2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Burada renkli ultrason da yok işimiz burdaki Dr larin tahminine kaldi :KK43: 3 gün sonra tekrar gideceğim başka dr a bakalim...

cnm detaylı ultrasona kadar sen çok inanma en ii orda belli oluyor etrafımdaki bütün arkadaşların cinsiyetleri yanlış çıktı ilk 16 haftaya kadar yanılabiliyorlar detaylıda netleşiyor

cnm detaylı ultrasona kadar sen çok inanma en ii orda belli oluyor etrafımdaki bütün arkadaşların cinsiyetleri yanlış çıktı ilk 16 haftaya kadar yanılabiliyorlar detaylıda netleşiyor

Ben 27. Haftada ancak detayliya girebilirim o zamanda gösterir mi saklar mi bilmiyorum.... Bu belirsizlik çok kötü....

slm kızlar en son doktora gittiğimizde 12+3 tü bebeğim doktor bana demir hapı verdi bide ağrılarım oluyo diye magnezyuma başladık 3. ayında bunları kullananlar varmı yoksa ben erken mi başladım acaba

günaydın arkadaşlar. şu ana kucağı beşik konusunda kafam çok karıştı. benm bebek odası alacağım inşallah ama birde ufak beşik istiyorum şu aşağıda paylaştığım 3 ü bir arada ana kucağını önceden kullanan duyan yada alan var mı hem beşik oluyor hem ana kucağı

$images.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-zB4vRY2T_3E/T9_FrH0_jAI/AAAAAAAAGi0/GVpAYBjPfDA/s1600/TinyLoveCollage.jpg

İyi akşamlar.
Kızlar ben çatlaklar için lierac phytolastil jel kremi aldım.Bugün kullanmaya başlayacağım.Kızımda bu tür şeyler kullanmadığım için çatlağım çok olmuştu.Sizler de başladınız mı?

Ben de aynısını kullanıyorum canım, bir de banyolardan sonra bebeyağı sürüyorum..

slm kızlar en son doktora gittiğimizde 12+3 tü bebeğim doktor bana demir hapı verdi bide ağrılarım oluyo diye magnezyuma başladık 3. ayında bunları kullananlar varmı yoksa ben erken mi başladım acaba

cnm bende magnezyuma başladım. senın bellı aralıklarla giren adet sancısı gıbı mı ağrıların oluyordu. tarif edermisin.
bende fenayım ıkı gundur:KK5:
demir ve vitamın zaten kullanıyordum 10. haftadan beri bende.

hadi yaa sen ultrason görüntünü o sayfadaki kıza yolla istersen o yorumlasın:KK52:

sevgili kocam izin vermiyor, yavrumuzun görüntüsünü internete koyma diyor :)))):KK1::KK1: ama zaten paralel yada 30 dk açı diyebilmek için çıkıntı olması lazım.. hiçbir çıkıntı yok. pozisyon uygun değil sanırım

İyi akşamlar.
Kızlar ben çatlaklar için lierac phytolastil jel kremi aldım.Bugün kullanmaya başlayacağım.Kızımda bu tür şeyler kullanmadığım için çatlağım çok olmuştu.Sizler de başladınız mı?

gunaydin arkadaslar bende alcam kremi sen nerden aldin?ne kadara aldin ? bende alcm internete guvenemiyorum yada hangi siteden aliyim ?

sevgili kocam izin vermiyor, yavrumuzun görüntüsünü internete koyma diyor :)))):KK1::KK1: ama zaten paralel yada 30 dk açı diyebilmek için çıkıntı olması lazım.. hiçbir çıkıntı yok. pozisyon uygun değil sanırım
:KK1::KK1::KK1:çok alemsiniz yahuuuu:KK1:çıkıntı yoksa bilemezler dediğin gibi canım bekleyeceksin sen ozaman başka çaren yok bak ben nasıl bekliyorum ben insan değilmiyim???:KK9::KK9::KK52::KK52::KK9:

cnm bende magnezyuma başladım. senın bellı aralıklarla giren adet sancısı gıbı mı ağrıların oluyordu. tarif edermisin.
bende fenayım ıkı gundur:KK5:
demir ve vitamın zaten kullanıyordum 10. haftadan beri bende.

yok cnm kalça kemiğimden başlayıp bacağıma vuruyodu yürümekte zorluk çekiyodum gerçi çok hareket ettiğimde yorulduğumda artıyordu dinlenince geçiyodu ama doktor verdi

kızlar bu arada benim gibi doğum tarihi ayın 10 ve daha önce gözükenler
doğumlarımız bayrama denk gelir mi acaba
ben kendimin ki muhtemelen hemen bayram dönüşü olur diye düşünüyorum
ama çok stresli bi bayram bizi bekliyor olcekk
güzel stres ama bunlar :KK49:

doğdum tarihi 10 diyor ama eğer sezeryan olursan o 1 hafta 2 hafta öne çekiyor yani sen temmuzda doğuracaksın :)

yani aslında hafta olarak bebeğin bayağı büyümüş.. anlaşılması lazım. uygun pozisyona mı girmiyorda.. belkide kız ve ondan saklıyor :)))

Dr gösteremiyor demedi bu gidisimizde %100 erkek herkese söyleyebilirsin dedi ama ayni Dr bana 11+4 ken kemik yapisina gore %90 kiz demişti ama daha organ yok değişebilir demişti şimdi pipiye benzer bisey gördük ekranda %100 erkek dedi kesimde sen Dr a neden inanmiyorsun kizsa bu bebek o pipi ne diyor??? Bana kalsa hala kiz o gorunende kordon?? Çünkü akli.m karistirdi Dr kesin dedi...

günaydın herkesciklereeeeeee :)
nasılsınız bugün anneler
ben şiş ve kabız olarak dolaşıyorum ortalarda..toplamda 8 kilo aldım daha şimdiden...
suratım bazlama gibi oldu :KK70:

günaydın herkesciklereeeeeee :)
nasılsınız bugün anneler
ben şiş ve kabız olarak dolaşıyorum ortalarda..toplamda 8 kilo aldım daha şimdiden...
suratım bazlama gibi oldu :KK70:
canım merhaba hamiş hamiş dolaşıyoruz işte 8 kilo nasıl aldın sen:KK53::KK53::KK53:bana biraz fazla gibi geldi doktorun ne diyor?ben 12+2 deyim toplamda 600 gr aldım :KK53:

canım merhaba hamiş hamiş dolaşıyoruz işte 8 kilo nasıl aldın sen:KK53::KK53::KK53:bana biraz fazla gibi geldi doktorun ne diyor?ben 12+2 deyim toplamda 600 gr aldım :KK53:

ben de anlamadım walla..
bi yandan da kustum bu süre içinde ,
annem dalga geçti hatta hem kusup hem bu kadar kilo alabilen tek hamile die :)
haftada 1 wc ye uğradığım için olabilir..çok fena kabızım ve acaip gazım var...onlar da 2 kilo yapsa...6 kilo aldım diyelim :KK70:

X