2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

walla ben bu 2sini aldım hala daha sağa sola gittiğimizde yanımızda götürüyoruz.
diğer küçük olanı yer beşiğini de 2 yasına kadar kullandık neredeyse..
öbür baslıktada söyledim..biz salonda film seyrederken ,babası da ayağıyla sallaıyordu hanımefendiyi..ohh miss sonra oyun parkına odasına..

aynen bende böyle düşünüyorum almayı o küçük beşik çok hoşuma gitmişti,ana dizi ana kucağı diye geçiyor,oyun parkımızı aldık bide bu küçük beşiğimiz kaldı...:KK76::KK76:

işi gücü bıraktım kaç tane site varsa internette bakıyorum :) baktıkça yazarım. babama sürpriz yapmak istiyorum bende o yüzden bir an önce netleştirmek istiyorum..

sorma bende öyle sitelere bakıyorum ama yok içime sinen isim sende yazarsan bakarız bari hazır elenmişlere

ya evet su isim olayı var dimi..
benimde içime hiçbirşeyler sinmedi
2 isim sindi sadece
ata ve arhan
o kadar
sisizn tavsiyeleriniz var mı????????????????

ikiside gayet güzel isimler buldukça yazalım öyleyse isim

Günaydın kızlar, bugün 18.haftamıza girmemizin şerefine oğlum sürekli pıt pıt tepikliyor karnımı :emir_bebek: Daha önce bu kadar net hissetmiyordum, bugün sabahtan beri durmadı maşallah :nazar::nazar::nazar: İlk kez elimi karnıma koyduğumda dışardan da hissettim, önceden sadece karnımın içinden hissediyordum, dışarı yansımıyordu. :nazar::nazar::nazar:

ne kadar güzel ben hala net olarak bu bebişim hareketi diyemiyorum çünkü doktorum geçen hafta gittiğimde hissetmen imkansız demi,şti :KK52: bende o kaygıyla yok yok kesin gazdır diyerek geçiştiriyorum az daha sabredeyim haftaya tekrar gideceğim doktora bakalım bi daha sorarım :)

Bnmkide inatla zeynep diyodu zor inadini kirdim iki isim isine zeynep mira olack kizim hanhisini isterse onu kullanir ki eminim bu mira olur :)) pek cok dilde degisik anlamlari var
Rusca baris
Sanskiritce sansli
Romanca supriz
Latince harika
Kirgizcs dunya
Karatay turcesnde prenses
Turkcede yunuslara rehberlik eden yildz
anlamı da çok güzel evet ismi gibi güzel olsun kızınız :emir_bebek:

kızlar biraz sonra doktor randevum var çok heyecanlıyım 2 li test için gidiyorum umarım herşey yolunda gider bebişin cinsiyetini de söyler inşallah doktorum şans dileyin bana gelince yazarım :KK16:

Merhaba. Benimde belim kalçama doğru çok ağrıyor aynı dediğin gibi sırtım üstüne uzandığımda sağa sola bile dönemiyorum. Çok ağrım oluyor. Doktora gittiğimde söyledim, hiç birşey demedi olabilir dedi sadece. Bir çaresini bulursan bana da haber ver lütfen. Çok geçmiş olsun.[/QUOTE

önce fizik tedavi doktoruna gittim hamile olduğum için sadece parol verdi. belinin üstüne yattığın zaman sağa sola çevir belini yumuşat öyle kalkmaya çalış ben öyle yapmaya çalışıyorum anlatırım devamını şimdi çıkmam lazım canım

birde 5 aylıktan sonra belinin üzerine yatmamaya çalış sol tarafına yat gece yatarken dr öyle dedi...İnşallah ileri aşamaya gitmez belimiz ben normal doğum yapmayı istiyorum Allah nasip ederse inşallah

bende bebeğimin hareketlerini bariz hissediyorum,şimdi iki defa pıt pıt hissettim ama diğer günlere göre biraz daha etkili sanki dürttü beni çok güzellll,:KK16::KK16::KK16::KK16::KK76::KK76::KK76:

kızlar biraz sonra doktor randevum var çok heyecanlıyım 2 li test için gidiyorum umarım herşey yolunda gider bebişin cinsiyetini de söyler inşallah doktorum şans dileyin bana gelince yazarım :KK16:

haydi güle güle canım iyi haberlerini bekliyoruz , içini ferah tut herşey güzel olacak Allahın İzniyle...

Merhaba, benimde çok şiddetli bel ağrım oldu kalçaya vuran yürüyemeyecek yatamayacak duruma getirdi bu ağrı. Hamilelik ile çıktı ortaya ve Bel fıtığı değil . Relaksin hormonlarının fazla salgılanmasıyla kas ve eklemlerin gevşemesinden dolayı olurmuş ve normalmiş. Kremler ve ağrı kesiciler hiç birinin güvenirliği olmadığı için ben aylardır bu ağrıyla sadece başım ağrıdığında kullandığım nane yağını belime sürüp çok hafif masaj yaptırarak rahatlıyorum. Uzun süre ayakta kalınca,yorulunca ağrı daha da şiddetleniyor fakat doğuma kadar sürüyormuş yaşayanlar öyle diyor ..

bana da dr krem verdi ama tedirginim kullanmadım henüz... ağrıyı çekmeye razıyım da dr normal doğum yapamazsın ilerlerse dedi :KK43:

günaydın kızlar ya bebeklerinizin isimlerine karar verdiniz mi? aklınızda isimler var mı çok zor bu isim işi. eşim hiç birşeyi beğenmiyor:KK43:

günaydın herkese :KK71::KK71::KK71:

hadi hayırlı olsun çok şükür kışı geçirdim ama
en sonunda yakalandım bende
ALLAH aşükür ki ateşim yok inş hiç çıkmaz yaa
en korktuğum ateş :KK50:
bol bol yemek meyve ne varsa yemeye çalışıyorum galip gelmek için :)
geçmiş olsun canım... aman dikkat et. bu aralar bahar havasına aldanıyor insan ama sinsice üşütüyor inanki.:2:
limonu tuzla yee
ımmmm canım çekti bak şimdii :KK39:

hayırlı haberlerle gel canım. inşallah öğrenirsin :KK16:

aynen bende böyle düşünüyorum almayı o küçük beşik çok hoşuma gitmişti,ana dizi ana kucağı diye geçiyor,oyun parkımızı aldık bide bu küçük beşiğimiz kaldı...:KK76::KK76:
canım bu ana kucağı travel setlerde aynı zamanda oto koltuğu olarakta kullanılan şey mi beni bi bilgilendirsen :KK54:
bende bebeğimin hareketlerini bariz hissediyorum,şimdi iki defa pıt pıt hissettim ama diğer günlere göre biraz daha etkili sanki dürttü beni çok güzellll,:KK16::KK16::KK16::KK16::KK76::KK76::KK76:

maşallah maşallah :nazar::nazar: ben bi defa hissettim bi diretti gibi ama nette bu haftalar hissedemezsiniz yazıyo diye heyecanım gidiyo :KK31:

hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz inş randevun güzel geçer bebişininde cinsiyetini öğrenirsin :KK49: bnmde bugün kontrolüm var bnde öğrenirsem cinsiyetini yazıcam :KK16:

canım bu ana kucağı travel setlerde aynı zamanda oto koltuğu olarakta kullanılan şey mi beni bi bilgilendirsen :KK54:

maşallah maşallah :nazar::nazar: ben bi defa hissettim bi diretti gibi ama nette bu haftalar hissedemezsiniz yazıyo diye heyecanım gidiyo :KK31:

yok canım bu dediğim ana dizi öyle set halinde olanlardan deıl 1236.sayfada durbakalım arkadaş eklemiş resimleri orada var ben eklemeyi bilmiyorumda ondan biraz yoruyorum seni:KK30:
hemde kullanışlı oldugunu yazmış banada çok mantıklı geldi beşik ve ana kucağına ayrı ayrı ödeme yapmaktansa ikisibir arada , (ama beşik gibi çok yüksek deıl)..
senin bebeğinin cinsiyeti belli oldumu?

günaydın kızlar ya bebeklerinizin isimlerine karar verdiniz mi? aklınızda isimler var mı çok zor bu isim işi. eşim hiç birşeyi beğenmiyor:KK43:

benim eşimde aynı.
hepsine burun kıvırıyo. o yüzden bende onun önerisi ne olacak çok merak ediyorum.:KK31:
kendisi cinsiyetin belli olmasını bekliyo şimdilik

yok canım bu dediğim ana dizi öyle set halinde olanlardan deıl 1236.sayfada durbakalım arkadaş eklemiş resimleri orada var ben eklemeyi bilmiyorumda ondan biraz yoruyorum seni:KK30:
hemde kullanışlı oldugunu yazmış banada çok mantıklı geldi beşik ve ana kucağına ayrı ayrı ödeme yapmaktansa ikisibir arada , (ama beşik gibi çok yüksek deıl)..
senin bebeğinin cinsiyeti belli oldumu?

gördüm canım teşekkürler.
internette de araştırdımda travel sistemde olanları da çıkıyor.kafam karıştı o yüzden
çok kullanışlı sanırım. arkadaşımda da var. ipi bağlamışlar oturdukları yerden sallıyorlar :KK1: ben ayrı olarak alıcam bu ana kucağını. bi fiyat araştırayım netten :KK31:
malesef belli olmadı :KK50: haftaya randevu var. gösterir inşallah. bacaklarını kapatmış oluyo hep.

gördüm canım teşekkürler.
internette de araştırdımda travel sistemde olanları da çıkıyor.kafam karıştı o yüzden
çok kullanışlı sanırım. arkadaşımda da var. ipi bağlamışlar oturdukları yerden sallıyorlar :KK1: ben ayrı olarak alıcam bu ana kucağını. bi fiyat araştırayım netten :KK31:
malesef belli olmadı :KK50: haftaya randevu var. gösterir inşallah. bacaklarını kapatmış oluyo hep.

bebeğinin pıt pıtlarını hissettin heralde bana kalırsa oğluşun olacak gibi bakalım hayırlısı ..:KK52:

X