2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

heh heee ben 2 gün önce öğrencem :)) bende netten almaya karar verdim çünkü eczaneyle ciddi fiyat farkı var

kızlar süt renginde ve biraz daha koyu kıvamda akıntı gelıyormu sizden de çokca

hayır olsun inşallah bilinç altı işte... bende geçen gördüm. doğum yapmışım masada yatıyorum bebeğime bakıyorum diyorumki cinsiyeti ne diyorum bebeği gösteriyorlar, birde bakıyorum kız bebek :)
bi kerede oğlum olmuştu öyle görmüştüm rüyamda :)

heh heee ben 2 gün önce öğrencem :)) bende netten almaya karar verdim çünkü eczaneyle ciddi fiyat farkı var

evet annesi sen iki gün önceden öğrenmiş olacaksın inşallahhhhhh merakla bekliyorum biran önce mart gelsin yaahuu

oyyy cidden bilinç altı yaa demi ama gerçek gibi ya rüyası bile ne kadar güzel ahh ahh inşallah gerçeklerini de yaşarız

yaşarız yaşarız inşallah :) bencede mart gelsin, gün sayıyorum resmen hatta bazen diyorumki iyiki şubat 28 gün çekiyor fazladan 3 gün beklemiycez :)))

1 kahve fincanı limon suyu
1 tatlı kaşığı kakao yağı
1 tatlı kaşığı greyfurt yağı
1 tatlı kaşığı lavanta yağı
1 tatlı kaşığı jojova yağı
1 tatlı kaşığı kayısı Çekirdeği Yağı
1 tatli kasigi bal

Bu karışımı yapip hergun masajla karin , kalca , bacak bolegelerine sürülecek. (Ya da nereniz kilo aliosa)

ben de masada kolayca dogum yaptigimi gormustum ayyy ne kolaymis ben heryil dogurayim diye ruyada hayal kuruyordum
Allah ruyalarimizi hayra cikarsinnn bi tek o ruyamda erkek gormustum ama diger 4 5ruyamda kiz gordummm kiza da alistim ha ufaktan ufaktanAllahim sagsalim dogurmayi nasip etsin deee cinsiyyet dileyim ilk diye belki onda yok...

Ben de senden 1gun once ayyy bu mart ucarak gelseeee
kızlar süt renginde ve biraz daha koyu kıvamda akıntı gelıyormu sizden de çokca
ohoooo adet gunumden onceden basladi simdiye kadar....normalmis kokusu olmadigi sureceeee...gerci ben de koku yoktu ama yine de iltihap cikmistiii gecti sukur

yaşarız yaşarız inşallah :) bencede mart gelsin, gün sayıyorum resmen hatta bazen diyorumki iyiki şubat 28 gün çekiyor fazladan 3 gün beklemiycez :)))
ayni benim dusuncem

hepsinimi???????

"her yıl doğururum" o da iyiymiş :)) ben o gün 16 haftalık olcam dr görür umarım... heyecanla bekliyoruzzzz.... bomba haberler önümüzdeki ayy patlıyor canım
hepsinimi???????

heh heee bende o tepkiyi verdim kendimce... :) bir tek kakao yağı kullandığım için

Bugün fazla duygusalim galiba.televizyonda eski bir dizi vardı menekşe ve halil. Oradaki ninni çok etkiledi beni. Dinlemek isterseniz. Toygar ışıklı ninni

ya şimdi takvimine baktımda sen 16. haftandasın neden şimdi gidip öğrenmiyorsun???

Solun kızlar içimi rahatlattınız bu ara biraz arttıydı bahsettiğim akıntı ama progesteron hormonu artışındanmış. birde çok baş dönmelerim oluyor.
hanı asansörde sarsılırsınız ya tum gun ara ara öyle hissediyorum o da hormonlardanmış..
şu sıralar hamılelıge alışma dönemimiz artık rahat edicez inşallah

:)) martı sayan sayana benimde 2 hafta beklersem martta olucak benm doğumgünün 4 mart kısmetse o güne ayarlayıp gideyim bana hediye olur.kendi kendime kutlamış olurum :)

kızlar ya çatlak ve kremi konusunda konu bayağı ilerlemiş. tamam bakımda önemli ama genetik faktörler cildin yapısıda etkili bu konuda ilk hamileliğimde sadece bebeyağı kullandım ki çok ta düzenli olmamakla birlikte 7 kilo aldım tek çatlak yoktu 2. hamileliğimde 20 kiloya yakın aldım 2. de de çoğunluk kullanmayı unutaraktan bebe yağı kullandım onda da çatlak oluşmadı. doktorum ilk gebelik mi diye sordu geçen gittiğimde de çok kasmayın bence siz kullanmaya çalışın kremleride gerisini takmayın rabbim yeterki sağlıkla şu doğumu atlatıp bebeleri kucağımıza almayı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…