2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

masallah sana...ben iki saat arayla yemedim daha hic bugune kadar...acaba onun da mi etkisi var?

kuru pasta mideni bozmuyormu?

yok tatlım suan çayla ıyı gıdıyor. zaten tuzlu olanlarından yıyorum. hemde cok degıl 2-3 tane zaten senı tutuyor. karnını doyurmak ıcın degıl zaten miden bos durmasın

evet ya banada soda ıc dıyorlar ama ondan sonra sankı benım mıdem daha cok yanıyor gıbı gelıyor. vallaha ıcebılıyorsanız ıcın bol mıneralli yarasın bebişlere

Merhaba canım hayırlı olsun hamileliğin. Bende medicana da yapıcam doğumu mu vr bende maphre sigorta ile süleyman akarsu ya gideceğim çarşamba ilk defa. Sen kime gidiyor sun?

medıcana da bi arkadaşım doğum yapmıştı pahalı geldi bana biraz,bu sıgortayla dahamı ucuz oluyo sız ne kadar ödediniz??

Amasya elması bulursan ondan al sulu sulu yersın inşallah. bebisinede vitamin olsun

malesef canim yurtdisinda yasiyorum...bulamam burda ama elmayi genel olarak deneyecegim...

zencefilin poset cayini ictim tabi hic fada etmedi...tazesini icmedim ama denerim böyle devam ederse...

yok tatlım suan çayla ıyı gıdıyor. zaten tuzlu olanlarından yıyorum. hemde cok degıl 2-3 tane zaten senı tutuyor. karnını doyurmak ıcın degıl zaten miden bos durmasın

iyi gelen ne varsa deneyecegim...yeterki gecsin...

hadi inşallah düzelir biraz daha. oradaki kontrollerin nasıl gidiyor.farklı bir işleyiş var mı türkiyeden. su haftalarda sunlar var. bu yaptırıyorlar falan dıye.

Figen Hanım'dan randevu aldım canım, haftaya pazartesi sabah gidiyorum çok heyecanlıyım, çok özledim bebişimi

Hem bir hastaneyi ve doktoru tanımış olurum, inşallah memnun kalırım. Ultrason cihazı nasıl oranın, büyük ekrana yansıtıyor mu ben de göreyim diye? Bir de 3 boyutlu çekiyor mu seni? Başka doktora gidiyordun sen ama cihazları aynıdır hastanenin heralde?

hadi inşallah düzelir biraz daha. oradaki kontrollerin nasıl gidiyor.farklı bir işleyiş var mı türkiyeden. su haftalarda sunlar var. bu yaptırıyorlar falan dıye.

insallah canim...miz miz bir kadin oldum iyice...

burdaki kontrollerde farkli birsey yok...

bazi konularda türkiyenin doktorlar daha gelismis gibi geliyor bazen bana....

kızlar merhaba ben giremiyorum girdiğimdede son sayfayı okuyup çıkıyorum umarım herkes iyidir. aranızda istanbuldan avukat ola anne adayımız var mı?. özelden bişey sormak istiyorum

Kızlar korkmayın eger agrılarınız dayanılmayacak şiddette değilse ve kanmanız yok ise gebelik sürecinden kaynaklanıyor demktir. doktorlar genelde magnezyum destegi veriyor bu tur agrılar için.. herkese keyifli ve mutlu hamilelikler:))

Kizlar bisey sorucam.. nisa hastanesinde dogum yapmayi düşünüyorum ama fiyat sormak aklima hic gelmedi netten baktim bulamadimda.. yakin zamanda dogum yapan veya yakini dogum yapmis biri varsa biliyosunuzdur belki fiyatlar nasil?

Canım, bebeğinin sağlıklı olmasın çok sevindim. Cinsiyet için ise, hayırlısı ne ise o olsun . Sonuç da iki seçenek var değilmi ya K yada E Ama allah gönlüne göre versin, Hayırlısı ile bebişlerimize kavuşuruz inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…