2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın annişler ve bebişleri
benim doktor kontrolüm bu çarşamba
iple çekiyorum
kio almıştım başta 1,5 -2 kilo arası ama bir haftada 800 gram vermişim
hastaydım biraz pek iştahım yoktu
ama yine de bi pimpirlendim sanki
gel çarşamba gel diyorum duruyorum

bir cinsiyeti öğrensem çok sevineceğim
rüyamda cinsiyet gördüm hatta bu gece hiç aklımda olmayan bir isim de gördüm
ama daha erken diyebilir benim doktor 11 artı 0 olcam kontrolde

Bence kimildayinca da olmiycak benimki :) dogunca olacak kesin :) allah kucagimiza almayi nasip etsin inşallah, bebeklerimize uzun ömür versin.

amin canım cümlemizinkilere

Günaydın güzel annecikler. Daha pazar sabahindan "yarin iş var ya off" diye pazartesi sendromuna girmiş bu zavallı arkadaşınızdan kocaman gunaydin :)

cnm inaşallah olmaz birdaha..çok ii anlıyorum seni,
progesteron desteği almaya devam ediyosun degıl mı

inşş cnm hiçbirimzi yaşamayız..
evet progestan ve folik asit kullanıyorum, belimde ve dizlerimde hafif kramplar vardı onun içinde, magnezyum verdi dr'um
sizlerden magnezyum kullanan var mı ?

ankaradaki hamile arkadaşlar hangi hastnelere gidiyorsunuz veya hangilerini önerirsiniz ?
ben normal kontrollerime bulunduğumuz ilçedeki kadın doğumcuya gidiyorum ve çok memnunum.
ama ikili test için ankara'da gidicem.
hangi hast tercih etmeliyim ?
zekai tahir burak'ı düşünüyorum ama kararsızım yardım bekliyorummm ??:26::26:

slm kızlar
epeydir giremiyorum.yeni gelenler olmuş galiba eski isimlerden pek göremedim nerdesinizz.

bende cuma günü kontrole gittim iki test yaptırmak istemedim ikili 3lü hiçbirini yaptırmayacağım diğerindede yaptırmamıştım.dktrum
ense kalınlığına baktı iyi dedi boyu filanda normalmiş herşey iyi dedi .ama ben pek net göremedim ya.
1 ay sonrasına gün verdi.cinsiyeti tam belli olmadı ama erkek bebeğe benziyor galiba pipi gibi bişey gördüm dei :)

bencede cnm bende öyle yapmayı düşünüyorum.. hem daha çok var yeni yeni ciciler sürekli farklı şeyler görüyorsun

bencede cnm bende öyle yapmayı düşünüyorum.. hem daha çok var yeni yeni ciciler sürekli farklı şeyler görüyorsun

Ya bi de benim 1-2 yaşlarında bebekleri olan arkadaşlarim var. Onlardan alabileceklerimi ödünç almayi düşünüyorum, sağolsunlar kendileri teklif ettiler, bana da mantikli geldi. Ordan gelecekler gelsin, kalan ihtiyaclari belirleyip öyle alisveris yaparim. Oda yapmayi da düşünmüyorum, bi park yatak, bi sifonyer, bi de odama koyacak sepet besik alcam yeter.

sırtım ağrıyor kızlarrrrr belim ağıyor(((
agrir be canim normal boyke seyler.

inşş cnm hiçbirimzi yaşamayız..
evet progestan ve folik asit kullanıyorum, belimde ve dizlerimde hafif kramplar vardı onun içinde, magnezyum verdi dr'um
sizlerden magnezyum kullanan var mı ?
gebeligin ikerleyen donemlerinde baslanio aslinda magnezyuma demek sende erken basladi dr. Un yazdigina göre kullanabilirsin.

canim ben ankadada degilim ama tup bebegi ankara baskentte yaptirdim orda yasasam baskente devam edrrdim diger hastaneleri bilmiyorum tabi.

oglun hayirli olsun cnm bizimkide pipi gordu ikili testimde temiz cikti cok sukur.

al tabi canin be iki gun giyiyolar ucuncu gun buyuyo bebek zaten.tabi sen de yenilerinden de alirsin ama az alirsin.

cınsıyetı tam olarak nezaman bellı oluyor suan 11 haftalık benım
cnm 11 haftadan itibaren benzetmeler yaplio ama kesin olarak 15. Haftada filan soyleniyor.

listeye benide eklermisiniz

goncakav
son adetim 20,11,20013
bdt 28,08,2014
aksaray 24 yaşımdayım
ilk bebişim tek gebelik

Slm arkadaşlar ben kızıma hamileyken doktorum bana 3 ayımda elevit vermişti ama domuz katkısı varmış onun yerini tutabilecek ne var başka ne kullanabilirim?birde kan hapı balık yağı vs vermişti ama tahlillerim iyi çıktı gerek varmı kullanmaya acaba???

slm tatlım doktorum banada elevit yerine decavit verdi doktorum böyle şeylere çok dikkat eden biri o yüzden güvenerek kullanıyorum ben

Ay şu eleviti duyunca cok şaşırdım yaa, nasil izin veriyolar domuz katkılı bir besin takviyesinin satılmasına, inanamadim.

sana dr .mu dedi canim icinde domuz katkisi var diye ?

bende de aynı durum var ,o bır ay geçmek bılmıyor devamlı bebegı görmek ıstıyorum,bır ultroson makınası sart bıze

Bana da basta elevit verdi sonra aradim dedim domuz katkisi varmış ozaman decavit al dedi eczaneden.. sen de oyle yap istersen ayniymis icerikleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…