2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

şimdi çok yorum yapamıycam hele yarın olsun belli olsunda ondan sonra kızsa sana katılıcam o zaman ama erkek olma ihtimalide var...

dediğin gibi hayırlı evlat olsunda...

sen neden erkek olsun istiyordun??

Allah dağına göre duman verir derler ya aynen öyleee, kızlar çok nazlı, duygusal, hassas filan.. ben kendi psikolojimle zor uğraşıyorum bir de onun nazı kaprisi derken delirirdim herhalde. Dışarıya da biraz toplayıcı sert bir yapım var ama, hani erkek çocuk ne bileyim anlatamıyorum ama tam benlikti, ve hep diyordum çocuğum olursa kesin oğlum olacak diye, cinsiyeti belli olduğunda da hiç şaşırmadım o yüzden. eşim çok seviyo kızları, ay canım cicim modunda bi insan o da adını naz, nazlı koyarız filan diyordu o da tam ona göre mesela :)

ben kendi psikolojimle zor uğraşıyorum diyorsun haklısın aslında erkekler düz ve kolay biz bayanlar çok çekilmeyiz, hem düşüne düşüne karmaşık psikolojimizle bazen kendimizide mutsuz ediyoruz... eşinle sen değişik bir uyum şirin yaaa :)) ama olsun Allah gönlüne göre vermiş... olurda birde kızın olursa nolur naz nazlı filan koyma.. naz olacakta onun nazını kim çekecek habire :))

yanılgıya düşmemek için doktorumu fazla zorlamak istememiştim zorlamadım da zaten kendiside pek söylemek istemedi başta ama bi bakalım demişti aaaa çıkıntısı var bunun erkek bu kesin falan diyinceeee fotosunu çekti hatta ordada vardı ay ne bileyim yarın olsunda bakalım bidaha

aaa bende teraziyim:))) eşim balık... ben genelde enerjik insanları sevmişimdir ama anne babaya rol biçen bir velette düşünemiyorum :)))

TAM OLARAK BENİM KASTIMDA BU..Kİ NEREDEYSE BÜTÜN ARKADAŞLARIM ASLAN BURCU ASLINDA AMA VELET ASLAN OLUNCA İŞLER DEĞİŞİO...BENİM EŞİM BAŞAK AMA SAKİN O ARTIK BİZİ DENGELER İNŞALLAH :d

özellikle erkek olsun isteyen bir anne ilk defa görüyorum şaşırdım :)))) neden erkek??
çünkü bizim ailede kız çok fazla biz 6 kız kardeşiz 5 tane yiğenim var 2 si erkek 3 ü kız.Oyüzden erkek bebişe hasret kaldımbide erkekler daha ağır sakin oluyolar gibi sanki ya bizim kızlar çok cadı

bi de isim bulabilsek şu paşalara :)
hiçbişey içime sinmiyor arkadaş

biz yunus emre diye diye beklemiştik bebeğimizi.. Cinsiyeti değişmezse ismimiz bu ama yarın herşey belli olur kesin inşallah bakalım...

Son düzenleme:
şimdi çok yorum yapamıycam hele yarın olsun belli olsunda ondan sonra kızsa sana katılıcam o zaman ama erkek olma ihtimalide var...

dediğin gibi hayırlı evlat olsunda...
hahah Ebru sen çok fenasınnn:))bencede kızlar daha hayırlı ama benim ilk bebek ya bu erkek olsun sonraki kız olsun ona bailik yapsın korusun kollasın istiyorum işte falan filan bahanelerim çok

biz yunus emre diye diye beklemiştik bebeğimizi.. Cinsiyeti değişmezse ismimiz bu ama yarın herşey belli olur kesin inşallah bakalım...

ay çok güzel kardeşimin adıda yunus emre kendisi son beşik tek erkek annem cinsiyetini bilmeden ruyasında kucağına bu senin oğlun adı yunus emre demişler ozaman (erkek umudu nu düşün artık) doğmadan cinsiyeti belli olmadan adı hazırdı adı ile yaşasın hayırlı sağlıklı evlat olsun.

Allah razı olsun amin inşallah...hepimiz yavruları için olsun duan inşallah:) 2 hafta önce merdivenlerden düşmüştüm dizlerimin üstüne kanamam olmadı diye doktora gitmedim bişey olmamıştır inşallah dua edin benim içinnn...

aaa bende teraziyim:))) eşim balık... ben genelde enerjik insanları sevmişimdir ama anne babaya rol biçen bir velette düşünemiyorum :)))
pşşttt canım şu nub teorisi topiğindeki kızlara bebişimin ultrason görüntüsünü yolladım dayanamadımbakalım ne diyecekler

çınar bu ara çok tercih ediliyor diğer isimler olabilir..tek isim mi düşünüyorsun..babası karışmıyor mu ismine?
Bizde oğlumuz olursa Çınar koyacağız hamile kalmadan önce belirlemiştik biz.Ama kız olursa ne koyacağız bilmiyoruz henüz

ay Allah korrusun içim bi hoş oldu inşallah bişi olmaz içini ferah tut.hem bişi olsaydı kanaman olurdu sanırım

Bizde oğlumuz olursa Çınar koyacağız hamile kalmadan önce belirlemiştik biz.Ama kız olursa ne koyacağız bilmiyoruz henüz

tamterside bizde var hep kız hayali kız isimleri vardı şimdi sanırım erkek isim arayışındayız ben DORUK düşünüyorum eşim KAYRAyı beğeniyormuş

Hayırlısı olsun inşallah..Rabbim herkesin gönlüne göre versin bizim kız ismide belli Ayşe Ela düşünüyoruz nasipse onu da:)))

ay Allah korrusun içim bi hoş oldu inşallah bişi olmaz içini ferah tut.hem bişi olsaydı kanaman olurdu sanırım

bende öyle düşündüm canım ama yarın kontrol varya aynı sınav heyecanı gibi ne olcak ne olmuş doktor ne dicek falan filan herşey geliyor aklıma işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…