bisey danismak istiyorum ben 13+5 haftalik hamileyim sabahdan beri sol göğsüm ara ara sizliyor yaniyor gibi bu normal mi acaba sizdede oldumu boyle birsey korktum biraz

benimde sızlama ve iğne batması gibi oluyor
sütlerdendir sanırım

benim de iğnelenme gibi, batma gibi oluyordu ama sanki 10 gündür olmadı hiç..

amin çok teşekkür ederim, inşallah hepimiz sağlıklı hamilelik geçirip sağlıkla kucaklarımıza alırız yavrularımızı

haklısın canım sonuçta hepsi evlat... doğurup belli bir yaşa getirmek eğitmek okutmak terbiye etmek hepsi emek istiyor. Alnımızın akıyla yapabilelimde fazlasına gerek yok hakikaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…