2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çok sağol canım biraz da olsa içimi rahatlattın.... rabbim hepimizin bebeklerini korusun....sağ salim kucağımıza alabilmeyi nasip etsin hepimize....

kızlar şimdi doktorumla konuştum...sıvı kaybı olsa devamı gelir dedi... pnik yapmana gerek yok dedi...birazda olsa rahatladım ama....yinede tedirginim....eşimi ikna edebilirsem akşam görmek istiyorum bebişimi...bu arada ikili testimin sonuçları da doktoruma ulaşmış allahıma binlerce kez şükürler olsun sonuçlarım güzel çıkmış kan sayımım da iyi....nolcak bizim bu panik halimiz bilmiyorum...bebişlerimizin hareketlerini hissedebilseydik allahın izniyle....biraz daha rahatlarız diye umuyorum...

iltihap değildir canım inşaallah kalbini ferah tut. bendeki sarı renkli fakat kokusuz. bol su içmek lazımmış fakat ben unutuyorum. Rabbim yavrularımızı korusun göbüşlerimizde artık büyüsün:))

bende son bi kac gündür normalden biraz fazla iciyorum...

Canim sagolasin allah razi olsun.ikili testi nezman yaptin? Ben hala kararsizim yapsammi yapmasammi diye o oorkuylada yasanmazki;((

Haklisin cnm ama bu sonuçta bi ihtimal ( boyle diyorum ama allah korusun kotu cikarsada nasil basa dikilir bilmiyorum ... Zor bi durum allah kimseye yasatmasin) ben 11+5 de yaptirmiştim fbhcg sonucunda 50 bin üstünde bende tuttu yine 74 cikti hanimlar iki kizimdada 50 nbin ustuydu tuttu...

Arkadaslar hapşururken öksururken kasiklarima ince bi aci giriyo sizce normalmi.

zaten herşeyimi yalnızca sizinle paylaşıyorum canım....sizde dua edin bana nolur....
ederiz cnm git gor de kuzuyu rahatla bakalim.

iltihap değildir canım inşaallah kalbini ferah tut. bendeki sarı renkli fakat kokusuz. bol su içmek lazımmış fakat ben unutuyorum. Rabbim yavrularımızı korusun göbüşlerimizde artık büyüsün:))
unutma suyu bi sise yap kendine dik basina :)
canım bende daha ilacımı alamadım. inş geçmiştir düşünme bol bol su iç ben de içmeye çalışıyorum. İlacı alınca inş sana yazarım.
3 litre su iciom cnm tuvalete gitmekten harap bitap düştüm 1 damla cisim gelio sanarsin 10 saattir yapmamisim oyle sıkıstiyor beni.benim bebek heralde direk idrar kesesinin ustunde oturuyor :)

bak dr sana sorun degil demis yine de tedirginim deme tamam artik .. bak elimizden bisey gelmiyor kaygilansak da ayni kaygilanmasak da bebege stres yapmaktan baska bise olmuyor.Allahim sana emanet bebegim de otur cnm..

Canım amniyon sıvısı olcağını sanmıyorum çünkü Allah korusun öyle olsa devamı gelir...

Bebislerimizle mutlu haftasonu gecirelim Insallahhh...))))

Ruhsuzluktan degil cnm sadece hala hamileliyine inanamadigin icin... ben kocise diyorumki bazen hamile oldugumu unutuyorum aklima gelince gercekmi acaba diye karnima bakip duruyorum bir anlik kntroller randevular hayal gibi geliyo...kocis guluyoo bana niye guluyorsun diyince sen iyisin anlik unutuyorsun ben bazen 1gun boyu unutuyorumm diyo...once kizdim oyle seymi olur diye ama dusundukce algilaya biliyorum cok cocuksu yasadigimiz icin her seyi anne baba olmak olgunlasmak gibi geliyordu ama hala ayni oldugumuz icin degismediyimiz icin hamileliye de bazen inanmiyoruz oyle olunca fotolarini diziyorim karsima saatlerce ayak parmaklarini elini burnunu bulmaya calisinca algilaya biliyorum sanki bu benim diye biliyorum... annem kimse anneliyin hamileliyin ilkinde tadina varamiyor 2.de daha cok inaniyorsun 2.de daha cok baglaniyorsun cunki 1defa yasadigin icin kucagina alicagin canlinin sebebin oldugunu hiss etdiyin o duygu yasadigin icin 2.de baska oluyorsun diyo..Allahim sagsalim o gunleri yasatsinsin insallah 2.leri 3.leri belki 4.leri deee))))
Gobekmi dediniz????? Son 1haftada gobisim firlamis gibi cikti ))))) kendi minik gobisim cikiyodu ama icime cekerdim hep pek gorunmezdi ama simdi icime cekemiyorum ))))) bebisim izin vermiyooo))))
Uzun boylumusun cnm??? Uzun boylularda ve kalca kemigi genis olanlarda gec cikarmis gobis...kilolari bulantilardanmi verdin??? Ben kilo almadim daha ama 5kilo fazladan hamis kaldigim icin 4 5aya kadar 2 3kilo alsam kamufle edermisim)))))))

Arkadaslar hapşururken öksururken kasiklarima ince bi aci giriyo sizce normalmi.

Oyle olunca bacaklarini bukerek karnina dogru sıkarsan cok incitmez cnm...beni de 2hafta kuru oksuruk ve hapsuruk cok korkuttu cunki her defasinda bicak saplanir gibi rahmim geriliyordu...bacaklari kendine sıkınca biraz rahatliyo az acitiyo

Son düzenleme:
Merhaba kizlar :)

Bende varim 2014 agustos annesi olacagim insallah rabbim nasip kismet ederse amin
Kizlar beni de araniza alirmisiniz ? :)
nasil gidiyo hamilelikleriniz ?
benim mide bulantilarim azalmis olsada hâla var heleki sabahlari ( bir de aksamlari bas agrim cok oluyor ya

Canim gunaydin. Haklısın, olabilir. Biz de kocamla gezen, eglenen, sürekli birbiriyle vakit geçiren cok aşık bir ciftiz, Allah nazardan saklasin. Sanki anne-babalik bunu degistircekmis gibi gelirdi bana ama hic alakasi bile olmayacak belli ki. Biz durmadan geyik yapip gülen iki çocuksu tip, hala öyle olucaz :) hiçbi seyin değişimeyecegini anlamak rahatlatiyo aslinda beni, sadece 2 kisiyken 3 olucaz inşallah. Ve hayatımız eskisinden de güzel ve eğlenceli olcak. :)
Duam, Allah isteyen herkese nasip etsin.

kızlarrr....dün akşam doktora gittim....Allahım a binlerce kez şükür olsun bebişim çok iyi ....suyunda eksilme görmedi doktor...için rahatlıcaksa pet koyalım yarım saat sonra bakalım dedi....olur dedim....baktık renginde değişme olmadı....çok şükür amniyon sıvısı değilmiş...akıntısı sıvılaşan var mı benim gibi....hormonel bir akıntıdır o normal dedi doktor...neyse ki bebişimi gördüm...gece rahat uyudum....veveveeeeeee....doktor % 90 kız bebek dedi.....rabbimmmm izin verirse kızımız olucakkkkkkk..... ALLAHIMMM HEPİMİZİN BEBEKLERİNİ HAYIRLISIYLA KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN.......

o bende de var
aman da minişim canım da bebişim diye sevemiyorum bile
hatta sizinkilere daha bir şevkatle yaklaşıyorum
kuzenimin de ilk çocuğu ilk gördüğünde ağlamış
ben doktora aa yani kese dolu kalbi de atıyor oh şükür dedim
ağlamak falan aklıma gelmedi sadece çoook mutlu oldum
herkes bana kıpırdayana kadar normal kıpırdayınca fark edeceksin diyor
hayırlısı bakalım

Bebisin iyi olmasına sevindim cnm hayirli olsun allah analiz Babıali büyütsün saglikla kucaklarimiza alalim insallah benimkide kiz 2. Prensesimiz geliyor :) kiz çocuğu annede biraz evham yapar derler normal cnm sen içini ferah tut ...

amiiiin cok sevindim canim senin adina :))
ne guzel kiz olmasina da çok mutlu oldum :)
canim peki tam olarak kacinci haftasindasin sen ?

amin insallah Rabbim tum hamile annelerin bebislerini ikiside saglikli sihhatli bi sekilde almayi nasip etsin hepimize insaAllah hayirli menfaatli insallah.. :)

Canim seninkide mi kiz ? ne guzel çok sevindim sanada allah tamamina erdirsin cnim
sen kaçinci haftada ogrendin ? :)

çokk sağol canım benim iyi dileklerin için......şimdi prenseslerimize isim bulmaya geldi sanırım sıra.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…