2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen öyle, evet sonuna kadar karşıyım o isme zaten :)

nihahahahhah süpersin canım inşallah bende kazanırım

İnşallah,, Allah gönlüne göre versin senin de... Şimdi de yeni bir hipotez attım ortaya buraya yazdım bak, bu çocuk sana benzeyecek tip olarak diyorum eşime ama huyu aynı ben olacak. Bakalım hayırlısı :)

benım basıma geldı bır ay onceerkek demıstı ,bırkac gun once kız olacağını soyledı doktor

Ayy meraktan olecegim..12 haftalikken %90 kiz demisti doktor..ama hazilrik yapma degisebilit demisti..cuma kontrolum var meraktan duramiyorum..rabbim saglikli sihhatlk evlatlat nasip etsin insallah

tamterside bizde var hep kız hayali kız isimleri vardı şimdi sanırım erkek isim arayışındayız ben DORUK düşünüyorum eşim KAYRAyı beğeniyormuş
.
Canım 2 isimde çok güzel bence ben bide Yaman ismini çok beyeniyorum

İnşallah,, Allah gönlüne göre versin senin de... Şimdi de yeni bir hipotez attım ortaya buraya yazdım bak, bu çocuk sana benzeyecek tip olarak diyorum eşime ama huyu aynı ben olacak. Bakalım hayırlısı :)
Hadi bakalım hayırlısı:))

Hayırlısı olsun inşallah..Rabbim herkesin gönlüne göre versin bizim kız ismide belli Ayşe Ela düşünüyoruz nasipse onu da:)))
Güzel isim canım sağ salim kucağına al inşallah

evet bayaa ortak yönümüz var çocukla ilgili :) hadi bakalım hayırlısı bende paşam demeye bayılıyorum bide kucağımıza alalım sevelim hayırlısıyla ohhhh misss

slm kızlar bende ağustos annesi olucam inş..

bizşm bebiş içinde dr 12 haftada erkek dedi

sonra 15 hafta kesin kız dedi çok şaşırdık

dün gittik kesin kız sölemişmiydim dedi bizim kız ama çoçunluk erkek bu sene

sağlıklı bişekilde alalım kucamıza bebşlerimizi inş.

bana da 12. hafta kız dedi.ama kesin değil dedi.16. haftada gidicez merak ediyorum ne diyecek inşallah kız der.kız olursa beren erkek olursa mert ya da doruk ismini düşünüyoruz

hadi hayırlısı cnm sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inş arada kızda olsun hep erkek olmasın dmi ama bizim paşalara bi prenses lazım olcak ilerde

Şok şok şok
10.haftadan beri erkek diye direten dr. Um bebegin kesinlikle kzi olduğunu söyledi. ...
Artik Dr larin dediğine güvenin kalmadi gerçekten hergun bi değişik haber duyuyorum.... Bence bide başka Dr a git cnm netlik kazanması için kiz yada erkek farketmez sağlık önemli ama boyle değiştirmeleri çok sinir bozucu....

kızlaaar merhabalaaar,
Benim bugün itibariyle bebişim 14+6 oldu ve ben hamileliğimin başından beri 2,6 kg aldım. Arkadaşlar çok almışsın dediler. Zaten çok da zayıf biri değilim. Sizde durumlar nasıl? çok moralim bozuldu yaaaf...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…