2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen cnm bebişler sağlikli olsunlar da kilo çok önemli değil ... Kakao yagi bebek yagi sürmeye başladim ben sende sur çatlamayalim...

evden çıksam alcam ...ama eşime söylüyorumm almıyor ....doktora sormadan kullanma yok o krem ismi versin...diyip duruyo.... ama en kısa zamanda alıp kullanmaya başlamalıyım....iyi yapmışsın sen başlamakla.... ikisini karıştırıp mı kullanıyosun yoksa ayrı ayrı mı...

Selam canim, cinsiyeti belli olmuş ne güzel. Benim daha 10.haftam, 1 ayim var en az :) hazırlıklara baslayan kizlar var, 2014 Ağustos annelerinin cicileri gibi bi topik gördüm, ordan biliyorum :) ama bence cok erken daha, ben son aylarda yaparim muhtemelen.

Agustos anneleri merhaba, doktordan geldik simdi hersey normalmiş haftaya cuma ikili test için randevu verdi doktor, kıpır kıpır bebısım allahım bıze bagıslasın onu mıyomdan dolayı depot ıgne verdı her hafta yaptırıcakmısım kocaman bır mıyomum vArda

Arkadaslar merhaba goğüslerinizdeki ağrı ve hassasiyet sizdede azaldımı ben 11.haftamdayım annişler gwçtiğmz hafta bebişimin hareketlerini gördm ufak birde kanama geçrdm ama atlattk çok şükür memişlerim artık çok ağrımıyo gbi de merak ettm :s

Arkadslar merhba,bacaklarımda zaman zaman kramp oluyor,sızlerde de var mı böyle bır durum?
bende yok cnm bu durumda magnezyuma baslamalusin.

ayda bir giden arkadaslarimi atakta alkisliom valla ben olsam kafayiyerim :) 15+9+15 gunde bir gidiom ben .diyelim 1 inde gittim 10 unda tekrar 25 inde tekrar ayin 5 i tekrar gibi:) dr ilk defa 3 hafta sonra gel dedi kusuruma bakmayin ama suzin tarihi bekleyemem 2 hafta sonra gelirm dedim :) kapim hrp acik dedi :)
he cn isim cok bi de cevre yorum yapmasa ...cnm emin ol ben daha cok ilac kullaniyorumdur hala tup bdbek ilaclarinin bazilarini kesemedik arada BİR yaninca bi tatli kasigi uciom.yoksa kusarak rahatlamam lazim uyuyamuyorum.

Aynen cnm bebişler sağlikli olsunlar da kilo çok önemli değil ... Kakao yagi bebek yagi sürmeye başladim ben sende sur çatlamayalim...
valla cnm annende ablanda kardesinde varsa sende catliosun istedigini sursende yapi meselesi.kimisi bise kullanmiyo bi tane catlagi yok.

10+6 da bana soyledi cnm :)

simdi sen diyince dikkat ettim evet azaldi canim.vucut alusio heralde.ama meme ucunda sut seyleri olustu :)

Son düzenleme:

canım ben tüp bebek değil ama ....9 ay boyunca her gün vurulacağım iğnelerim var...clexan...progestan....guatır ilacı...elevit...folik asit...günde 7 tane hap içiyorum 1 tane de iğne vuruyorum....neyseki bebeklerimiz sağlıklı olsun gerisi önemli değil.... allahım hepimize sağlıkla kucağımızda görmeyi nasip etsin canım....

Banyodan sonra islakken bebek yagini gün içinde de kakao yagini kullanıyorum.. Benim ilk kizimda hiç çatlamadim ama bunda korkuyorum.

Banyodan sonra islakken bebek yagini gün içinde de kakao yagini kullanıyorum.. Benim ilk kizimda hiç çatlamadim ama bunda korkuyorum.

tamam canım sağol...uygulicam....ama biraz da bünye meselesi...ve biraz genetik diye bakıyorum ben....ama olucaksa da biz en aza indirgiyelim madem....dimiiii.....

Gerci benim doktorum da erken cinsiyet tahminiyle ünlü, 11.haftada biliyo diyolar. Haftaya gidicem tam 11+0 olcam, bakalım bi yorum yapacak mi :)

Ben doktora bi ilk öğrendigimde gittim, bi kalp atislarini duymak icin o kadar. Test sonuclarini bile telefondan öğrendim, baktim normalmis, aylik randevumu bekliyorum iste. Kocam bana inanamiyo, ben hamile olsam her hafta giderim diyo :))) ama ben pimpirik sevmiyorum, her şey normal dedi doktorum, o zaman her sey normalmis gibi davranmak en iyisi :)

kızlar benide alın aranıza bende inş ağıstos annesi olucam rabbim nasip ederse 28 ağıstos bata göre bide hamilelik takvimini nasıl apıcam yaaa

Cnm elevitte domuz katkisi var degistir ilacini

Sanırım bu konuda haklısın. Zaten cok sık ultrasona girmek kimilerine gore bebege zararlı. Benim pek bilgim yok bu konuda ama ne kadar sakin olursak bebeklerimiz de o kadar rahat olacaktir bu kesin birde hep yapmak istediğim simgezor bulunca biraz iste...

Arkadaslar bizde bugün doktorumuza gittik ve meleğimi gördüm. Kocaman olmuş :) elleri ayaklari oynuyordu. Hep acik kalsa da ben de bebeğimi oyle izlesem dedim. Cok guzel bir duygu. Rabbim isteyen herkese yaşatsın...

Ultrason ses dalgalariyla calisiyo canim, bebeklere hicbir zarari yok. Ama bu kadar evham ve pimpirik yapan annelerin zarari olabilir :))) ben de hep rahat ve mutlu annelerin bebeklerinin de rahat ve mutlu olacagina inaniyorum. Hem hamileyken, hem doğduğunda. Tabi bir canı kaybetmiş annelerin psikolojisi muhakkak farklidir, Allah böyle bir acıyı kimseye yasatmasin. Yine de doktor her şey normal diyosa mutlu olmakta ve hamileligin tadini cikarmakta fayda var :)

Bu arada benim bulantilarim bir kac gun icinde azalarak kesildi. Bugun kayinvalidemle konusurken sordum ona, kullandigin ilactandir dedi, benim de oyle olmustu dedi. (Doktorumun tavsiyesiyle emedur kullaniyodum 1 haftadir) ben de kesildi diye sevinmistim, ilaci kesmeyi düşünüyodum dedim. O da zaten 15-20 güne kadar kesilir kendiliginden, ilaca da gerek kalmaz dedi. Allah razi olsun annecigim de, ikinci annem olan kayinvalidecigim de baska sehirlerde olmamiza ragmen hep destekler.

Uzun boylumusun cnm??? Uzun boylularda ve kalca kemigi genis olanlarda gec cikarmis gobis...kilolari bulantilardanmi verdin??? Ben kilo almadim daha ama 5kilo fazladan hamis kaldigim icin 4 5aya kadar 2 3kilo alsam kamufle edermisim)))))))

Hayır canım uzun boylu değilim kısa boyluyum ama pelvis kemiklerimin ara mesafesi geniş o yüzden olabilir haklısın... kilolarımı bulantıdan, kusmaktan ve yemek pişirip yiyememekten verdim ne yazık ki... çok halsiz düştüm yarın istanbula ailemin yanına gidiyorum inşallah orda toparlanırım... bu arada bulantılar geçicek mi diyen sevgili kader arkadaşlarım..bulantılar geçiyor iştah açılıyor çok şükür...hepimiz bir an önce altın 3 aya adım atarız artık..benim altın 3 ayım pazartesi günü başlıyor inşallah darısı başınıza..sevgilerimle...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…