2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben geldim. ama malesef kötü haberle geldim. bu doktor da baktı baktı durdu durdu ama kalp atışı yakalayamadı. malesef 2 gün önce durmuş minik kalbi sağlık olsun napalım.. bir dahaki sefere artık

Canim arkadasim Allah sabir versin.Allah en kisa zamanda yuzunu guldursun. Dualarim seninle Allaha emanet ol...

Benimde burdaki doktorum gyno feron sanol demir ilaciyla decavit vitamin verdi.ilaclar kabiz ve alerji yapti beni. Suan vitamini icmiyorum. Bende ilk hamileligmde gynoferon icmistim yan etki yapmamisti. Bende ilac bitince gynoferon alayim bari cok saol cevap verdigin icin canim. Vitaminde kullanmak istemiyorum kilo cok alirim diye korkuyorum cunku. O yuzden sordum arkadasim

rica ederim canım vitamin yerine bol bol meyve yicez artık

ya kızlar birde yeri deil ama kulağınızda olsun ben iş arıyorum eşimden ayrılma kararı aldım. oğlumu kızımı alıp bursaya kesin dönüş yapacağım.daha 3 yıl öncesine kadar kolejde kütüphane memuru olarak ve öğrenci kayıt bölümlerinde çalıştım. önce işimi ayarlayıp öyle dönmek istiyorum kısmetse 9. ayıma kadar hatta doğuma kadar çalışmayı düşünüyorum.eğer duyarsanız etrafınızda böyle bir iş imkanı olursa bana yazabilirmisiniz. 3 çocuğumla tek başıma ayakta kalma mücadelesi vereceğim Rabbiminde izniyle inşllh alnımın akıyla şu durumdan kurtulmak istiyorum.

zor bir karar ama bu kararı vermenin geçerli sebepleri vardır elbet. Allah yolunuzu açık etsin inşallah canım..

kızlar bebek alışverişine başladınız mı ufak ufak ??

ben bu haftasonu bebek yatağı ile başlamayı planlıyorum :)

ya kızlar birde yeri deil ama kulağınızda olsun ben iş arıyorum eşimden ayrılma kararı aldım. oğlumu kızımı alıp bursaya kesin dönüş yapacağım.daha 3 yıl öncesine kadar kolejde kütüphane memuru olarak ve öğrenci kayıt bölümlerinde çalıştım. önce işimi ayarlayıp öyle dönmek istiyorum kısmetse 9. ayıma kadar hatta doğuma kadar çalışmayı düşünüyorum.eğer duyarsanız etrafınızda böyle bir iş imkanı olursa bana yazabilirmisiniz. 3 çocuğumla tek başıma ayakta kalma mücadelesi vereceğim Rabbiminde izniyle inşllh alnımın akıyla şu durumdan kurtulmak istiyorum.
Canım merhaba ayrılma kararı almışsın okuyunca çok üzüldüm.3 çocukla bu kararı aldıysan eğer demek ki mantıklı sebeplerin var.Seni çok iyi anlayabiliyorum.Ben de günlerdir çok kötü durumdayım.Hergün ağlamaktan artık bıktım.Sürekli stres sıkıntı huzursuzluk:KK43:Karnımın kasıldığını hissediyorum.Bebeğimde benim stresimi hissediyor eminim:KK43:Eşimle hiç anlaşamıyoruz,okadar zıt karakterlerizki birbirimize.Artık eve gitmeyi bile istemiyorum.Annemi,babamı,eski hayatımı çok özlüyorum.Kendimi çok çaresiz hissediyorum ama şimdilik elimden bir şey gelmiyor.Benim de kendime bir iş bulup kendi ayaklarım üzerinde durmam lazım.Hayatımın geri kalanını nasıl yaşamak istediğimi de artık herkese söylemem lazım sanırım:KK43:

ben uzman tv de izledim şey diyordu tecrübeli anneler 13. haftada bile hissedebilir diyordu. belkide gerçekten hissetmişsindir. bende çok sabırsızlanıyorum..... :) bu arada bence kanama olayını bir sor doktoruna ne olur ne olmaz

teşekkür ederim canım :KK16: ya ama ben çok tecrübesizim ama çok araştırıyorum bazı anneler 12. haftada bile hissediyorlarmış gerçi benim bebeğim çok tembel ben onu zor hissederim ama öksürünce bariz hissettim yada ben öyle zannettim :KK1: kanama ya gelince daha önce crinone fitil kullanıyordum 12. haftaya kadar kullandım sonra bıraktım ondan olabilir mi bilmiyorum devamı gelirse doktorumu arayacağım hemen korktum çünkü hiç böyle olmamıştı :26:

kızlar alışveriş noktasında paylaşımlarda bulunalım... değişik fikirler bizi daha iyi yönlendirecektir. alternatifleri düşünmüş oluruz...

ben bebeğime ilk alışverişimi yaptım. oto koltuğu aldık eşimle.. hem indirim vardı fırsatı kaçırmak istemedik. tam yatar özelliği var. yenidoğana uygun. 25 kg olana kadar kullanılabiliyor. daha cinsiyet belli değil ama biz füme kırmızı tercih ettik. hem kıza hem erkeğe uygun diye.

kızlar alışveriş noktasında paylaşımlarda bulunalım... değişik fikirler bizi daha iyi yönlendirecektir. alternatifleri düşünmüş oluruz...

ben bebeğime ilk alışverişimi yaptım. oto koltuğu aldık eşimle.. hem indirim vardı fırsatı kaçırmak istemedik. tam yatar özelliği var. yenidoğana uygun. 25 kg olana kadar kullanılabiliyor. daha cinsiyet belli değil ama biz füme kırmızı tercih ettik. hem kıza hem erkeğe uygun diye.

güle güle kullansın canım :) aldıklarımızın fotolarını ciciler başlığına ekliyoruz, ekle sen de istersen fikir olur herkese.

park yatak almaya karar verdim internet araştırmalarım üzerine, kraft'ın calipso modeli çok hoşuma gidiyor. ama daha gidip canlı görmedim, bir araştırma yapacağım.

yatak konusunda ben çok kararsızım bazen hiç almayayım diyorum nasıl olsa yanımda uyur ilk başta.. bazende önce bebek yatağı sonra büyüyen ahşap modellerden alayım diyorum... bazen park yatak düşünüyorum bi öyle bi böyle... neden park yatağa karar verdin canım ?

yatak konusunda ben çok kararsızım bazen hiç almayayım diyorum nasıl olsa yanımda uyur ilk başta.. bazende önce bebek yatağı sonra büyüyen ahşap modellerden alayım diyorum... bazen park yatak düşünüyorum bi öyle bi böyle... neden park yatağa karar verdin canım ?

çevremde bebeği olan kime sorsam park yatak kullandıklarını ve çok memnun olduklarını söyledi. ama öncesinde ben de çok araştırmıştım. taşınabilir oluşu, sallanabiliyor oluşu, 3 yaşına kadar kullanılabilmesi benim hoşuma gitti. çocuk odası yapmayı düşünmediğim için de mantıklı geldi. 3 yaşından sonra artık ufaklık da kendini bilmeye başladığında park yatağı çantasına kaldırır diğer çocuğa saklarım, ufaklığa da oda alırız diye düşündük biz.

ilk zamanlar yanımda yatırmak için küçük bir beşiğe de masraf yapmak istemedim. zaten toplasan 3-4 ay ancak yatacak. park yatağı odama taşırım diye düşünüyorum ilk zamanlar için. odadan odaya gezdiririm yatağı :KK9:

çevremde bebeği olan kime sorsam park yatak kullandıklarını ve çok memnun olduklarını söyledi. ama öncesinde ben de çok araştırmıştım. taşınabilir oluşu, sallanabiliyor oluşu, 3 yaşına kadar kullanılabilmesi benim hoşuma gitti. çocuk odası yapmayı düşünmediğim için de mantıklı geldi. 3 yaşından sonra artık ufaklık da kendini bilmeye başladığında park yatağı çantasına kaldırır diğer çocuğa saklarım, ufaklığa da oda alırız diye düşündük biz.

ilk zamanlar yanımda yatırmak için küçük bir beşiğe de masraf yapmak istemedim. zaten toplasan 3-4 ay ancak yatacak. park yatağı odama taşırım diye düşünüyorum ilk zamanlar için. odadan odaya gezdiririm yatağı :KK9:

evet aslında mantıklı... aklımda bulunsun. peki dolap ?

X