2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim canım cevabın için soracağım gittiğimde

çok sevindim canım inşallah memnun kalırsıbiz gittiğimizde daha küçüktü bizim bebiş 3 boyutlu çekmedi hiç ama cihazı iyiydi doktorun senin görebileceğin bir ekran da var ben doktorumu değiştirdim bu arada floryaya gidiyorum haberdar et benide gelişmelerden inşallah bebişin iyi haberlerini verisin bize annesi

canım bazı doktorlar eğer ikili testin güzel çıkarsa 3 lü ve dörtlüye gerek duymuyorlarmış bizim ikili testimiz güzel çıktı şükür ama üçlü ve dörtlü kaç haftalıkken yapılıyor bilmiyorum bir dahaki kontrol içinde bişey söylemedi üçlüyü değilde organ taramasını yaptırırım ben

kızlar moralim çok bozuk ikili testimın ultrason ıyı cıktı kan testım kotu cıktı. Doktor amnıyosentez dedı. Yaptırmalımıyım

canım bence bir kaç doktora da görün iyi araştır ama inşallah iyi çıkar herşey hayırlısı olsun hakkında

hamişleeeeeeeeeeeerrrrrrr günaydııııınnn

bugün biraz uykucu moddayım sanırım. zor uyandım.midemde hafif hafif bulanıyor
geçsin artık bulantılarım yaaaaaaa

günaydınnnnn canımmmmm bu sabah benimde miğdem çok bulanıyor ne güzel gitti artık diyordum

günaydin sevgili anneler

umarim hepimiz icin kolay bi gün olur...ben iyice korkmaya basladim zira...

birazdan kahvalti yapacagim...

bugün doktorda randevumuz var bakalim bebisim nasil...en son 7 haftalikken gördüm....

oyyyy çok sevindimmm şimdi nasılda büyümüştür o annesi gör bak hareketlenmiştir bile umarım iyi sonuçlarla gelirsin geldiğinde yaz muahakkak heee gitmeden önce çikolata yeee inşallah kıpır kıpır oynar bebiş gerçi bende hiç işe yaramadı ama

kıyamam sana yaaa bırak çıksın zaten sonrasında hiç saklayamayacaksın bende iki kilo vermiştim ama verdiklerimi geri almışım umarım hamileliğim boyunca çok almam

türkiyede ikili test zorunlumu arkadaslar?

canım zorunlu değil ama ben muhakkak yapılması taraftarıyım

kesinlikle sana katılıyorum arkadaşım

amin canım gerçekten doktor çok önemli, özelde de var öyle doktorlar yok değil ama dediğin gibi Allah iyi doktorlarla karşılaştırdın senin şansın varmış çok iyi doktora denk gelmişsin memnunsan bırakma bence

insallah gösterir cinsiyetini...

ben yaptirmayi düsünmüyorum bakalim fikrim degismezse...

doktorunuz kacinci haftadan itibaren sizi hangi sekilde ultrasonla muayene etti?

canım ikili testi mi yaptırmayacaksın ? bence yaptır yaaa bu arada doktorum beni ilk iki muayenede alttan muayane etti sonra karından bakmaya başladı

Taytlar hayat kurtaricim oldu canim, 1 aydir sadece tunik ve tayt giyiyorum :)

ay kesinlikle ya taytlar çok büyük rahatlık bende iki aydır falan sürekli tayt tunik giyiyorum çok rahatım birde hamile taytı aldım ohhhh değme keyfime

canım çok üzüldüm ya inşallah onların ultrasyon cihazı bozuktur bence başka doktorlara da git Rabbim yardımcın olsun inşallah düşündüğün gibi değildir

beni alttan muayene etti son iki kez en son sordugumda bugünde son kez alttan bakacagini söyledi.

normalmi sizce?

canım sen kaç haftalık oldun ki halaa alttan bakıyor

ben 14. haftamdayım ben de 12. haftaya kadar sadece folik asit kullandım şimdide sadece kan hapı kullanıyorum ama vitamin falan vermedi dr bnm drum doğalcı sıkı bi beslenme verdi o kadar...

him baktim cnm en sonuncu pantolonu begendim :)

cnm bana ilginc geldi ama dr. Sonucta vardir bi bildigi.

acik acik soracagim bakalim...

bende bir kac pantolon aldim....

evt baya degismistir herhalde son muayeneden sonra

yaptirmayi düsünmüyorum yani sonucta hersey Allahtan...

13 haftalik olduk ama hala alttan bakiyor...

ben 14. haftamdayım ben de 12. haftaya kadar sadece folik asit kullandım şimdide sadece kan hapı kullanıyorum ama vitamin falan vermedi dr bnm drum doğalcı sıkı bi beslenme verdi o kadar...
Anladım ama duyduğum kadarıyla nekadar iyi beslenirsen beslen vücuda gereken vitamini sağlayamıyormuş ve buyüzden vitamin takviyesi gerekiyormuş ben doktoruma soracağım cumartesi günü gittiğimde

acik acik soracagim bakalim...

bende bir kac pantolon aldim....

evt baya degismistir herhalde son muayeneden sonra

yaptirmayi düsünmüyorum yani sonucta hersey Allahtan...

13 haftalik olduk ama hala alttan bakiyor...

Ne bilim cn aksine derler ki alttan bakmak tehlikeli .. benim bitek kalp atisini gormemislerdi karindan o zaman bakmisti cok kisa.karindan baksin bak nasil guzel bebegini net goruceksin.benimki dun elleri basinda yatiyordu.onceki haftada ayak ayak ustune atmıştı beyfendi :)

oyyy yerim ben onu...

ben acidan ekrana bile bakamiyorum dogru dürüst...

kızlar slm 2-3 gündür kasık ve karın ağrısı çekiyorum sıcak su torbaları da fayda etmedi,
şimdi doktorumu aradım,hemen gel bakalım dedi,çok heyecanlıyım,bı de rahım perdesı ıcınde demıştı agrın olursa gel diye,
İnşaallah bişey çıkmaz , dua edin nolurr:26:

Son düzenleme:
oyyy yerim ben onu...

ben acidan ekrana bile bakamiyorum dogru dürüst...
aaa aciyomu ben aliskin oldugum icin :) insalah bi daha bakmaz da keyfini cikarirsin.

canim bende de var suanda bile agriyor.insallah onemsizdir seninkide.

benimde 1 martta randevum iple çekiyorum

xnm ben hic dogru duzgun beslenmiyorum.kabaca anlatirmisin ne verdi sana ?

vala canım klasik olanı sık yemek... her öğün mutlaka meyve olacak dedi yani günde 5 6 öğün meyve her öğünde süt veya süt ürünleri yada et veya baklagil ( ama yağsız dana eti yada derisiz tavuk yada balık) olacak dedi, kesinlikle şeker yok hamur işi pilav makarna mantı patates yok, ekmek sadece sabahları oda tam buğday yada kepekli, günde 3 lt sıvı alımı, günde muhakkak bir porsiyon sebze ama kesinlikle ambalajlı yiyecek yok çikolata, bisküvi vesaire, konserve yok, haftada 2 ya da 3 kez mutlaka balık bunlardı canım bide sadece kan hapı kullanıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…