2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

oooo dur bakalım sen eylül annesisin biz daha kız erkek kesinleştiremedik sen öğrenirsen şimdi esas biz çatlarız :) şaka bir yana gerçekten hayırlısı olsun cinsiyetin ne olduğu önemli değilde hangisi olduğunu bilememk çatlatıyor:KK76:

benim kızımda 2011 kasım ve benimle aynı zamanda doğum yapanlarınn çoğu kızdı. şimdi yine düzene uyup erkek olması gerekiyor kuralı bozmasın canım
evet canım aranızda eylül annesi olan sadece ben varım galiba:KK9::KK9:çok merak ediyorum ya napıyım ona göre alışveriş yapıcammm:KK52::KK52:

pipisi mi düşmüş yoksa kuzucuğunun:KK1:
şaka bir yana oluyor böyle şeyler. keşke bu kadar emin konuşmasaymış doktor.
benim ablama da 9 ay boyunca kız dediler, erkekimiz geldi :KK1:
dusmus cnm :) olsun hayirli saglikli olsun da... sizin ki daha vahimmis tam sok olmus size :)

kızımda benimde aynen öyle olmuştu ultrasonda gösterirken bakın erkek demişti eşimde göbek kordonu filan değil dimi hocam dedi, olurmu kordon burda bak diye bide azrlar gibi etmişti bize 16. haftada aaa yanlış görmüşüm kızmış dedi, bide prof tu,, çok kızdık nevrimiz döndü o anda bıraktık o dr u, kız olduğu için deilde tavrına çok kızdık şaka gibiydi
cnm bizde de oyle oldu ama tavri hic oyle degildi.hatta adam sonra aksam cebimden arayip zararinizi karsilarim hakkinizi helal edin filan dedi.cok üzüldüm dedi..

Çok ara verdim biliyorum ama yazamasamda takipteyim :) Bana da 13. haftada bebeğin büyük ihtimalle erkek demişlerdi 19. haftadayım ve 2 gün önce doktora gittiğimde kız olduğunu söyledi doktor. Tabii biz 2 aydır erkek diye dolaşınca dumur olduk. Artık adapte olmaktan korkuyorum yine cinsiyet değiştirirse diye :)))

Bende memnun oldum Ebrucuğumm:KK54:bence sen yarın öğreneceksin bebişinin cinsiyetini bende merakla bekliyorum yarın yazarsın

ayyyy inşallaahhh :)) bazen tatlı aşeriyorum bazen ekşi aşeriyorum, yaptığım bu saçma sapan cinsiyet testlerindede bazen erkek çıkıyor bazen kız, rüyalarımda bazen kızımın olduğunu görüyorum bazen oğlumun... paranoyak oldum artık doktor söylesiiinnn:KK35::KK35::KK37::KK37: gerçi o söylesede ben bu şüpheyle inanırmıyım orasıda belli değil :KK66:) %80 erkek %20 kız gibi bir istatistik yapabiliriz yine deee :44::44: amaaaannn sen beni boşver yine cinsiyet patolojisine bağladım:KK35::KK35::KK52::KK52::KK52::KK53:

evet canım aranızda eylül annesi olan sadece ben varım galiba:KK9::KK9:çok merak ediyorum ya napıyım ona göre alışveriş yapıcammm:KK52::KK52:

inşllh sende en kısa zamanda öğrenir alışverişe başlarsın şimdilik kendini tutamıyorsan beyaz krem yeşil idare et :)

ama tabi 3 yaşından sonra çocukların arabaya oturtulması kişilik gelişimi açısından önerilmiyor... ayrı bir konu oldu ama belirtmek istedim :))

öyle ama şimdikiler çok bilmiş araba yoksa uyuma taklidi yapıp kendini kucakta taşıtıyor :)

Çok ara verdim biliyorum ama yazamasamda takipteyim :) Bana da 13. haftada bebeğin büyük ihtimalle erkek demişlerdi 19. haftadayım ve 2 gün önce doktora gittiğimde kız olduğunu söyledi doktor. Tabii biz 2 aydır erkek diye dolaşınca dumur olduk. Artık adapte olmaktan korkuyorum yine cinsiyet değiştirirse diye :)))

hayırlı olsun uyum sağlamak zaman alacaktır eminim... sizin gibileri gördükçe korkuyorum bende öyle olcam diye çünkü ben sanırım alışveriş konusunda kendimi tutamam ya sonra değişirse:18::18::18:

inşllh sende en kısa zamanda öğrenir alışverişe başlarsın şimdilik kendini tutamıyorsan beyaz krem yeşil idare et :)

öyle ama şimdikiler çok bilmiş araba yoksa uyuma taklidi yapıp kendini kucakta taşıtıyor :)

ahhh şimdiki çocuklar.... folik asit çocuklarıya kafaları biraz fazla çalışıyor :))

ayyyy inşallaahhh :)) bazen tatlı aşeriyorum bazen ekşi aşeriyorum, yaptığım bu saçma sapan cinsiyet testlerindede bazen erkek çıkıyor bazen kız, rüyalarımda bazen kızımın olduğunu görüyorum bazen oğlumun... paranoyak oldum artık doktor söylesiiinnn:KK35::KK35::KK37::KK37: gerçi o söylesede ben bu şüpheyle inanırmıyım orasıda belli değil :KK66:) %80 erkek %20 kız gibi bir istatistik yapabiliriz yine deee :44::44: amaaaannn sen beni boşver yine cinsiyet patolojisine bağladım:KK35::KK35::KK52::KK52::KK52::KK53:
hahah al benden de okadar:KK52:Bende seninle aynı durumdayım sürekli kendi kendime test yapıp duruyorum.:KK9:istatistiklere göre erkek olma ihtimali yüksek evet ama bakalım ne çıkacak.Senin gönlünde yatan ne?Tabi herşeyden önce sağlıklı olsun da.

araba olmayınca kişilikleri gelişmiş işte uyanık olmuşlar :KK70: :KK70:

dusmus cnm :) olsun hayirli saglikli olsun da... sizin ki daha vahimmis tam sok olmus size :)

cnm bizde de oyle oldu ama tavri hic oyle degildi.hatta adam sonra aksam cebimden arayip zararinizi karsilarim hakkinizi helal edin filan dedi.cok üzüldüm dedi..

ay çok iyiymiş sizin dr öle insanlar kalmışmı ya zararınızı karşılarım filan gerçekten çok iyi,, bizde zaten ilk çocuk olunca kız erkek hiç umrumuzda değildi hatasını kabul etmiyor bide tavır yapıyor ona kızdık , bayandı bide artık bayan dr gitmiyorum bence en iyi kadın doğumcular erkek :KK1:

bi ara bi çocuk vardıya fenomen olmuştu internette.İdare edemem anne idare edemem anne diyee:)))))bende idare edemem edememmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ama tabi 3 yaşından sonra çocukların arabaya oturtulması kişilik gelişimi açısından önerilmiyor... ayrı bir konu oldu ama belirtmek istedim :))

aa neden ???
bilmiyodum walla..
kim demiş bunu???
sokakta ,piknikte yorulunca oturuyor bizimki 3,5 yasında 2010 doğumlu
bak şimdi merak ettim

oooo dur bakalım sen eylül annesisin biz daha kız erkek kesinleştiremedik sen öğrenirsen şimdi esas biz çatlarız :) şaka bir yana gerçekten hayırlısı olsun cinsiyetin ne olduğu önemli değilde hangisi olduğunu bilememk çatlatıyor:KK76:

benim kızımda 2011 kasım ve benimle aynı zamanda doğum yapanlarınn çoğu kızdı. şimdi yine düzene uyup erkek olması gerekiyor kuralı bozmasın canım

evet öyle olması gerekiyor değilmi :KK1: sizinde mi erkek ??

hahah al benden de okadar:KK52:Bende seninle aynı durumdayım sürekli kendi kendime test yapıp duruyorum.:KK9:istatistiklere göre erkek olma ihtimali yüksek evet ama bakalım ne çıkacak.Senin gönlünde yatan ne?Tabi herşeyden önce sağlıklı olsun da.

benim gönlüm gönül mü ki arkadaşım, ayran gönüllüyüm ben :)) bir kız istiyorum bir oğlan.. :KK1::KK1:

ayy kızlar slm konuyla alakası yok ama bişi soracaktım , evleneli şu kadar gün oldu diye yazan imzayı nasıl ekliyoruz alanımıza ben evlilik tarihimi hitap şeklimi yazdım ama hamilelik takvimimin altında gözükmüyor nasıl yapılır acaba :KK17::KK17::KK17:

niyeyse hiç şaşırmadım erkek demesine hahahah :KK9::KK9:hadi bakalım hayırlısı olsun Allah gönlünüzdekini versin inşallah

evet değişenleri okudum, bende beklemedeyim gözümle görürsem (belli olarak) inanırım:KK1:

amin amin rabbim herkezin gönlündekini nasip etsin inşallah sağlık sıhhay ve hayırlısyla

X