2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yeni doktora giden arkadaşlar ;Allah korsun meleklerimiz tabi de,
doktorunuz düşük riskinin artık çok azaldığı yada ne biliyim bununla ilgili birşey dedi mi,
ben 1 hafta sonra gıdıcem biraz rahatlamak istiyorum artık :18:

benimki 10.haftamda söylemişti canım, için rahat olsun. Artık düşük riski çok çok düşük. Allah'ın izniyle sıkıca tutundu bebişlerimiz :nazar::nazar::nazar:

benimki 10.haftamda söylemişti canım, için rahat olsun. Artık düşük riski çok çok düşük. Allah'ın izniyle sıkıca tutundu bebişlerimiz :nazar::nazar::nazar:

inşallah cnm. 10. haftada gitmiştim bende en son.
ama içimde birşeyler issediyorum bir baskı aşağı doğru, sağa sola dogru. herhalde rahım genişlemesi oluyor.:nazar:
keşke bi an önce hissetsek hareketlerini. o duyguyu çoook merak ediyorum :KK17:

Hamilelik takvimi yapsana kac haftaliksin gorelim.10 + 6 da bana soyledi.
cnm bise demedi ya bana . Tabi 2. Trimestere gectigimiz icin cok sukur riskimiz azaldi.

hayirli olsun cnm ..

Ben 9+5im haftaya doktorla randevum var ozaman 10+6 olucaz kismetse bakalim bebişimiz nasil doktr soylermi bilmem...

ama içimde birşeyler issediyorum bir baskı aşağı doğru, sağa sola dogru. herhalde rahım genişlemesi oluyor.:nazar:

o hissettiğin rahim genişlemesidir cnm ben sormuşdum dr.
korma bu arada eğer düşük tehdidin olsaydı belli ilaçlar verirdi dr'un.
benim ara,ara kanamalarım oluyo o ilaçlardan kullanıyorum ve dinlenip su tüketiyorum.
11-12 haftaya gelindiği zaman düşük riski %90 düşüyormuş.

o hissettiğin rahim genişlemesidir cnm ben sormuşdum dr.
korma bu arada eğer düşük tehdidin olsaydı belli ilaçlar verirdi dr'un.
benim ara,ara kanamalarım oluyo o ilaçlardan kullanıyorum ve dinlenip su tüketiyorum.
11-12 haftaya gelindiği zaman düşük riski %90 düşüyormuş.

inşallah cnm Allah onlar bizlere bağışlasın.
gece uykumdan bile uandıran ağrılar oluyor arada ama rahim genişliyor kolay diil diyorum :KK9:
daha hiç bir şey almadım bebekime, şöyle bi rahat ohh diyemedim daha hiç bir sorun olmamasına rağmen.
benım içimdeki korku hemen herkeste varmıdır acaba:KK1:

canımm özeline bi baksaana görüşemiyoruz bayadır:KK34:

bu arada kızlar hepiniz sağlıcakla alın bebişlerinizi kucagınıza inşallah

gece uykumdan bile uandıran ağrılar oluyor arada ama rahim genişliyor kolay diil diyorum :KK9:
daha hiç bir şey almadım bebekime, şöyle bi rahat ohh diyemedim daha hiç bir sorun olmamasına rağmen.

aminn cnm inşş.. dr söleseydin, keskin ağrılarının olduğunu ama bişey yokdur inş. valla bende herşeye hevesleniyorum, kayınvalidem örüyo ortak renklerde bişeyler :emir_bebek:
eee kolaymı anne olmak öle ohh demek :KK1: bana öle diyolarda :KK37:

kızlar ikili tarama yaptırıcam, haftaya tam olarak neler yapılıo ?
cnm bise yok once muayene sonra kan veriosun o kadar.

Ben de butun gun elim karnimda hisstmeye calisiom ama gaz hareketlerinden baska bise yok :)
Ben 9+5im haftaya doktorla randevum var ozaman 10+6 olucaz kismetse bakalim bebişimiz nasil doktr soylermi bilmem...
belki soyler cnm doktora bagli kimisi gicikligina soylemiyor :)
o korku ben de fazlasiyla var canim.

canımm özeline bi baksaana görüşemiyoruz bayadır:KK34:

bu arada kızlar hepiniz sağlıcakla alın bebişlerinizi kucagınıza inşallah
Hemen bakiom kuzum gecen sana diger taraftan msj attim gormedin heralde.

cnm bise yok once muayene sonra kan veriosun o kadar.

Ben de butun gun elim karnimda hisstmeye calisiom ama gaz hareketlerinden baska bise yok :)
belki soyler cnm doktora bagli kimisi gicikligina soylemiyor :)
o korku ben de fazlasiyla var canim.

Hemen bakiom kuzum gecen sana diger taraftan msj attim gormedin heralde.

ii cnm rahatladım valla..
inşş bir sorun olmaz ikili önemli deil diyorlar üçlü daha çok önemliymiş :44:

aminn cnm inşş.. dr söleseydin, keskin ağrılarının olduğunu ama bişey yokdur inş. valla bende herşeye hevesleniyorum, kayınvalidem örüyo ortak renklerde bişeyler :emir_bebek:
eee kolaymı anne olmak öle ohh demek :KK1: bana öle diyolarda :KK37:

aynen çok zormuş şimdiden endişe ediyoruz onlar için :emir_bebek:
bizimkiler de sarı bi hırka örmüşler kapişonlu ve arkadaşlardan uğur getirsin diye yeni doğan seti bide tulum geldi onları
açıp açıp katlıyorum tekrardan:KK16: bazen de konuşuyorum onlarla ayy çok komik :KK1:
cinsiyet belli olsun da babasıyla ona hediyelerini alıcaz bir bir :nazar:
kasık ağrıları normalmiş cnm rahım buyuyor diye oluyormuş, hep de olucakmış diyor.

aynen çok zormuş şimdiden endişe ediyoruz onlar için :emir_bebek:
bizimkiler de sarı bi hırka örmüşler kapişonlu ve arkadaşlardan uğur getirsin diye yeni doğan seti bide tulum geldi onları
açıp açıp katlıyorum tekrardan:KK16: bazen de konuşuyorum onlarla ayy çok komik :KK1:
cinsiyet belli olsun da babasıyla ona hediyelerini alıcaz bir bir :nazar:
kasık ağrıları normalmiş cnm rahım buyuyor diye oluyormuş, hep de olucakmış diyor.

ayyy cnm valla evet çok büyük bir heves ve uzun bir yol rabbim bu yolu hayırlısıyla tamamlamamızı nasip etsin.
bizde almak istiyoruz ama ikikere kanamam oldu o korku hiçbirşeye benzemio. inş bidaha yaşamam.

kızlar slmlar bebişlerinin cinsiyetlerini öğrenen arkadaşşlar naptınızz,bişeyler almaya başladınızmı ? beşiğine odasına karar verdinizmi...?

ben çok sabırsızlanıyorummdaaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X