2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlısı olsun inşallah canım.. banada büyük ihtimalle cinsiyeti erkek dedi doktor..6 martta bidaha gitcez doktora bakalım ne dicek... alışverişede başladık bi kaç şey aldık mavili mavili bide kız olurmuş :KK1:

Ben de almak istiyorum cesaret edemiyorum. Doktora dedim bi çift çorap alamadım söyleyin ne olur, almayın zaten erken dedi:KK52:

Merhaba kızlar ben Ekim annesiyim. Ama meraklı bir anneyim. Cinsiyetini erkek gibi hissediyorum ama Çevremdeki herkeste erkek diyor ama ben en cok kızım olsun istiyorum tabi sağlıklı olmasından sonra. Aşerdiğim tek sey tatlı şeyler. Siz tecrübelisiniz kız anneleri neler aşerdiniz? Biliyorum her bedende farklı oluyor ama işte birşeyler duymak istiyorum ben sanırım

Saol cnm ağrım cok sıddetlendı dun gece acile gittim. Agrı kesıcıler ıgneler serum yedım sabahta eve geldim. Bende 10cm lik mıyom da var cnm kızımla bırlıkte oda buyudu. Eve geldik sabah ne yatabılıyordum ne oturabılıyordum allah kımseye yasatmasın cok kotu bır agrı. :KK43: sımdı sukur ıyıyım. Kızıma bısey olmadan tamamlamayı nasıp etsin rabbim nolur dua edin :KK43:

Allah yardımcın olsun canım, inşallah Allah kızını sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım benim dikkat et kendine :nazar::KK16:

Merhaba kızlar ben Ekim annesiyim. Ama meraklı bir anneyim. Cinsiyetini erkek gibi hissediyorum ama Çevremdeki herkeste erkek diyor ama ben en cok kızım olsun istiyorum tabi sağlıklı olmasından sonra. Aşerdiğim tek sey tatlı şeyler. Siz tecrübelisiniz kız anneleri neler aşerdiniz? Biliyorum her bedende farklı ol:KK12::KK16:uyor ama işte birşeyler duymak istiyorum ben sanırım

canım o aşermeler kişiden kişiye değişiyor olabilir ama bilemeyiz tabi gerçekliğini.Bana doktor yüksek ihtimalle kız ama iki hafta sonra kesin söylerim dedi.Ben ekşi istedim hep hala da öyle yeşil erik aşermiştim :)

Son düzenleme:
hmmm doktor kesin dediyse onu bilemem ama dediğin gibi kordonla karışma ihtimalide olabiliyor. sen her ihtimale karşı eşya alma. başka doktor bulmaya çalış. renkli olması şart değil. eğer biri daha erkek derse sende kafa karışıklığını gidermiş olursun

Öyle yapmaya düşünüyorum bende ama bu Dr da belli değil yada olasilik verirse işte ozaman 27. Haftami bekliycem en kotu ihtimal :KK43:

canım 11.haftada kız tahmini yapmak pek mümkün değil, doktorun cesaretli davranmış :KK1: 16.haftada söylediği cinsiyetin doğruluğu daha yüksek. yine de 20.haftanda tekrar baktır sen..

Zaten bu cesaretli tavri benim moralini bozdu. Şimdide kendinden çok emin konuşmasi acikcasi beni tatmin etmedi oyuzden dediğin gibi bekliycem mecbur...

Cnm bak benim ki soyle dedi ... kordon baska yerde pioi baska yerde o yuzden % 100 erkek.eger gutme imkanin varsa bi git bakalim ba

İnsallah bi aksilik cikmazsa cuma günü başka Dr a gidicem.... Haber veririm cnm.

iyi akşamlar kızlar nasılsınız ? biz yarın 4 haftadan sonra dr gidicez ve 2li tarama yapılacak. ilk bebiş nasıl bir duygu bilmiyorum ama çok heyecanlıyım sabaha kadar dua edip dolancam evin içinde heralde. dua edin lütfen herşey iyi çıksın :KK49:

iyi akşamlar kızlar nasılsınız ? biz yarın 4 haftadan sonra dr gidicez ve 2li tarama yapılacak. ilk bebiş nasıl bir duygu bilmiyorum ama çok heyecanlıyım sabaha kadar dua edip dolancam evin içinde heralde. dua edin lütfen herşey iyi çıksın :KK49:

Merhaba canım, hayırlısı olsun hakkında gönlünü ferah tut, inşallah 2li taramandan güzel sonuçlar alırsın, güzel haberlerle dönersin :KK16:

Merhaba kızlar ben Ekim annesiyim. Ama meraklı bir anneyim. Cinsiyetini erkek gibi hissediyorum ama Çevremdeki herkeste erkek diyor ama ben en cok kızım olsun istiyorum tabi sağlıklı olmasından sonra. Aşerdiğim tek sey tatlı şeyler. Siz tecrübelisiniz kız anneleri neler aşerdiniz? Biliyorum her bedende farklı oluyor ama işte birşeyler duymak istiyorum ben sanırım
cnm oyle bise yok ben agIzima tatli surmuyorum ve eksi hosuma gidiyo oglum olcak kismetse.
Cnm bak benim ki soyle dedi ... kordon baska yerde pioi baska yerde o yuzden % 100 erkek.eger gutme imkanin varsa bi git bakalim ba

İnsallah bi aksilik cikmazsa cuma günü başka Dr a gidicem.... Haber veririm cnm.
ver bakalim cnm ama erkektir ya koca herif olmus .10 +6 ydim bana soylemisti dr. Sen maasllah 17 olmussun.

insallah hersey istediğin gibi olur canim

Kipirti gibi oluyo en basta seyirme gibi haftlar gectikce kimil kimil :))) dinleyin kendinizi mesela meyve yada cikolata yiyin ben ikisindede portakll yyince hwmen hareketleniyolar ye yat hissedersin ayakta hareket halindeykn anlaman zor
cnm ben de soyle bise oluyo sirt ustu uzanmisken.icimde bise hissediyom oraya elimi bi atiyorum ki elimin altında bir sertlik var. Sonra o geri gidiyo.o bebek mi sence?

Birde benim anlamadigim kizim ilk hamileliğim olmasına rağmen sağ tarafimda seyirme gibi hissederdim su zaman oldu bu 2. Hamileliğin ama ilk teki gibi hissedemiyorum... Kilo farkimda yok ilkiyle ayni gibi gidiyorum ama anlamadim? Dr normal daha erken diyor ama... Sizde nazil... Kiz bebişlar duyduğum ve yasadigim kadarıyla pit put seyirme seklinde oluyor ilk hissettiginizde kalp afişi gibi... Erkek ise daha çok harekete benziyor sanirim ilk oynamaları...

Birde benim anlamadigim kizim ilk hamileliğim olmasına rağmen sağ tarafimda seyirme gibi hissederdim su zaman oldu bu 2. Hamileliğin ama ilk teki gibi hissedemiyorum... Kilo farkimda yok ilkiyle ayni gibi gidiyorum ama anlamadim? Dr normal daha erken diyor ama... Sizde nazil... Kiz bebişlar duyduğum ve yasadigim kadarıyla pit put seyirme seklinde oluyor ilk hissettiginizde kalp afişi gibi... Erkek ise daha çok harekete benziyor sanirim ilk oynamaları...

ben ilkini hiç hatırlamıyorum nezaman hissetiğimi..unutmuşum hemen :)
ama bunu hissetmiyorum bu aralarda çok hastalandım başım çok ağrıyor endişeleniyorum doğrusu bişi mi oldu diye.
İnşAllah bişey olmamıştır.kayınvalidem demiştiki kızda kasılma tekme atıyor gibi oluyormuş erkek ise balık gibi yüzer kayar dedi :)

Hayirli olsun canim Allah anali babali buyutsun iki erkek kardess ooo super..

Hayırlı olsun canım, çok sevindim bu sefer öğrenmiş olmana.Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin :nazar:

Hayırlı olsun canım

teşekkür ederim kızlar :)) kız beklememe rağmen oğlan değince dr.um çok sevindim
şimdi sağlıklı olsun tek derdim bu :))
2 oğlan anası oluyorum :KK1:
1 ay sonra 4 boyutlu ultrasona gireceğim nasip olursa :KK49:

X