2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhabalar regl gecıkmesıne gore eger hamıleysem bende ağustos annesı olabılırım..84 gun gecıkmem var adet olmam ıcın ılac verdı doktorum polıkıstık olduğum ıcın ve ılk kızım tup bebek olduğu ıcın dırek onu veddı muayene olmadım..gecen hafta evde test yaptım tek cızgıydı ama bu gecıkme esnasında 2 kılo aldım ve mıgdem cok kotu.sızce bu anlattıklarıma rağmen hamıle olabılırmıyım?

Merhaba, 84 gün çok fazla bir gecikme, kan tahlili yaptırmadın mı peki?

sende çalışıyorsun sanırım.:KK5:

benim bulantılarım geçtimi bilemiyorum grip olduğum için yaklaşık 1 haftadır burnum tıkalı ve gerçekten hiç koku alamıyorum onun etkisiylemi azaldı yoksa yavaş yavaş geçiyor mu bilemedim.

mesela şuan mide bulantım var ama eskisi gibi beni kusturacak şiddette değil.yani ben bile geçtimi anlamış değilim tatlım:26:

malesef ki calisiyorum...calisinca dinlenmesi biraz zor oluyor...Allahtan masa basindayim ama böylede daha cok uykum geliyor sanki...

ben normalde baya alismistim ama bazen siddeti artiyor simdiki gibi...tamamiyle gecmedi hic malesef:KK43:

ben bi kac gün kustum sadece ama mide bulantisi kesilmiyor...offf hamileligimin tadini cikarmak istiyorum...

yaptırmadım valla...hıc umudum yoktu taa kı bugun artık annem benım aklımı karıştırdı azıcık.bırde ılaclada olmayınca azıcık telaşa dustum

keşke adet söktürücüyü kullanmadan önce bir kan tahlili yaptırma şansın olsaydı. gerçi doktorun ultrasonda baktıysa görürdü diye düşünüyorum, nerdeyse 3 ay olmuş ama yine de bir kan testi yaptır istersen?

malesef ki calisiyorum...calisinca dinlenmesi biraz zor oluyor...Allahtan masa basindayim ama böylede daha cok uykum geliyor sanki...

ben normalde baya alismistim ama bazen siddeti artiyor simdiki gibi...tamamiyle gecmedi hic malesef:KK43:

ben bi kac gün kustum sadece ama mide bulantisi kesilmiyor...offf hamileligimin tadini cikarmak istiyorum...

inşallah tatlım inşallah. o günlerde gelecek bebişlerimizin hareketlerinden bahsedeceğiz bu bulantıları falan da onların heyecanıyla unutacağız:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Ben de suleyman akarsuya gidiyorum. geçen hafta 2. kez gittim. ikili taramam yapıldı çarşamba günü sonuç alacağım inşallah...

mideni kesinlikle boş bırakma. ne yiyebilirsan ye. azar azar ama cok sık ye. bak faydasını görürsün o zaman.sureklı cantanda bırseyın olsun. hadi ye arkadaşım sen inşallah iyi gelir.

allah senden razi olsun...moral verdin bana...ya su sIk sIk yemeye ben bi alismadim..zaten genelde az yiyorum...hamilelikle istahim kesildi sanki iyice...

keşke adet söktürücüyü kullanmadan önce bir kan tahlili yaptırma şansın olsaydı. gerçi doktorun ultrasonda baktıysa görürdü diye düşünüyorum, nerdeyse 3 ay olmuş ama yine de bir kan testi yaptır istersen?

doktorum ultrasonla bakmadı daha cok yenı gecıkmem olmuşken basa bısey ıcın gıtmıstım ama utrasonla bakılmadı.bı yaptıabılsem 18 aylık kızım var pek fırsat olmuyor

allah senden razi olsun...moral verdin bana...ya su sIk sIk yemeye ben bi alismadim..zaten genelde az yiyorum...hamilelikle istahim kesildi sanki iyice...

ay ne demek tatlım yaaaaaaaa :KK16: burda hepimiz bebişlerimizin sağlığı için uğraşıyoruz. sana derken oğlen yemeğini yiyeli yaklasık 2 saat olmus. bende mıde bulantılarımı arttırmadan yanıma kuru pasta almıstım bıraz onları atıstırayım dedım. hadı berabere afıyet olsun sana da:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ay ne demek tatlım yaaaaaaaa :KK16: burda hepimiz bebişlerimizin sağlığı için uğraşıyoruz. sana derken oğlen yemeğini yiyeli yaklasık 2 saat olmus. bende mıde bulantılarımı arttırmadan yanıma kuru pasta almıstım bıraz onları atıstırayım dedım. hadı berabere afıyet olsun sana da:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

masallah sana...ben iki saat arayla yemedim daha hic bugune kadar...acaba onun da mi etkisi var?

kuru pasta mideni bozmuyormu?

aksam elmada yiyecegim bakalim faydasi olursa...malesef yok simdi ama aksama alayim abri onu da...

Elma da iyi geliyi gerçekten. Hele ekşi yeşil elma. Bana hep eksi seyler iyi geliyo aslinda. Bi bardak sodaya yarim limon sıkıyorum, o da iyi geliyo.

Bi de küçük bi parça taze zencefili demliyorum, içine yarim limon sıkıyorum, tak diye kesiyo valla. Burda bi arkadas gebeliğe zararli olduğunu okuduğunu söylemişti. Bu cumartesi doktoruma sordum, günde 1 bardaktan hiçbi sey olmaz, iyi geliyosa iç dedi.

X