2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bu haftalarda kan basıncı çok hızlı ertıyormuş oyüzden kılcal damarlarda çatlama olup baş ağrısıyla beraber burun kanaması da yaşanabiliyormuş umarım geçer hemen

walla tam hatırlamıyorum ama sanırım a vitamini fazlalığı sakatlık mı yapıyuomuş öyle bişeyler

yok arkadaşım öyle birşey olmaz... olsa bile ciddi anlamda fazla alım olması lazım. gün içinde ne kadar a vitamini alabiliyoruzki... iki yeğenimde de anneleri vitamin kullandı çok şükür hiçbir problem yaşanmadı. hem sakatlık çok ciddi bir şey doktor neden versin böyle bir durumda...

ben doktoruma elevit vermeyin domuz jelatini varmış dedim. kadın decavit verdim bunda yok dedi. internettede çok yazı gördüm elevitle ilgili.. şüpheliyse ve alternatifi varsa tercih etmemek lazım

evet canım bende çok fazla gördüm elevit ile ilgili yazıları bende içmeyim ozaman ya doktorum verirse decavit içeyim

slm kızlar en son doktora gittiğimizde 12+3 tü bebeğim doktor bana demir hapı verdi bide ağrılarım oluyo diye magnezyuma başladık 3. ayında bunları kullananlar varmı yoksa ben erken mi başladım acaba

Canım bende 12+6 haftalıkken ikili taramaya girdim, doktor folik asiti kesti yerine demir hapı ve bende kalça ağrıları olduğu içinde magnezyum verdi aynı yani :13:

tabi canım bişey olacağı anlamına gelmiyor..
sadece doktorum kusup etmiyorsan,,e güzelde besleniyorsan ..dışarıdan bişeyler almana gerek yok dedi

ben gebeliğin başından beri demir hapı kullanıyorum. kansızlık var bende çünkü. ilk zamanlar pek kilo almamıştım ama resmen 2 hafta da iki kilo aldım gibi çok fena stres oldum doktor bana fazla kilo almaman lazım dedi ama iştahım açık. ilk zamanlarda çıkarıyordum herşeyi. birde zayıf hamile kalmadm. vitamine başlasam daha fena alırım sanki. benmde 1 aydır ara ara bacağıma kollarıma sıra ile ağrılar giriyor. kemiklerim çekiliyor sanki. sanırım magnezyum eksikliğinden. doktora gitmeden başlamak istemiyorum ilaca. ama kilo olayı kafamı kurcalıyor

canım 11.haftada kız tahmini yapmak pek mümkün değil, doktorun cesaretli davranmış 16.haftada söylediği cinsiyetin doğruluğu daha yüksek. yine de 20.haftanda tekrar baktır sen..

Kız dedi doktor geçen hafta ama kesin değil dedi. Göstermiyor anlayacağın bekliyorum ben de

hayırlısı olsun inşallah canım.. banada büyük ihtimalle cinsiyeti erkek dedi doktor..6 martta bidaha gitcez doktora bakalım ne dicek... alışverişede başladık bi kaç şey aldık mavili mavili bide kız olurmuş

ooooo ben o kiloları çatır çatır aldım walla
napcaz bilmiom...
ilk hamileliğimde 25 kilo aldım toplamda
ama sonra verdim 52 kiloya kadar indim..şimdi hemencecik alıverdim kiloları

ooooo ben o kiloları çatır çatır aldım walla
napcaz bilmiom...
ilk hamileliğimde 25 kilo aldım toplamda
ama sonra verdim 52 kiloya kadar indim..şimdi hemencecik alıverdim kiloları

çok kilo almak istemiyorum 10 kiloya kadar izin vermiştm toplamda kendime ama şimdiden resmen 3 kilo aldım ne olacak bilmyrm

kızlar merhaba 22 şubatta doktora gittim bana bebe aspirini verdı bebege giden damardan bitanesi az kan gidiyormuş bebe asprini kullanan varmı acaba

Kızlar dün gece ilk kez şöyle bir şey yaşadım; saat 4'te tuvalet ihtiyacım sebebiyle uyandım. sırt üstü yatıyordum. elim karnıma gitti ve şok oldum karnımın sol tarafı bomboş ama sağ tarafı kocaman şiş ve sertti. Oğluşum kıvrılmış sağ tarafa yatmış O kadar heyecanlandım ki, hemen eşimi uyandırdım o da farketti sağdaki sertliği. sonra ayağa kalkınca geçti, yer değiştirdi demek ki ayy yerim onu ben ya çok şekerdi

ne güzeeellll :)) yakındır hareketlerinide hissedersin..:)

anladım canım Allah gönlüne göre versin inşallah...

amin inşALLAH hepimizin

ben hiç birşey beğenip alamıyorum. hiç bir konuda fikrim yok ne yapacağım

tatlım biraz zaman ver kendine çnkü normalde kafamız sürekli bunlara takılı olmadığı zamanlarda neler üretiyoruz
şimdi şaşkoloz tavuklar gibi donup kaldık :)) benim 2. olmasına rağmen.. daha önce doğum yapan birilerinden fikir al
biz burda yardımcı oluruz ama yüzyüze görüşmek farkl olur..
Bursa da civil de çok güzel şeyler var hemde uygun diğer yerlere göre..
bide alışveriş merkezlerinde ki anatolioum, korupark ve nilüfer carrefour da çok güzel bebek mağazaları var oralardan bişeyler bakabilirsin..
bide C&A da sezon sonunda hem çok güzel indirimler oluyor hem de C A nın mallarıda çok güzel :))
şimdilik benden bu kadar umarım işine yarar

doğdum tarihi 10 diyor ama eğer sezeryan olursan o 1 hafta 2 hafta öne çekiyor yani sen temmuzda doğuracaksın :)

evet bende öyle düşünüyorum ama bayramdan sonraya kalması için çaba sarfedicem
bakalım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…