2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ohhh ne guzel, bebişleri gordugumuz gunun en guzel gunumuz

konuda face den bahsetmek yasak.. ban alabilirsiniz.. ve konu kapanmıştı bu yüzden bi kere..

tatlım memnun musun diğer vitaminlerden farkı ne?
kabızlık problemin varsa iyi geldi mi?

cnm diğer vitamınlere göre daha kapsamlı bır vıtamınmış.
evet kabızlığa çok ii geldi

cinsiyetleri belli olan çok kişi vardı, ara sayfalarda kaynadı gitti. herkes ayçaaaaaa'ya söylese de ilk sayfadaki tabloya eklesek cinsiyetleri de :)

cnm saolasın evet hayırlısı olsun bizi merakta bıraktı ama 1 marta ne kaldı şurada

kızlaarrr bizde göbüşlerimizi paylaşalım ben ekliyorum şimdi katılan olursa çook güzel olur

Eki Görüntüle 971156

cnm maşallah göbiş çok tatlı çıkmış ortaya.
benım de çıksın seve seve paylaşırım

öylemi hepsi içinde yani uygunmuş fiyatı.sen bunu toplu ödememi yaptın,sigorta şirketine ya tam bılmıyorum da o yuzden soruyorumm teşekkürler

LİMİTSİZ DOĞUM SİGORTASI PAKETİ
Türkiye'de ilk kez, bekleme süresi uygulanmadan annelik (doğum paketi) teminatı: MEDİCANA Hastanesinde ve KORU Hastanesinde Geçerli Doğum Paketi
Hamile olan anne adayları Sağlık Sigortasına başvurarak; rutin kontroller, tahliller ve normal yada sezaryan doğum ayrımı olmadan Ankara'daki Medicana International Hastenesi veya Ankara Koru Hastanesin'de ek bir ücret ödemeden doğum gerçekleştirebilir. Medicana ve Koru hastanesinde geçerli doğum paketi için ödediğiniz toplam prim üzerinden size devletin sağladığı vergi avantajı sayesinde ödemiş olduğunuz primlerin % 15'lik bölümünü özel sektörde iş yerinizde ya da kamu çalışanıysanız, kurumunuzdan maaşınızla birlikte geri alabilirsiniz. Sağlık Sigortasın'da Anlaşmalı hastanelerde sunulacak sağlık hizmetleri, hastanenin Sağlık Bakanlığı ruhsatında tanımlı branşlarında ve SGK anlaşması kapsamındaki kadrolu hekimlerince verilmektedir.
Epidural Anestezi SGK Tarafından Ödenmemesine Rağmen Doğum Sigortası Yaptıranlar Ek Ücret Ödemeden Kullanabilecekler !
Limitsiz Doğum Sigortası Poliçesinde 10 Eşit Taksit İmkanı Sunmaktayı
Anlaşmalı Kartlara +2 taksit ile 12 Taksite Kadar Artma İmkanı Bulunmaktadır.
Medicana Hastanesinde Geçerli Doğum Paketinde Ödenecek Toplam Tutarlar :
Sağlık Sigortası Primi + (Doğum Paketi Primi 1.875 TL) = Toplam Tutar.
Koru .Hastanesinde Geçerli Doğum Paketinde Ödenecek Toplam Tutarlar :
Sağlık Sigortası Primi + (Doğum Paketi Primi 2.500 TL) = Toplam Tutar.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta ve yatarak tedavi planınıza ekonomik bir ek primle dahil edebileceğiniz doğum teminatı ile ; artık anlaşmalı özel hastanelerde ilk haftadan itibaren doktor muayenesi, rutin incelemeler ( kan sayımı, açlık kan şekeri, kan grubu, indirect coombs testi, hepatit B taşıyıcılık testi, mikrobik testler, idrar tahlili, tarama testleri, ense kalınlığı ölçümü ve birinci trimestr tarama ile üçlü tarama testi, aminosentez, şeker yükleme testi, ultrasonografi ve NST ) ve doğum eylemine (normal doğum 1 gün ve sezeryan doğum 2 gün yatış) fark ödemeyeceksiniz. Bekleme süresi olmadan faydalanabileceğiniz anlaşmalı kurumlarımız Medicana Ve Koru Hastanesinde Geçerlidir..

cinsiyetleri belli olan çok kişi vardı, ara sayfalarda kaynadı gitti. herkes ayçaaaaaa'ya söylese de ilk sayfadaki tabloya eklesek cinsiyetleri de :)

cnm bir de 2014 temmuz anneleri sayfasında cinsiyet ile ilgili anket yapmışlar,
onu bir tek aycaaaaaa ekleyebiliyor sanırım.
aycaaaaaa duy bizi

cnm gecen hafta test yaptiuysan hamile olsan % 100 cikardi bence 3 aylik bebek.

dogum yapmadan parasini mi odediniz cnm..

cnm daha gobegim yok aksine kilo vermisim bi kilo bu ay.

Evet canım doğum yapmadan parasini ödedim. Bir aksilik durumunda geri iadesi var.ben tüp bebek doktoruma her muayenede 300 tl ödemekten bıktım. Bu şekilde sadece 12 tl ödeyerek muayene ücreti ve 10 güne kadar para vermiyorsun.
Ben kan ve 2 li testlerimde ve muayene için kese gormeye başlandı ücret şu zamana kadar 1000 tl den fazla ödedim.
Bu şekilde mantıklı geldi hastane ve doktor dan da herkes memnun.

cnm saolasın evet hayırlısı olsun bizi merakta bıraktı ama 1 marta ne kaldı şurada

cnm maşallah göbiş çok tatlı çıkmış ortaya.
benım de çıksın seve seve paylaşırım

evet canım tatlılığını bide bana sor bütün gün elim göbüşümde geziyorum :)

Mrb kizlar bende arada takip ediyorum benide listeye kaydedermisiniz
Yenihamile.
2. Bebegim
Sat 11 kasim 2013
13 haftalik olduk
Cinsiyeti cok merak edenlerdenim bir kizim var 3 yasinda ben 31 yasindayim istanbul pendikteyim :) :)

kızlar ben anadolu yakasında oturuyorum,annemler avrupa yakasında güngörendeler..bende anneme yakın bi yerde doğum yapmak istiyorum..güngörende ilgi hastanesi var aklımda..aranızda bilen duyan,ilgi hastanesinde doğum yapmayı düşünen ordan doktor tavsiye edicek olan var mı?

maşallah ne kdr büyümüş göbüşün:)benimde biraz büyüdü bu aralar ama zaten normalde de vardı içime çekme derdinden kurtardı beni o kdr:)

Canım biraz göbek vardı bende zaten. Yemek yiyip çektim birde biraz dışa doğru ittim. Normalde hep içime çekerim ama koyverdim artık çok da hoşuma gidiyor

Canım biraz göbek vardı bende zaten. Yemek yiyip çektim birde biraz dışa doğru ittim. Normalde hep içime çekerim ama koyverdim artık çok da hoşuma gidiyor

aynen valla ne yalan söyleyim benimde hoşuma gidiyo göbişli olmak artık:) geçen eşim belime sarıldı e haliyle göbüşüme denk geldi bu ne ya kocaman olmuş diyo:)) tuhaf geldi kocama..dedim daha bu başlangııııçç:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…