2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Isallah vakit buldukca icinize katilacagim.bizim cinsiyet henuz belli deil gecen hafta 2li test icin doktordaydik ama malesef soylemedi. 1ay sonraya kaldi artik.hayirlisi artik. Rabbim hepimizin bebeklerini saglikli eli ayagi duzgun sag salim kucagimiza almayi nasip etsin insallah arkadaslar

arkadaşlar suya yarım limon sıkın için bulantıya iyi geliyor... bu arada bebeğinin cinsiyetini öğrenenler olmuş..hayırlı olsun.. çarşamba günüde biz gidicez doktora inşallah, bakalım öğrenebilecek miyiz...gerçekten merak konusu:) bebeğini kaybeden, sağlık sorunu yaşayan arkadaşlara da acil şifalar sabırlar diliyorum..hakkımıza hayırlısı herşeyin inşallah..sevgiler..

Arkadslar merhaba,benım ılk gebelıgım,bu nedenle tecrubesızım,okuduklarım ve cevremdekı ınsanlar olumlu falasıyla da olumsuz etkılıyorlar,ustelık kanamam da oldu oyle bır süreç atlattım ,hastane sırasında dahı anlatılan gebelıkler,olumler,zorlu doğumlar benı strese soktu,devamlı olumsuz düşünceye sevkedıyor,eve ultrosan alasım var devamlı bebegımı görmek ıstıyrum,sizde de bu tarz vesveseler var mı?

Arkadslar merhaba,benım ılk gebelıgım,bu nedenle tecrubesızım,okuduklarım ve cevremdekı ınsanlar olumlu falasıyla da olumsuz etkılıyorlar,ustelık kanamam da oldu oyle bır süreç atlattım ,hastane sırasında dahı anlatılan gebelıkler,olumler,zorlu doğumlar benı strese soktu,devamlı olumsuz düşünceye sevkedıyor,eve ultrosan alasım var devamlı bebegımı görmek ıstıyrum,sizde de bu tarz vesveseler var mı?

Olmadı desek yalan olur, her ultrason öncesi aynı strese griyorum ama artık içim çok daha rahat, oğluşum kıpır kıpır benimle. Stres en büyük düşman, bu tür sıkıntılara hiç girme, bugünler geri gelmeyecek. hamileliğinin tadını çıkar :KK34:

doktordan geldim resim vermedi ama bebise bakmama izin verdi masallah cok hareketli ve faceden ogrendigime gore kesenin icinde havada duruyo ve omuruda duz geliyo.""Doktordan laf alayim diye benim dr.um kiz demisti yani benziyo demisti dedim.
dr dediki kiz mi !!!!.""Degilmi dedim ? Cvp vermedi suan daha erken dedi iki hafta sonra gelin soyliycem dedi.""

doktordan geldim resim vermedi ama bebise bakmama izin verdi masallah cok hareketli ve faceden ogrendigime gore kesenin icinde havada duruyo ve omuruda duz geliyo.""Doktordan laf alayim diye benim dr.um kiz demisti yani benziyo demisti dedim.
dr dediki kiz mi !!!!.""Degilmi dedim ? Cvp vermedi suan daha erken dedi iki hafta sonra gelin soyliycem dedi.""

Bana soylemedi erken diye... subat sonu oyrenicem Insallahhh nub teorisine gore ve icime dogdugundan kiz diyorum..face.de yokum o sayfayi hep duyuyorum uye olmadigim icin bulamiyorum...oyrendiyinizi yaza bilirmisin arkadasim??? Omurga duz olup havada durunca kizmi oluyooo???
meeakima ver lutfen kesinlesmesi icin daha 1ay var ben de biseyler almak hevesindeyim kendimce % 90larda kiza eminim ama bunu merak etdim nasil oluyo diyeee...oyrendiyini bizimle paylasirmisin????

Ay kızlar cok heycanliyim ben sizi uzaktan takip edip dua edenlerdenim ama heycanınimi önce sizinle paylasmak istiyorum bugun doktordaydik 12 6 gunluguz cinsiyetimiz belli oldu pipisini gorduk.hemde kesin.8cm e yakin bir hareket gorseniz tam cinsiyetine bakalim dedi dktr bizimki dondu arkasini donmez allah donmez donmesiyle pipisini gormemiz bir oldu.rabbim hepinize nasip etsin kiymetli arkadaslarim

Ay kızlar cok heycanliyim ben sizi uzaktan takip edip dua edenlerdenim ama heycanınimi önce sizinle paylasmak istiyorum bugun doktordaydik 12 6 gunluguz cinsiyetimiz belli oldu pipisini gorduk.hemde kesin.8cm e yakin bir hareket gorseniz tam cinsiyetine bakalim dedi dktr bizimki dondu arkasini donmez allah donmez donmesiyle pipisini gormemiz bir oldu.rabbim hepinize nasip etsin kiymetli arkadaslarim

Canım benim düşük yapanlar topiğinde birlikteydik. Seni burada görmek çok güzel birşey nasıl mutluyum bilemessin.:) Rabbim o küçük prensin sünnetlerini düğünlerini de görmeni nasip etsin inş. Ben 2 hafta önce kalp atışlarını duymuştum daha 1 haftam var kontrol için bilmiyorum ne durumdayız. Rabbim herkese içinde de bize sağlıklı gebelikler versin.Kaybeden kardeşlerime de sabırlar diliyorum biz yaşadık çok zor kim ne derse desin insan kendi biliyor yaşadığını ama geçecek güzel günler gelecek inş.Kimse karartmasın kalbini.

Canım benim düşük yapanlar topiğinde birlikteydik. Seni burada görmek çok güzel birşey nasıl mutluyum bilemessin.:) Rabbim o küçük prensin sünnetlerini düğünlerini de görmeni nasip etsin inş. Ben 2 hafta önce kalp atışlarını duymuştum daha 1 haftam var kontrol için bilmiyorum ne durumdayız. Rabbim herkese içinde de bize sağlıklı gebelikler versin.Kaybeden kardeşlerime de sabırlar diliyorum biz yaşadık çok zor kim ne derse desin insan kendi biliyor yaşadığını ama geçecek güzel günler gelecek inş.Kimse karartmasın kalbini.[/QUOTe

canim arkadasim bende seni hatirladim.kaderdaşım.bak o gunlerde dermiydik boyle guzel topiklerde bulusacakmiydik.diger tarafta surekli birbirimize teselli vermeyebcalisirken simdide guzelhaberlerimizi paylasiyoruz cok sukur.birbirimize dua edelim

merhaba kızlar,
yazdıklarınınız bir süredir takip ediyorum dışardan ama siteye daha yeni üye oldum.
benim de tahmini doğum tarihim 03-08-2014
geçen hafta 12+3 te ikili teste gittik. sonuçlarımız güzel çıktı doktor erkek olduğunu söyledi.
herkese güzel bir hamilelik dönemi diliyorum. allah hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Merhaba güzel anneler

kimimiz cinsiyetini öğrenmiş bebişlerimizin.ne güzel herkese hayırlı uğurlu olur inşallah.ben en son öğrenenlerden olcam sanırım.taaaaa 8 şubat dr randevum :KK14:

Merhaba canim benim doktr beni taaa 22 subata atti cinsiyetini soyleyecegm dedi.ben ona bile erken dedim nasil bu aralar ogrenebiliyormuyuz?? Cok sasitdim erken degilmi peki???

Merhaba, ben de 10 haftalık hamileyim. Mide bulantılarımın gecmesini dört gözle bekliyorum. 5. haftadan bu yana çok yordu beni...

sormadım valla neden zararlı olduğunu,zaten doktor hiç içime sinmemişti bundan sonrada o doktora gitmeyi düşünmüyorum..zannedersem hastanede doppler cihazı yok o nedenle tehlikeli diye bahane uydurdu doktor,günahını da almayım da:) bide ptesi 2li test için çağırdı,yaptırmak zorunda mıyım,bişi çıksa şimdiden engel olabiliyo musunuz dedim hayır ama şimdi bişi çıksa aldırmam diyen anne adayları bi sorun olduğunda aldırmaya karar veriyolar sen de kesin kararlı olma şimdiden dedi..baktım doktor böyle boş boş konuşuyor soğudum baya bi...bende seni hatırlıyorum diğer topicten,hatta eklisin facede ama diğer topice girmeye pek fırsat bulamıyorum..burayı bile zor takip ediyorum..

Doktor 3 hafta önce bana kalp atışlarını gördüğümüzde, çok küçük olduğu için cihaz bebeğin aşırı ısınmasına neden oluyo, buda bebek için zararlı, sabredin 3 4 hafta sonra dinleyelim demişti. İşte bu hafta iki defa dinletti : )

Merhaba hamis arkadaslarim;
9 haftalik hamileyim, bir haftadir bulanti ve kusmalardan calisamiyorum.. Yemek desen hic yiyemiyorum.. Yemekhaneye girdigim gibi ogurmeye basliyorum yemek kokusundan.. Doktorum metpamid ve premesis verdi iyi gelmezse arada bir serum vericez dedi.. Benim gibi olan yok mu ? Biraz destek ve tavsiyeye ihtiyacim var.. Sabah yedide kalkiorm aksam yedide evde oluyorum..yemek desen kokudan hic yapamiyorum sanki bitkisel hayattayim bana bir fikir verin ne olur ? Sizler nasil calisiyorsunuz

Ben de benzer bir hamilelik yaşıyorum. Çıkarmaktan korkmamaya alıştım artık. Evde neredeyse hicbir sey yapmıyorum. Sagolsun esim patates haslama, menemen, bulgur pilavı gibi pratik ve icimi bulandırmayan yemekler hazirliyor. Iste ogle yemekleri benim icin de kabus ama zorlayarak sebze yiyorum. Bir de beyaz leblebi, çubuk kraker ve Gran Pavesii zeytinli kraker midemi bastırıyor. Bir de meyve.. En kolay havuç, salatalık ve ayva yiyebiliyorum. Tavsiye ederim. 12. Haftadan sonra azalır diyorlar Inşallah bekliyorum.

hoşgeldin cnm en son adet tarıhım yasın kacıncı bebegın hangı sehırdesın paylasırsan tanısmıs oluruz hemde aycaa arkadasım senı lısteye ekler

Hoşbulduk : )
Adetim gecikince google araştırmaları beni buraya yöneltti : ) baktım ne muhabbet dönüyomuş, kesinleşşede girsem diyodum, oldu çok şükür : )

sat: 25.11
bdt: 30.08
şehir ankara
ilk olucak inşallah
yaşta 28 : )

Ben de benzer bir hamilelik yaşıyorum. Çıkarmaktan korkmamaya alıştım artık. Evde neredeyse hicbir sey yapmıyorum. Sagolsun esim patates haslama, menemen, bulgur pilavı gibi pratik ve icimi bulandırmayan yemekler hazirliyor. Iste ogle yemekleri benim icin de kabus ama zorlayarak sebze yiyorum. Bir de beyaz leblebi, çubuk kraker ve Gran Pavesii zeytinli kraker midemi bastırıyor. Bir de meyve.. En kolay havuç, salatalık ve ayva yiyebiliyorum. Tavsiye ederim. 12. Haftadan sonra azalır diyorlar Inşallah bekliyorum.

Bende patatesle bütünleşmiş durumdayım, zar zor yemek yapıyorum ama yaptığım hiçbirşeyi yiyemiyorum. Patates haslaması, (evde olmamak şartıyla) kızartması, püresi vs vs. meyve yemeye çalışıyorum midem her bulanmadığında. günde iki defa dramamine verdi doktor, sadece sabahları almaya çalışıyorum. 2 hafta sonra azalmaya başlicak inş, bekliyoruz...

Kizlar merhaba cinsiyeti ogrenenleri okudikca cok heyecanlaniyorum Rabbim hayirlisini versin tabiki ama ben cok merak ediyorum cinsiyeti. Kizlar bu aralar kasiklarim agiriyor yaa var mi sizde de artik gecmis olmasi gerekmiyor mu bu agrilarin. Cok korkuyorum agrilarim oldukca acaba bebegime birsey mi oldu diye.. nasil yenicem bu korkuyu bilmiyorum

Bende patatesle bütünleşmiş durumdayım, zar zor yemek yapıyorum ama yaptığım hiçbirşeyi yiyemiyorum. Patates haslaması, (evde olmamak şartıyla) kızartması, püresi vs vs. meyve yemeye çalışıyorum midem her bulanmadığında. günde iki defa dramamine verdi doktor, sadece sabahları almaya çalışıyorum. 2 hafta sonra azalmaya başlicak inş, bekliyoruz...

Gunaydin kizlar, ben de aynen dediginiz gibi gibiyim.. Patates tek dostum ama sadece haslanmis olarak yiyebiliyorum.. Sulu yemek vs. Hic aram yok gormeye dahi katlanamiyorum.. Evde yapilan hicbiseyi yiyemiyorum patates ve meyve sayesinde hayatimi surduruyorum resmen.. Allah yardimcimiz olsun.. Kendimi gececek cok az kaldi diye motive etmeye calisiyorum surekli .. Umarim artik gecer

X