2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ok dir canım ozaman faydalı olabildiğime sevindim

Ben yaptıracağım.düşük riski olanlarda bazı doktorlar her ihtimale karşı yaptirmak istemiyor . Tetanos asisi olalı beş yılı geçtiyse yaptırın derim. Biz tüm gebelere yapıyoruz sorun çıkan olmadı şimdiye kadar

İyi aksamlar arkadaşlar. Bende dunden beri çok fena bacak ve sağ kasık ağrısı var. Ayağım cekiliyor resmen geçenlerde de kol kemiklerim boyleydi. Bugün magnezyum başladım. Sizde de oldu mu böyle ağrılar

merhaban canım aynen benimde 1 tane oğlum var
bende bunu çok kız istedim ve bütn kapılarda kıza çıkıyordu rus çin takvimleri
işte bu anne ve babanın doğum tarihlerinden bakanlar kız dedi vs vs
hatta dün akşam ayın durumuyla ilgili yapılan bi test vardı orda da kız çıktı
rüyalarımda hep kız gördüm hamileliğim çok farklı geçti ama benim kesin erkek
dedi dr.um :)) senin ki yine yüzde 20 pay bırakmış
üzülmeni istemem ama erkek genelde değişmiyor..

ayy şu yurtdışındaki arabalara bayıldım ben süpermiş yaa

ben hiç anlamıyorum yaa şu görüntüleri :))
eşim dr. demeden daha eli kolu bilmem neyi hemen anlıyor ben gözlerimi pörtlete pörtlete bakıyorum
bitek omurilik kemiğini net anladım
31 martta 4 boyutluya gircem rahat rahat görürüm artık
ben 1 kere girmeyi düşünüyorum cnm

kızlar bu siteleri sözyleyebirmisiniz bende sabahtan beri onlara bakıyorum belki yardımcı olursunuz :)

Chicco yu tavsiue etmem hicbirseyini kullanamadim alerji yapti bezi de sakin fazla almayin ilk 1 numarayi 15 20 gun kullaniyosun kuculuyo hem herbezide kabul etmiyo bebekler bn prima almistim 3. Gun hast deydik dr bez alerjisi dedi elimde kaldi hep bezleer 54 lu almistim ziyan oldu bezin degdigi heryer kipkirmzi olmustu oturup aglamistim en iyisi dalin alin en zararsz o bnmkine bile bisi yapmadiysa tmm cok alerjik bnm oglan cunku

ıyı geceler hanımlr,grıp oldum,hapsırıyrm,hapşırdıkça kasıklarım da bıçak sokmuşum gbı bır acı oluyr,bebeğe zarar verır mı hapşırmak?

canım mrb, bende de dediğin gibi kasık ağrıları oluyodu, üstüne bide kalça kemiklerimin bana battığını hissediyodum yürümekte bile zorlanıyodum, doktoruma söyledim magnezyum verdi bana 1 haftadır kullanıyorum biraz hafifledi merak etme iyi gelecektir magnezyum ama dışardan yiyeceklerden de almak lazım bu eksikliği gidermek için sadece vitamin tamamen geçmesi için yetmiyo çünkü

Kızlar ıkıncı bebegım de erkek Mış hayırlısı olsun ıkı oğlan annesı olucam ınş..bu arada benı eklememışsınız mınılya 20 Kasım ıst erkek

Benım Dr da erkek dedım değişir mı dedım Dr pıpısının resim nı verdı yanı kesın erkek dedı bende kız hıssedıyordum ama erkekmış

Ben her gittigimde 4 boyutlu goruyorum cnm zararli degil ses dalgasi ile calisiyo isin filan yollamiyo icin rahat oksun.

Canim allah razi olsun..calisan biri olarak cok isime yarayacak..indirimleride takip ettikmi tamamdir,))

canım belki yanılma payı olabilir ..

bende tam 14.haftadaydım çarsamba günü baktı erkek dedi ben erkek hissediyordum

biz aslında eşimle bebek hiç yokken hep kız isimleri düşünürdük ama hamile kalınca erkek olacak gibi geldi

doktor erkek dedi ama bilmiyorum :) inşallah bizimkinde yanılma olmaz seninkinde olur kız olur bebeğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…