2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:)) martı sayan sayana benimde 2 hafta beklersem martta olucak benm doğumgünün 4 mart kısmetse o güne ayarlayıp gideyim bana hediye olur.kendi kendime kutlamış olurum :)

kızlar ya çatlak ve kremi konusunda konu bayağı ilerlemiş. tamam bakımda önemli ama genetik faktörler cildin yapısıda etkili bu konuda ilk hamileliğimde sadece bebeyağı kullandım ki çok ta düzenli olmamakla birlikte 7 kilo aldım tek çatlak yoktu 2. hamileliğimde 20 kiloya yakın aldım 2. de de çoğunluk kullanmayı unutaraktan bebe yağı kullandım onda da çatlak oluşmadı. doktorum ilk gebelik mi diye sordu geçen gittiğimde de çok kasmayın bence siz kullanmaya çalışın kremleride gerisini takmayın rabbim yeterki sağlıkla şu doğumu atlatıp bebeleri kucağımıza almayı nasip etsin.

oo maşallah şanslısın :)

Solun kızlar içimi rahatlattınız :nazar: bu ara biraz arttıydı bahsettiğim akıntı ama progesteron hormonu artışındanmış. birde çok baş dönmelerim oluyor.
hanı asansörde sarsılırsınız ya tum gun ara ara öyle hissediyorum o da hormonlardanmış..
şu sıralar hamılelıge alışma dönemimiz artık rahat edicez inşallah:KK52:

o akıntı bende de oluyor :) ya artık rahatmı ederiz şiştikçe daha mı rahatsız oluruz bilmem bence hamile kaldığımız andan itibaren bebelerimiz büyüyüp evleninceye kadar rahat yok bize :)

o akıntı bende de oluyor :) ya artık rahatmı ederiz şiştikçe daha mı rahatsız oluruz bilmem bence hamile kaldığımız andan itibaren bebelerimiz büyüyüp evleninceye kadar rahat yok bize :)

cnm haklısın:KK52:
üstelik son aylarımız çok sıcaklara denk gelıyor.
temmuz ağustosta iyice şişicez sıcaktan ödemlerimiz bı o kadar fazla olucak anaamm:KK17:
sıcaklardan uyuamıcaz, en azından o zaman kadar rahat edelim yaw:KK52:

Arkadslar merhaba,dorktor kontrolüme gttım on bes gun once cınsyetıne erkeğe benziyor demıstı sımdı ıse kıza benzettı,18.hafta net belırgın olur ve soylerız dedı,size de böyle seyler oldum u?

annemin dediğine göre evlenselerde rahat yok :)))

kesinlikle en rahat anlarımız kundakta yanımızda olduğu anlar :) oğlum lise1 e gidiyor o kadar merak edip üzülüyorum ki birde anneannesinde kalıyor bursada aklım hep onda çok özlüyorum bebekliğindeki gb hep yanımda olsa diyorum ama hayat böyle doğup büyüyorlar kendi hayatları oluyor rabbim evlatlarımızı hep iyi insanlarla karşılaştırsın rabbim doğru yolundan şaşırmasın inşllh

şua n beynimde kalbimde o kadar çatlak varki :KK43: keşke tüm bedenim çatlak olsaydıda ruhum pürüzsüz olaydı.aha da bir duygusal ben dizi ninni duymama gerek kalmadan:KK43:

Vallahi canim al benden de okadar.nereme sursem o kremleri bilmiyorum. Ninni bahane duygusallik hat safhasında.son 2 haftadır bende hiç iyi değilim.
Rabbim yardım etsin bizlere canım.

kesinlikle en rahat anlarımız kundakta yanımızda olduğu anlar :) oğlum lise1 e gidiyor o kadar merak edip üzülüyorum ki birde anneannesinde kalıyor bursada aklım hep onda çok özlüyorum bebekliğindeki gb hep yanımda olsa diyorum ama hayat böyle doğup büyüyorlar kendi hayatları oluyor rabbim evlatlarımızı hep iyi insanlarla karşılaştırsın rabbim doğru yolundan şaşırmasın inşllh

amin canım aminnnn

"her yıl doğururum" o da iyiymiş :)) ben o gün 16 haftalık olcam dr görür umarım... heyecanla bekliyoruzzzz.... bomba haberler önümüzdeki ayy patlıyor canım :KK66:

heh heee bende o tepkiyi verdim kendimce... :) bir tek kakao yağı kullandığım için:KK66:
sende de ayni tepkiler varsa normalmisim:KK9:

Bugün fazla duygusalim galiba.televizyonda eski bir dizi vardı menekşe ve halil. Oradaki ninni çok etkiledi beni. Dinlemek isterseniz. Toygar ışıklı ninni
duygularim tavan bi de dinlesen gozyaslari seller sular olucak:KK5:

ya şimdi takvimine baktımda sen 16. haftandasın neden şimdi gidip öğrenmiyorsun???
En son 12haftada doktora gittim 16dan once soylemiyoruz dedi..ultrason dk.umla tedavi dk.um ayri cnm kendi dk.da 18 haftada gel diyince benim bebis gormem martin 5ini buluyoo..sabr edicez artikkk..hem benim icin boyle daha iyi ultrasonun zararlarindan cok korkarim gec gec gitmem icimi rahatlatiyor..sukurler olsun hersey yolunda gidiyor ihtiyac kalmiyor..tek cinsiyyet icin gide bilirdim kocis isteseydi benim icin fark etmiyo o da gitme diyince ben de randevumu bekliyorum artik:KK34:

cnm haklısın:KK52:
üstelik son aylarımız çok sıcaklara denk gelıyor.
temmuz ağustosta iyice şişicez sıcaktan ödemlerimiz bı o kadar fazla olucak anaamm:KK17:
sıcaklardan uyuamıcaz, en azından o zaman kadar rahat edelim yaw:KK52:[/QUOTE

benm bebelerim kasımda doğdu bunu bende bilmiyorum ilk defa yaza denk gelecem bakalım daha zor diyorlarda hayırlısı olsun artık

Arkadslar merhaba,dorktor kontrolüme gttım on bes gun once cınsyetıne erkeğe benziyor demıstı sımdı ıse kıza benzettı,18.hafta net belırgın olur ve soylerız dedı,size de böyle seyler oldum u?

kızımda 4. aya kdr erkeğe 4. aydan itibaren göstermiyor kız olabiir dendi kız geldi :)

aynen torunlara kim bakacak yoksa:KK52:

oo rabbim ömür verirse değilmi bide torunlar var aaaa ne zaman emekli olacaz biz yavvv

ayyy canım deme öyleeee :KK43: Allah yar ve yardımcın olsun , aha da bende duygusala bağladım :KK43:(

yok canım kıyamam her gecenin sabahı vardı bunuda atlatıcam :) bağlamayın duygusala güzel gnlerin tadını çıkarın

Vallahi canim al benden de okadar.nereme sursem o kremleri bilmiyorum. Ninni bahane duygusallik hat safhasında.son 2 haftadır bende hiç iyi değilim.
Rabbim yardım etsin bizlere canım.

amin canım inşllh rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

he hee hee bak nasılda anladın :))

annem bir gittin iki kişi geliyosun, sora 3 kişi geliceksin yandımm diyor:KK52:
e tabi işin şakası bu tabi:KK52: en istediim şey kalabalık aile. allah kısmet ederse 3 çocuk istiyoruz.:KK34:
bizde 3 kardeşiz, şahane birşey :nazar: Allah sağlık versin kardeşlerim benim canım, kanım, herşeyim:nazar:

yanilmalar ola biliyor..dogana kadar emin olamiyor insan:KK9:
bi arkadasim doguruncaya kadar kiz bekledi herseyleri pembis pembisss cikinca oglan cikmazmiiii:KK9:...pek te maddi durum iyi olmadigindan yenileri alinamadi oglan pembis pembis buyufuuu:KK52:

kiz sen iste bu karisimi yapar cam bi kavanoza koyarsin gerek oldukca kullanirsin krem gibi epey gider bu heralde.
kavanozda kalinca iceriyi etkisi azalmazmi??? Yani dogal karisimlari hep kullaninca yapin diyorlar kavanozda falan tutunca etkisi yok oluyormusss...

amin cnm inşallah..

X