2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar benim bugün saat 14:45 te ramdevum var bakalım bal pamuğum göstercekmi kendini :))
onu görmek heyecanlandırıyor bizi :))
ilk hamileliğimde bişey bilmiyordum onun heyecanı ayrı güzeldi
bununda tecrübesi ayrı güzel yavv :))
herkese mutlu günler
öpüyoruz hepinizi

Canim bide plates dene bnm bel bacak agrima cok iyi geliyo tavsiye ederim ebru sanli hamile plates de. Cikiyo hemen
ahhh cnm dun magnezyuma basladim ya ayyy dunya varmis nasil rahatlatti ..pilates yaptim cnm uzun zaman hamile pilates cd im de var ama tup bebek oldugu icin korkuyorum.dun sadece biraz lastikle bacak hareketi yapti belki iyi gelir diye.

Cnm bak benim ki soyle dedi ... kordon baska yerde pioi baska yerde o yuzden % 100 erkek.eger gutme imkanin varsa bi git bakalim baska dr.a.
ben cuma günü yaptırdım canım ilk aşım dı diğer aşım da 1 ay sonra...
Ayy bana da gel dedi saglik ocagi ama sanki 20 haftalikken demisti yoksa 16 mi demisti...:44:
slm kızlar en son doktora gittiğimizde 12+3 tü bebeğim doktor bana demir hapı verdi bide ağrılarım oluyo diye magnezyuma başladık 3. ayında bunları kullananlar varmı yoksa ben erken mi başladım acaba
cnm demiri 12 haftadan beri kullaniyorum magnezyum a da dun basladim.kasilmam coktu dr.un yazdiysa kullan derim.

Cnm ben de alicam o ana kucagindan evin icinde kullanmaya oturma odasinda filan yatirmak icin yemek yedirirken filan da cok ise yario.ilk zamanlar yanimda sepet besihginde yatiricm sonra odasina alistirmaya calisirim baktim yok alismiyor bir park yatak alirim.
Yok anacim senin bebek erkrk.
ben hic sut icmiom ama ayran yogurt peynir yiyirum insallah karsilar ihtiyaci.

yok be canim aldirmiyo aha 4 aydir kullaniom 1 kilo aldim.

evet ya.Bu arada benim şu günlerde arada sırada şiddetli baş ağrısıyla beraber burnum kanıyo ya internetten baktım normalmiş bu haftalarda olur yazıyo ama baş ağrısına dayanmak çok zor oluyor bazen
Aynennnn aynısını bende yasiyorum ama direnmemeyi ogrendim zira ilacsiz gecmiyor.
merhaba bu elevit de ki domuz yağı olayını çok fazla duymaya başladım gerçekten doğrumu acaba?inkar etmişler olmadığını söylüyorlarmış diye duydum ama doktorunuza sordunuz mu?
ben sordum dr. A icebikirsin ben inanmiyorum dedi simdi gidip yazdiramadim ama bidahakinde decavit yazdirrim.

Magnezyuma basla cok rahatlarsin.
Ayy o ben de hep oluyo bugunlerde :) eger o bebekse dun hic durmadi :)

Hadi bakalim bizde optuk artik cinsoyeti soylesin yaaaa koca bebek oldu :)

canım 16 olabilir hemen hemen her yerde aynıdır heralde sağlık ocağı yapıyor..,bana hangi gün geleceğimi yazmışlardı,sende bi gidip sor bence ,

bende aynısından ana kucağı beşik olarak düşünüyordum baya araştırdım kullanıcı yorumlarınıda okudum çoğu kişi pek memnun kalmamış,o yüzden bende vazgeçtim , eğer düşünüyorsanız iyice bi araştırın derimm...

Son düzenleme:
canım 16 olabilir hemen hemen her yerde aynıdır heralde sağlık ocağı yapıyor..,bana hangi gün geleceğimi yazmışlardı,sende bi gidip sor bence ,
Ayy cnm dediler bana bende kafamda dedim ki hii unutmam nasilsa 4. Ay yada 5. Ay diye hatırlıyorum simdi sen soyleyince aklima geldi arar sorarim cnm.

kızlar merhaba 22 şubatta doktora gittim bana bebe aspirini verdı bebege giden damardan bitanesi az kan gidiyormuş bebe asprini kullanan varmı acaba

Ins. Sorunun hemencecik çözülür bana ilk öğrendiğimizde vermişti 5 haftalikken sonra kanama oldu bıraktık ultrasonda mı görmüş az kan gittigini bu arada bana pihtilasma varsa önlem olsun duye vermişti

Ins. Sorunun hemencecik çözülür bana ilk öğrendiğimizde vermişti 5 haftalikken sonra kanama oldu bıraktık ultrasonda mı görmüş az kan gittigini bu arada bana pihtilasma varsa önlem olsun duye vermişti

canım öle şu sorun var falan demedı bebeyi besleyen damardandan bitanesı zayıf dedi aspirin verdi açıklama falan yazmadı

bu benim 2. hamileliğim..
ve kesinlikle yer beşiğini öneririm..
ilkinde bu resimde senin beğendiğinden aldım fakat bir süre sonra çocuk sığmadı.
daha sonra yer beşiği aldık..öyle de pahalı bişey değil..80 lira 100 lira arası değişiyor..ama neredeyse 2 yasına kadar kullandık..salonda yanımızda biz film izlerken falan ayağımızla sallardık..uyudumu sora hoop kendi odasına :)
çokta hafif

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/anadizi-besik-karyola-sepeti-besigi-anakucagi-54483689

bizimki buna benziyordu ,,biraz daha büyüktü galiba..ama divanın üstüne falan koyabiliyordum

busefer de gostermesse wur popişine şaplağı.. sipalik yapmasin:)

bende cinsiyetini öğrendim çok şükür benimde bir oğluşum olacak sağlıklı sıhahtli inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…