2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ıyı geceler hanımlr,grıp oldum,hapsırıyrm,hapşırdıkça kasıklarım da bıçak sokmuşum gbı bır acı oluyr,bebeğe zarar verır mı hapşırmak?

canım günaydın , bende arada hapşırıyrm kasıklarım çok fena oluyo sanki içimden bişeyler kopuyo,bebeğe bişey olmuş gibi hissediyorum.

bunun için hapşırırken ayaktaysan bi yere dayanarak hapşırmak dayanamıyorsan biraz eğilmen lazım geçen gün haberleerde söylemişlerdi,yani ben öyle yapmaya başladım ağrım olmadı daha rahattım..

günaydın hamişler... nasılsınız bugün :) bu arada site paylaşımında bulunan tüm arkadaşlara çok teşekkürler :)

ıyı geceler hanımlr,grıp oldum,hapsırıyrm,hapşırdıkça kasıklarım da bıçak sokmuşum gbı bır acı oluyr,bebeğe zarar verır mı hapşırmak?

hapşırırken ve öksürürken oturur pozisyonda olmak gerekiyor,yatmak ya da aakta olmak kasılklara ağrı saplıyor,geldiği zaman ayaktaysanız olduğunuz yere çökün,yatıyorsanız doğrulup bacakları kendinize çekin,ağrı olmuyor.ilk hamileliğimde keşfettiğim bişeydi,bunda da kullanıyorum...

Günaydın arkadaşlar. Bugün bizim doktor günümüz oğluşumu görmeyeli neredeyse bir ay oldu çok heyecanlıyım. İnşallah iyidir herşey yolundadır. Allahım sen büyüksün onu koru sağlıcakla kavuşmayı nasip et. Hepinize güzel günler diliyorum hamişler.

kızlar 3 boyutlu muayene için hastanenin dışında bir doktordan randvu aldım.
bu doktor için çok iyi diyorlar o yüzden randevumu şimdiden aldım
ilgilenenlere duyurulur.
fehmi yazıcıoğlu, m.köyde kliniği var

sende sağol canım evet indirimleri de takip etmeliyiz.Bence biz aramızda bir internet ekibi kuralım :))))))))))

Surekli bilgilendirme yaparsak birburimize cok faydasini gorecegimize inaniyrum.netten nekadr olsada el degmedn aliyoruz brbek urunletinde yumusaklik vs onemli..mumkunse gorerek ve dokunarak alaalim melelerimize kiyafetlerini...
kipa icetisinde hergun bebek kiyafetlerinde indirim oluyor arkadaslar..imkaniniz varsa bakin derim.hergun bikac urun indirime giriyor..bide annem gormus.aziz bebe kislik urunlerinde %50indirime girmis..bi bakin derim imkani olan ve cinsiyeti belli olanlar degerlendirsin

evet haklısın kıyafet battaniye havlu tarzı alışverişlerde dokunarak almak lazım bebeişimiz gibi pamuk gibi olsunlar yumuşacık
özellikle havlu ve nevresimleri özdilekten önermişlerdi...

Günaydın kızlaarr ve portakallarıı

benim zilli 2 gündür acayip hareketli 2 dk durmuyor yerinde uyuyamadım gece onu dinlemekten şimdiden başladı uykusuz geceler :))
sizde durumlar nasıl? hissetmeye başladınız mı?

Benden de bir uyari her siteyede guvenmeyin e bebekten cok alisveris yapan ark oldu hic biride memnun degil kiyafetler kalitesiz bebek arabalari mama sandalyeleride ikinci el geldi

benim bebişin cinsiyeti belli olsa neler alıcam ona da işte ahhhh ahhhh

insallah iyidir bak bakalm ne kdar büyümüş prensin :) 1 ay dayanmakta gercekten zor bnmkide haftaya..şu son aylar gelsede haftada 1 gitsek :))

Benden de bir uyari her siteyede guvenmeyin e bebekten cok alisveris yapan ark oldu hic biride memnun degil kiyafetler kalitesiz bebek arabalari mama sandalyeleride ikinci el geldi

Iste en buyuk korkum bu zaten..herseyi bi kenara koyup meleklerime biseyler almaya calisiyoruz ama inlarda boyle cikiyr ;(( dikkat etmek lazim ..dokunarak almak en guzeli sanirim ama oda nasil olacak bakalm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…