2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çünkü bizim ailede kız çok fazla biz 6 kız kardeşiz 5 tane yiğenim var 2 si erkek 3 ü kız.Oyüzden erkek bebişe hasret kaldım:KK9:bide erkekler daha ağır sakin oluyolar gibi sanki ya bizim kızlar çok cadı:KK9::KK9::KK9::KK9:

ooo siz kıza doymuşsunuz zaten :))) benimde iki yeğenim var biri kız biri erkek... erkek olan çok yaramaz kız olan hanım hanımcık :))

hahah Ebru sen çok fenasınnn:)):KK9::KK9::KK9::KK9:bencede kızlar daha hayırlı ama benim ilk bebek ya bu erkek olsun sonraki kız olsun ona bailik yapsın korusun kollasın istiyorum işte falan filan bahanelerim çok :KK53::KK53::KK53:

heh hee çok fenayım ben :KK1::KK1::KK1: Allah gönlümüzden geçeni hayırlısıyla versin canım ..

Kızlar yorumları okuyunca baya telaşelendim... Hani erkek kız farketmiyorda bi cinsiyet belirlenince ona alışıp sonra öyle olmadığını öğrenmek çok kötü yahu... Bana 13üncü haftada erkek demişti doktorum hatta bi kaç kıyafet bile aldım bebek arabasını mavi aldım hatta ve hattaaa merakla bebeğimin cinsiyetini ssoran arkadaşlarımı rahatlatmak için facebookta bile paylaştım...yarın kontrolüm var bir de kız derse napıcam bilmiyorum hiçç... %99 erkek demişti diye tereddüt etmemiştim ayyy ayyyyy :18::18::18:

Yaa bende ondan korkuyorum bana kesin değil ama kıza benziyo dedi sizce degisirmi ???

kızlaaar merhabalaaar,
Benim bugün itibariyle bebişim 14+6 oldu ve ben hamileliğimin başından beri 2,6 kg aldım. Arkadaşlar çok almışsın dediler. Zaten çok da zayıf biri değilim. Sizde durumlar nasıl? çok moralim bozuldu yaaaf...:KK49::KK49::KK49::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

merhaba, ben de 14+3 bugün ama galiba 4kg aldım. ama bende aşırı şişkinlik de var bazen 1kg eksik de çıkıyorum tartıda... pfff

herkese merhaba,
gündüz daha aktif topic ama ben ne yazıkki genellikle gün içinde değil, akşamları girebiliyorum (haftasonları hariç). yine bir durum değerlendirmesi yapacağım eğer sizler de paylaşırsanız çok sevinirim.

SIRT AĞRISI: birkaç gündür bende de var. aslında oturarak çalışılan bir işte değilim ama sırtım da ara ara ağrılar oluyor önceden olmazdı o yüzden ben bunu gebeliğe bağladım.

ŞİŞKİNLİK-HAZIMSIZLIK: bu benim için korkunç büyük bir sorun. birkaç hafta önceye kadar sadece akşamları vardı ama birkaç gündür öğle yemeğinden sonra da davul gibi şişiyorum:KK43: çok özür dileyerek söylüyorum öyle pek gazım da yok... ama lavaboya eskisi kadar çok çıktığım da söylenemez. not, demir ilacı içmiyorum. demir ilaçları kabızlık yapar dendiği için belirttim.

İLAÇ: ben sadece günde 1 tane decavit içiyorum. ama yakınımdaki gebeler benden daha ufak haftada olmalarına rağmen demir de içiyorlar ve kan değerler, de normalmiş. bu biraz kafama takıldı ama.. önceki sayfalarda birkaç arkadaş da bu konuya değinmiş, dikkatle okudum. ama başka arkadaşlar da kulandıkları ilaçları belirtirlerse sevinirim.

bir de kızlar rüyalarla ilgili bir not: derlerki bir hamile rüyasında kız bebek görürseeeee-------- erkek; erkek bebek görürseeeeeee------- kız evladı olurmuş:) bu da işin eğlence kısmı tabi:))) Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.

herkse sağlıklı günler dilerim..

ay ya çok kilo almadan tamamlasak şu süreciiii keşke. Çok kilo almaktan korkuyorum ya....:KK53::KK53::KK53::KK53:

yani evet çok kilo almayı daha doğrusu gereksiz kilo almayı asla ben de istemem ama ne yazıkki ben normalde de çarçabuk kilo alan biriyim. inşallah her şey sağlıklı bir şekilde ilerler...

yani evet çok kilo almayı daha doğrusu gereksiz kilo almayı asla ben de istemem ama ne yazıkki ben normalde de çarçabuk kilo alan biriyim. inşallah her şey sağlıklı bir şekilde ilerler...

ay canım inşallah hamileliğimiz sürecinde yediklerimiz bebişlere gitsin sadece. Bugün fazla gerildim bu konuda ama hayırlısı bakalım. Öptüm canımcııım...iyi geceler...:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

iki gun magnezyum ic hic biseyin kalmaz cnm .aynisi bana da oluyo bu agriyi çekmenin manasi yok magnezyum zararli degil aksine bebege de faydali.

Aynen benim de aynı şikayetlerden vardı doktoruma anlattım bana direk magnezyum yazdı çok şükür geçti çok çok nadir oluyor ama ben ikigün değil sadece 15 gündür kullanıyorum ve doktor ne zaman bırakacağım konusunda herhangi bişey söylemedi doğuma kadar kullananlar oluyormuş sende doktoruna sor istersen :KK16:

ay canım inşallah hamileliğimiz sürecinde yediklerimiz bebişlere gitsin sadece. Bugün fazla gerildim bu konuda ama hayırlısı bakalım. Öptüm canımcııım...iyi geceler...:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

evet inşallah nur topu olsun hepimizin evladı.. ben de çok öptüm.. iyi geceler..

herkese merhaba,
gündüz daha aktif topic ama ben ne yazıkki genellikle gün içinde değil, akşamları girebiliyorum (haftasonları hariç). yine bir durum değerlendirmesi yapacağım eğer sizler de paylaşırsanız çok sevinirim.

SIRT AĞRISI: birkaç gündür bende de var. aslında oturarak çalışılan bir işte değilim ama sırtım da ara ara ağrılar oluyor önceden olmazdı o yüzden ben bunu gebeliğe bağladım.

ŞİŞKİNLİK-HAZIMSIZLIK: bu benim için korkunç büyük bir sorun. birkaç hafta önceye kadar sadece akşamları vardı ama birkaç gündür öğle yemeğinden sonra da davul gibi şişiyorum:KK43: çok özür dileyerek söylüyorum öyle pek gazım da yok... ama lavaboya eskisi kadar çok çıktığım da söylenemez. not, demir ilacı içmiyorum. demir ilaçları kabızlık yapar dendiği için belirttim.

İLAÇ: ben sadece günde 1 tane decavit içiyorum. ama yakınımdaki gebeler benden daha ufak haftada olmalarına rağmen demir de içiyorlar ve kan değerler, de normalmiş. bu biraz kafama takıldı ama.. önceki sayfalarda birkaç arkadaş da bu konuya değinmiş, dikkatle okudum. ama başka arkadaşlar da kulandıkları ilaçları belirtirlerse sevinirim.

bir de kızlar rüyalarla ilgili bir not: derlerki bir hamile rüyasında kız bebek görürseeeee-------- erkek; erkek bebek görürseeeeeee------- kız evladı olurmuş:) bu da işin eğlence kısmı tabi:))) Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.

Benim de sırt ağrım var çok kötü isim de ayakta genelde bugün de acayip şişkinlik var pazartesi doktor demir ilacı verdi bana baska bir sey kullanmıyorum topicteki pek çok kisi daha 10-11. haftalarda ilaç kullanmaya başlamış 17. haftada verdi bana doktorum zaten ilacı da pek sevmem

herkese merhaba,

Benim de sırt ağrım var çok kötü isim de ayakta genelde bugün de acayip şişkinlik var pazartesi doktor demir ilacı verdi bana baska bir sey kullanmıyorum topicteki pek çok kisi daha 10-11. haftalarda ilaç kullanmaya başlamış 17. haftada verdi bana doktorum zaten ilacı da pek sevmem hamileligimin basindan beri 5 kilo aldım neyseki doktorum kizmadi oh kiloları almisiz sadece dedi Allah hepimizin yavrularini saglikla kucagimiza almamizi büyütmemizi nasip etsin ins.

benım basıma geldı bır ay onceerkek demıstı ,bırkac gun once kız olacağını soyledı doktor:emir_bebek:

bakalım bizim içinde yarın büyük gün randevu saatimiz sabah 9 du doktorumuzun acil ameliyatı çıkmış saatimiz ertelendi 1 de gitcez şaka gibi yahu

Yaa bende ondan korkuyorum bana kesin değil ama kıza benziyo dedi sizce degisirmi ???

baya değişen var baksana..benim teyzemin kızına doğuma girene kadar kız dediler bebek bi doğdu erkek ona ne demeli..aslında çokda odaklanmamak lazım dicem ama olmuyor ki ona göre bişeyler almak istiyor insan..

kızlaaar merhabalaaar,
Benim bugün itibariyle bebişim 14+6 oldu ve ben hamileliğimin başından beri 2,6 kg aldım. Arkadaşlar çok almışsın dediler. Zaten çok da zayıf biri değilim. Sizde durumlar nasıl? çok moralim bozuldu yaaaf...:KK49::KK49::KK49::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:
Bn 50 kiloyla basladim simdi 16+2yim 4 kilo aldim o ark larin bana ne der artik malesef bir cagla sikel bi ebru sanli olamadik :)

X