2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evet cnm benimde kiz 11+5 de ogrendim... Amin teşekkürler...

Bizim isimde hazir tabi değişmezse melike hira olacak kizimin ismi allah nasip ederse... Büyük kizimin isminde ceylin ada...

bende hira ya da ikra düşünüyorum ...ama yinede diğer isimlere de bakıyorum karar vermek zor olucak.....anlamları çok güzel....bilmiyorum .....allahım kısmet etsin de inşallah bebişlerimizin o minik kimliklerini de görelim....

İnşallah görürüz cnm ... Ben dun aksam bas agrisindan yatamadim bide üstüne kabuslar gece bitmedi bi turlu simdi basim biraz daha iyi ...

hih baknkorkulacak bise yokmus cok sukur kizimiza da maasallahh hadi bakalim gozun aydin.

bana kiz deselerrfi cnm adini mina dusunuyordum.

ara ara benimde oluyor canım baş ağrısı ...ama beni asıl mahveden miğde yanması reflü....ama napalım bebişi düşündükçe unutuyoruz hepsini...
Cnm o yanma ben de de var ozellikle yedigim vazi seylerde cosuyo gaviscon surup var onu icip rahatlayabilirsin.

ara ara benimde oluyor canım baş ağrısı ...ama beni asıl mahveden miğde yanması reflü....ama napalım bebişi düşündükçe unutuyoruz hepsini...

Reflu bendede var o yuzden hala kilo alamadim Dr 20. Haftaya kadar kilo almazsan bile normal dedi sonraki alinmazsa iyi değil dedi 53 kg ile başladim hala ayni istahim hic yok migde yanmasi yüzünden... İlk kizimda ilk 3 ayda 4 kg almistim Dr durumu iyi diyor ama bilmiyorum

hosgeldin aramiza ))) yolculugumuz sagsalim guzel haberlerle sursun insallahh...bebislerimizi saglicakla alalim kucagimizaaa)))

Allahim herkese evini katkat neselendirecek mutluluk getirecek bebis nasip etsin Insallah..
Gozun aydin cnm masallah sana da kizina da ne kadar guzel sevincle yazmissin heves ettim ben de bebisimi goresim geldi ama 3haftam var( Allahim hepimizin gonlunuze gore versin.. artik isim dusunmeye baslariz)))

aynısını eşimde söylüyor : ))) hastanede çalışıyor eşim, bi tane araklasammı, doğumdan sonra götürürüm diyor : )))
hastanede fark edilmicekse araklasin valla :) ufak bise olsa :) ama ilerleyen haftalarda kalp atisini dinleme aletini aksam getirip sabah goturebilir

Cevap veren herkese cok tesekkur ederim. Ama yastık fikrini tuttum iste zor bulunca daha bi korkuyorum sanırım... ben en son 8hafta 2 gunlukken gittim minigimin kalbini dinledik. Boyuda 182 mm idi. Şimdi buyumustur. 18 subatta gidecegim bi daha cok sabirsizlaniyorum onu görmek istiyorum. Ultrason makinası carpmakta fena fikir değil hani

bende de aynı durum var ,o bır ay geçmek bılmıyor devamlı bebegı görmek ıstıyorum,bır ultroson makınası sart bıze

isim çok canım ben çok kararsız biriyim.....ben liste yapıcam eşime bırakıcam artık seçimi... ... yok canım ben zaten çok fazla ilaç kullanıyorum ona da katlanırız artık....bebişimiz için...ama yine de doktoruma bi danışiyim gaviscon şurubu....elimin altında bulunsun....çok sağol....

ben şimdiden 2 kilo almışım canım takma kafana bence almamak daha iyi....ben zaten biraz fazlayla başladım hamileliğe.... kalçalarımda sabahları kaşıntı başladı bile.....popo büyüyo sanırım....ben çok kocaman olcam çokkkkkk.....zor da kilo veriyorum zaten ...neyse bebişler sağlıklı olunda geriisi halledilir....

bütün iyi dileklerimiz hepimiz için canım....rabbim istyen herkeze nasip etsin bu duyguları....benim de daha 2 haftam var dı kontrolüme....ama ben dayanamadım işte dün....

Aynen cnm bebişler sağlikli olsunlar da kilo çok önemli değil ... Kakao yagi bebek yagi sürmeye başladim ben sende sur çatlamayalim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…