2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım daha önce konuşmuştuk bende de iltihap var demiştim. Hatırladın mı? Ben ilacı kullandım benimki tek kullnımlık monurol gece suya koydum içtim. ancak çok fazla çişimi tutamıyorum. eczacı sabaha kadar tut demişti. 4,5 saat tutabildim. öyle inş geçmiştir. sende aynısını mı kullandın. pembe renkli bir kutu.
cnm ayni ilac evet banada arkadas soyledi Sabaha kadar tuvalete gitme diye baktim icinde oyle bise yazmio zatende tutmam imkansizdi bende gece kalktim yaptim valla napim gectigi kadar :)

ikiltest için 350 mi biz 40 tlye yaptırdık doktor bi laboratuvara yönlendirdi 350 çok fazla değil mi tabi şehirde önemli galiba ben izmirdeyim
ben 20 ye yaptirdim :)

son bir haftadır banada gına gelmişti folik asitten. şimdide kan hapı verdi 2 saat öncesi ve sonrasında süt ürünleri tüketmemek lazımmış. acaba diyorum gece kalkıpmı içsem aç tok farketmiyor zaten...bu arada üzmem artık bebişimi, boş yere evham yok :)))
cnm gece yatmadan haplari yutup yatiyom valla.

ben bidaki randevuyu en fazla 3 hafta sonraya ayarlatıcam, 1 ay çok uzuun, çok özlüyorum bende:KK43:
benım kuzenımın ıkızzlerı olcak en başından berı ıkı haftada bır gıdıyor ıkız olduu için daha riskli ya.
tmm pteasi yazarım rahat rahat o zaman:KK1:
Cnm valla parasini verdikten sonra kim ne dicek ben bi 15 bi 10 bi 15 bi 10 gun oyle gidiom dr 3 hafta sonra gel dedi cok zor hocam gelemem 2 haftaya gelirim dedim.guldu kapim acik dedi.
Rabbime Hamdolsun bana bu günleri gösterdiği için. 8 yıldır evliyim ve bu ilk Gebeliğim. Allahım bize ilk tüp bebek denememizde nasip etti mucizesini.
12.haftaya kadar hep tüp bebek kliniginde devam ettim.ama artık hem kontrollerimi ve dogumum için ankarada medicana ile anlaştık. Özel sağlık sigortası yaptırdık. Baya uyguna geldi paket fiyatları.
Benim ilk haftalarda yapılan kan idrar testlerimde güzel çıktı.
Bebişimin ense kalınlığına bakıldı ve kan testi yapıldı onların sonucuda çok iyi.
Zaten bebeğim gelişimi önde gidiyor bir kaç gün.tup bebek Doktorum 2li testimiz iyi diğerlerine gerek yok dedi ama şimdi gideceğim hastane de paket fiyatın içinde diğer testlerde var.yeni doktor isterse onlarida yaptırırim.
Çarşamba günü randevum var.bakalim belki cinsiyetini de ögreniriz.
Allahım herkese sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin.
hayirli olsun cnm ..aminnn seninde kucagina aldirsin saglikla ins. Dr.un kimdi cnm tüp de.
Canım allah razı olsun. Hepimizin bebisleri çok kıymetli ama belki bir tık önde dir benimkisi:KK9:
hic de bi kerem benimki daha tik tik kiymetli :KK9::KK9: benimki 3 tup bebek sonrasind geldi cok sukur.:KK49::KK9:

doktorunuz ne kadr sureyle kullanmanızı ıstedı,sızdede mı dusuk tehlıkesı var ,yoksa başka bırseyın tedavsı ıcın mi progestana basladınız
Cnm ben yaklasik 4 aydir kullaniyorum daha bevek yokken basladim. Tup bebek tedavisinde.tup bebek dr um 11 . Haftadaydim kes artik dedi normal dr.um biz yine de13.14. Haftaya kadar devam edelim dedi azalttik decam ettik.elimdeki ilac bitsin birakicam artik.cok sukur kanamam olmadi.ama sende varsa devam et.

Cnm ben yaklasik 4 aydir kullaniyorum daha bevek yokken basladim. Tup bebek tedavisinde.tup bebek dr um 11 . Haftadaydim kes artik dedi normal dr.um biz yine de13.14. Haftaya kadar devam edelim dedi azalttik decam ettik.elimdeki ilac bitsin birakicam artik.cok sukur kanamam olmadi.ama sende varsa devam et.

kontolum 3 hafa sonra ancak progestanım bır haftalık ıcebılecegım kadr kaldı ne yapmalıyım sasırdım,en son kanamamı 19 ocakta gecrdım

Cnm ben yaklasik 4 aydir kullaniyorum daha bevek yokken basladim. Tup bebek tedavisinde.tup bebek dr um 11 . Haftadaydim kes artik dedi normal dr.um biz yine de13.14. Haftaya kadar devam edelim dedi azalttik decam ettik.elimdeki ilac bitsin birakicam artik.cok sukur kanamam olmadi.ama sende varsa devam et.[/QU
sifalar diliyorum size de Allahtan

kontolum 3 hafa sonra ancak progestanım bır haftalık ıcebılecegım kadr kaldı ne yapmalıyım sasırdım,en son kanamamı 19 ocakta gecrdım
şöyle yap cnm simdi bu progestanin zarari yok biraksan aklin kalicak.benim tehdidi olan arkadaslarim kullandilar epey zaman.istersen saglik ocaginda bi kutu yazdir yada parayla al ucuzdur diye tahmin ediom devam et .. gerci bi kutu 10 gun gidio.himm soyle yapsan cnm dr.unu ara sor ne yapim diye.devam et derse ona gore bir yada iki kutu yazdir saglik ocagina ya da tanidik eczaneden borc alirsin gittiginde kendi dr.un sana yazar.

bunu soruncakendimden utandım :KK1: 1 sayfa kız ismi yazmıştım hep kız ismi biriktimişimdir yıllardır =) hiç erkek düşünmemiştim ama daha belli değil bence. annemde kıza çok düşkün doktorun tahminini söyledim hayırrrrr hayırlısı olsun kız olsun sağlıklı olsun kız olsun dio hala =)) öldürdü beni gülmekten

Gerçekten komik olmuş. Anneler öyle içindekini saklayamıyor. Gönlünden geçen diline yansımış canım benim.. Benim doktorum. İlk çocuğun neydi dedi. Oğlan dedim, buda oğlan dedi. Tabi onu ırgalayan bi durum yok bir çırpıda söyledi geçti. :KK52: Şoku yaşayan benim.:KK53: Sonrada yoksa kız mı düşünüyordun demez mi. Yattığın yerden kalk gırtlağana çök dedi şeytan ama yapamıyorsun tabi. :KK47:Sağlıklı sıhhatli olsun da fark etmez diyebildim. Şaka bir yana bunda da vardır bir hayır. İki oğlanı alırım iki yanıma gezerim göğsümü gere gere. Kız anneleri düşünsün artık. İki gelin sahibi olacağım. AAAH AH kimi kandırıyorum ki...:KK5:

şöyle yap cnm simdi bu progestanin zarari yok biraksan aklin kalicak.benim tehdidi olan arkadaslarim kullandilar epey zaman.istersen saglik ocaginda bi kutu yazdir yada parayla al ucuzdur diye tahmin ediom devam et .. gerci bi kutu 10 gun gidio.himm soyle yapsan cnm dr.unu ara sor ne yapim diye.devam et derse ona gore bir yada iki kutu yazdir saglik ocagina ya da tanidik eczaneden borc alirsin gittiginde kendi dr.un sana yazar.

cevap ıcın teşekkürler,aıle hekımınıe yazdırmayı dusunemedım,o olur,hoscakalın:KK34:

Gerçekten komik olmuş. Anneler öyle içindekini saklayamıyor. Gönlünden geçen diline yansımış canım benim.. Benim doktorum. İlk çocuğun neydi dedi. Oğlan dedim, buda oğlan dedi. Tabi onu ırgalayan bi durum yok bir çırpıda söyledi geçti. :KK52: Şoku yaşayan benim.:KK53: Sonrada yoksa kız mı düşünüyordun demez mi. Yattığın yerden kalk gırtlağana çök dedi şeytan ama yapamıyorsun tabi. :KK47:Sağlıklı sıhhatli olsun da fark etmez diyebildim. Şaka bir yana bunda da vardır bir hayır. İki oğlanı alırım iki yanıma gezerim göğsümü gere gere. Kız anneleri düşünsün artık. İki gelin sahibi olacağım. AAAH AH kimi kandırıyorum ki...:KK5:

sabah sabah güldürdün beni :KK1:Allahda seni güldürsün rabbim gönlüne göre versin ve cümlemizin.doktora soylemesı kolay ne beklıyodun dıe sorar insan dimi =)) bende kısa süreli öyle bi şok yaşadım ama şimdi diyorumki kız olunca erkek erkek olunca kız isticez Rabbim ruh ve beden sağlığı yerinde hayırlı evlatlar nasip etsin inşaah.

Günaydın kizlar. Benim de kontrolum bugün, 12+0'dayim bugun itibariyle. Acaba cinsiyeti tahmin edebilir mi diye merak içindeyim, bu kez olmazsa ikili test icin gün verdiginde o zaman tahmin eder belki. Benim doktorum erken cinsiyet tahminiyle ünlü ama bakalim yavruş gösterecek mi :) artik erkekse de duyayim bitsin istiyorum, alistirayim kendimi :)

X