2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benimde oğluşum olcakmış

canım öle şu sorun var falan demedı bebeyi besleyen damardandan bitanesı zayıf dedi aspirin verdi açıklama falan yazmadı
Aspirin kanini sulandiriri akisini hizlandirir cnm ben de ignesini vuruyom.
doktorum bana da decavit verdi ama kullanmıyorum. siz doğum olana kadar kullanacakmısınız?
dr birak diyenenkadar kullanmayi dusunuyorum cnm.

koskoca topikte sadece 5 tane kız bebiş bekleyen anne var vay bee hakikaten bu sene erkek yılı galiba gerçekten

Saol cnm ağrım cok sıddetlendı dun gece acile gittim. Agrı kesıcıler ıgneler serum yedım sabahta eve geldim. Bende 10cm lik mıyom da var cnm kızımla bırlıkte oda buyudu. Eve geldik sabah ne yatabılıyordum ne oturabılıyordum allah kımseye yasatmasın cok kotu bır agrı. sımdı sukur ıyıyım. Kızıma bısey olmadan tamamlamayı nasıp etsin rabbim nolur dua edin

cnm çok geçmiş olsun,Allah yavrunu sana bağışlasın inş..
benımde dun akşamdan beri regl sancısına benzeyen sürekli gelip giden ağrılarım var..
bende acile gitsem mi napsam ki, bende miyom yok çok şükür de bu kadar uzun sürmesi benı endişelendiriyor.
doktorum normal dedı geri rahım buyuyormuş. ama sürekli tekrar ediyor bir turlu geçmedi..

cuma günü oldum ben ilk aşımı...

bende perşembe gideceğim ama korkuyorum. eğitim aldığım bi çocuk gelişim uzmanına hamileliğinde bayat aşı tarihi geçmiş sanırım vurmuşlar. çocuğu otist olmuş. ve iyileşme şansı yok. konuşamıyor çocuk daima özel eğitim alıyor. çok korkuyorum o yüzden :-(

otizm nedir ? otist nedir ?
Otistik özellikteki çocuklarda hayal gücünün yetersizliğine bağlı olarak yaratıcı oyun oynama becerisinin bulunmaması yaygın olarak gözlenir. Bir oyuncakla amacına uygun olarak oynamaz, oyuncak bir arabayla oynarken onun gerçek bir arabanın modeli olduğunu, kendilerinin de arabanın şoförü rolünü oynayabileceklerini fark etmezler. Bazen yalnız arabanın tekerlekleri, bazen de çıkardığı ses ile ilgilenirler; dakikalarca arabayı ileri geri sürerler. Bu alanda genellikle çeşitli nesnelerin, oyuncakların elle tutulduğu, oyuncağın gerçek amacına uygun olarak oynanmadığı gibi bebeklik dönemi özellikleri gözlenir.

Ayrıntılara Dikkat Etme: Çevrelerindeki nesnelerin, kişilerin tamamı yerine, ayrıntılarına küçük parçalarına dikkat ederler. Annelerinin yalnızca küpesi, oyuncak arabanın yalnızca tekerlekleri çocuğun dikkatini çekebilir. Anneyi ya da oyuncağı, o anda bulundukları çevre içinde tümüyle algılamalarının, hayal gücünün eksikliği nedeniyle ortaya çıktığı kabul edilmektedi

ne güzel gerçekten ben 16 nın içindeyim ama hiçbi sertlik yok endişeleniyorum artık hissetmem lazımmış ama

canım hiç endişelenme bence bu haftalarda hissetmek çok küçük bir ihtimal.. 18den sonra hissetmeye başlarız ancak. bende de sertlik yok bende hareket hissetmiyorum. ama bu haftalarda genelde böyle zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…